Skocz do zawartości

    Zamknięty Projekt graficzny strony szkolnej by Wati


    wtrxgod
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Cześć. Today chciałbym zaprezentować projekt graficzny dla jednej z pilskich szkół, wykonany przeze mnie na podstawie szablonów Wordpress'a, wzorowany na starej witrynie szkoły nauka.pila.pl

    Cześć.

    Today chciałbym zaprezentować projekt graficzny dla jednej z pilskich szkół, wykonany przeze mnie na podstawie szablonów Wordpress'a, wzorowany na starej witrynie szkoły nauka.pila.pl

     

    nYigM6F.jpg conhNtw.jpg LkVbaq0.jpg

     

    Powyższe grafiki przedstawiają: stronę główną witryny, stronę główną po "przeklikaniu" poszczególnych elementów oraz przykładową podstronę - w tym przypadku galerię.

    Wizualnie myślę, że nie wyszło najgorzej. Nie jest to też zbyt skomplikowana konstrukcja, ale nie wiem czy specjaliści z mojego miasta podołaliby zadaniu i przenieśliby całość bezpośrednio do Wordpress'a ?

    Mnie osobiście zajęłoby to dość dużo czasu, tym bardziej, że brak mi doświadczenia w tym systemie, więc nawet nie pomyślałem o podjęciu się tak ciężkiej i czasochłonnej pracy, a zamiast tego poproszono mnie o wykonanie projektu graficznego.

     

    Co Wy o tym myślicie? Przejdzie czy nie podołają? ?

    • Lubię to! (+1) 7
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!