Skocz do zawartości

    Zamknięty #37 Szybka szóstka! - D!ck3Y


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która zechciała odpowiedzieć mi na sześć pytań jest @D!ck3Y   Zapraszam do czytania !     ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.

    "Mam na imię", a "nazywam się" to dwie różne rzeczy, nauczcie się tego. XD  Chyba, że masz na nazwisko Krzysztof, wtedy cofam poprzednie zdanie.

    1fC9Fqv.png

     

    Kolejną osobą, która zechciała odpowiedzieć mi na sześć pytań jest @D!ck3Y

     

    Zapraszam do czytania ! :D 

     

    ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯

     

     Sposób w jaki siebie opiszemy, może bardzo dużo o Nas powiedzieć. Dlatego zacznijmy od pytania: Kim jesteś? 

     

    Opisać siebie to wielkie wyzwanie, bo co to za sztuka pochlebić sobie. Szczere opinie słyszymy od ludzi, którzy nas znają lub wiedzą na nasz temat pewne informacje, ale życie bez wyzwań było by nudne ?. Jakoś nie czuje się wyróżniony w tłumie ludzi, rzekłbym, że jestem zwykłym chłopakiem który lubi grać w karabiny. A tak na serio to nazywam się Krzysztof mam 16 lat , pochodzę z województwa Małopolskiego, a dokładnie z wsi nieopodal Nowego Targu. Na co dzień chodzę do Gimnazjum, od następnego roku mam zamiar zawitać w Technikum na kierunku związanym ze ślusarstwem (Nie jestem w stanie sobie przypomnieć jak brzmi nazwa tego profilu).W przyszłości chciałbym być "dobrym" policjantem, który nie będzie dawać mandatów za byle co. Mam do siebie wielki dystans, więc mogę porozmawiać na różne tematy. Kto mnie zna to wie, że mam duże poczucie humoru :D

     

     Bardzo dużo ludzi jest niezadowolonych z dotychczasowych osiągnięć. Za wszelką cenę chcą osiągnąć więcej. Nie zwracamy uwagi na to co mamy, tylko myślimy w jaki sposób zdobyć jeszcze więcej. Dlatego postanowiłam zadać Ci to pytanie: Czy jesteś z siebie dumny? Tak czy nie? Dlaczego? 

     

    Nie jestem z siebie dumny, wpływa na to wiele czynników. Jednym z nich jest to, że ja mógłbym zrobić wiele, ale po prostu czasem są takie dni, że nic się nie chce. Jestem osobą dość wymagającą, coraz bardziej dźwigam poprzeczkę, ale mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości wszystko się zmieni.

     

     Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście?

     

    Pewne jest, że pieniądze są ważne w życiu, ale jak to się mówi "Pieniądze to nie wszystko" (Ale za co sponsorować sever pb @Dzaastine)

    Jestem szczęśliwy, ponieważ jestem zdrowy, mam przyjaciół, dostałem admina na 4mapsie :D ,

    mogę iść zapalić i wypić piwo z @m4zur

    Mam super rodzinę, czego chcieć więcej (oprócz wyższej pensji)?

     

     Mówią, że człowiek uczy się przez całe życie. Od urodzenia, aż do śmierci. Odpowiedz Nam : Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłaś do tej pory?

     

    Najważniejszą rzeczą, której się nauczyłem to chyba umiejętność docenienie cudzej pracy. Kiedyś jakoś nie obchodziło mnie co się dzieje wokół mnie, po prostu jak był sprawny komputer i dobry internet to było zaje*iscie, od kilku lat zauważyłem, że nie na karmie dzieci (jeżeli owe w przyszłości będą) graniem w gry. Doceniam to co zrobili dla mnie moi bliscy i robię wszystko żeby było im lżej.

     

     Nawiązując do pytania wyżej. Przez całe życie uczymy się na własnych błędach. Często przez takie błędy tracimy coś na czym Nam bardzo zależy. Jest to potem bardzo ciężko odzyskać. 
    Pytanie dla Ciebie: Skoro uczymy się na własnych błędach to dlaczego boimy się je popełniać? Jeśli sparzymy dupę i to nas uświadomi, żeby „nie siadać na gorącym” to nie uważasz, że warto?

     

    Nie koniecznie uczymy się na własnych błędach, lepiej unikać wpadek albo posłuchać kogoś, kto miał podobny problem, gdyż milczenie jest złotem.

    W życiu miałem sporo takich sytuacji, jedną z nich pamiętam do dziś, byłem z mamą w kotłowni i ciekawiło mnie, co to za drzwiczki, co mama otwiera.

    Mama powiedziała żebym nie dotykał, bo się oparze ani nie dokończyła wypowiedzi, a ja już miałem bąbla na palcu. Nie polecam xD

     

     Jaki sens miałoby życie bez przyjaciół? Nie miałoby żadnego sensu. Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? Czy masz takiego przyjaciela?

     

    Prawdziwy przyjaciel powinien być napewno szczery, uczciwy, z poczuciem humoru, jakieś wspólne zainteresowania mile widziane :D, żeby nie był abstynentem. 

    Myślę że mam takich przyjaciół, zawsze mam trudność stwierdzić czy ktoś jest kolegą, czy przyjacielem.

    Chciałbym pozdrowić jednego z nich @m4zur, z którym spędziłem każdy prawie wieczór wakacji.

     

    ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯

    • Lubię to! (+1) 2
    • Haha 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Przykro mi 1
    • Haha 4
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!