Jump to content
Sign in to follow this  
MisieQxQ

propozycja 2

8 posts in this topic

Recommended Posts

Cześć wpadłem na kolejną propozycję zmiany na forum a raczej o nowe rangi (jest późno okej? chodzi mi o to z opiekunem serwera adminem itd) wymyśliłem coś na zasadzie "Reklamowca" czy coś takiego czyli osoby która np. reklamuje forum lub serwery z cskatowice  przykładowo Youtube czy inne fora związane z grami lub cs'em (co do YT chodzi mi o kanał nagrywanie, a na forum to zachęcanie ludzi lub coś w tym stylu) albo jeśli jest możliwość to wymyśla coś na zasadzie jakiegoś hasła (np. woda gazowana ma "dodaj gazu swoim pasjom" czy coś takiego) plus grafik robi grafikę pod to i "Reklamowca" to gdzieś zamieszcza w miejscu gdzie zobaczy to jak najwięcej osób media społecznościowe itd. Druga taka ranga to "zasłużony dla forum" lub coś takiego na zasadzie osób które np, zasłużyły po przez działalności na korzyść forum lub serwerów (wiem że istnieje "przyjaciel" ale mi chodzi o osoby które mogą być zasłużone bez poprzednich rang typu opiekun) chyba że można zrobić tak aby rangę "przyjaciel" zostawić dla osób które pomagają na forum doradzają są aktywne na katoboxie czy w różnych tematach a "zasłużony dla forum" dla osób które miały rangę przyjaciel lub jak pisałem wyżej :D  co do znaczka obok tych rang dwóch dla "Reklamowcy" dałbym kwadracik z "R" lub z niby napisem jak to w bajkach bywa ślad po prostu mały a dla "zasłużonego dla forum" dać obok odznakę.  

(jest coś napisane w sposób który ciężko zrozumieć? z góry przepraszam ale gdy to pisze jest już około 3 rano :P)   Miłego dnia/wieczora Pozdrawiam Szymon :P 

Ja widzę takie rangi jak: przyjaciel (forum) i donator (sieci), co pod tym kryje się to o co sie ubiegasz. Polecam umówić wizytę u okulisty.

Moim zdaniem to zbędne poza tym jak kolega wyżej napisał już są takie rangi a jeszcze jak by je rozbił na bardziej wyszczególnione to nic to nie wniesie ino większy młyn ;) pozdrawiam ^_^

1.Jak już to promotor,kiepski  pomysł ;)

2.Ranga przyjaciel jest rangą ogólną,dla tych którzy w jakiś sposób pomagali i dołożyli cegiełkę dla csk,więc jakby nie było ranga jest dla osób zasłużonych xD

• Lubie to 1

Im więcej ranf tym gorzej. Myślę, że tak jak jest teraz jest idealnie. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice