Skocz do zawartości

    Zamknięty #36 Szybka Szóstka! - Sh4dowム


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osoba, która odpowiedziała na 6 pytań jest @Sh4dowム   Zapraszam do czytania!   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Pierwsze i najważn

    1fC9Fqv.png

     

    Kolejną osoba, która odpowiedziała na 6 pytań jest @Sh4dowム

     

    Zapraszam do czytania! :D

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś? 

     

    Kim jestem? Hmm nie wiem jakby tutaj się odwołać, ale w życiu jestem przeciętnym chłopaczkiem, prowadzę aktywny tryb życia, chodzę na treningi co dwa dni, w między czasie pracuje jako montażysta i jako pracownik na budowie. Jestem otwarty na nowe znajomości, przyjazny, mam do siebie dystans. Jakby komuś się nudziło zapraszam serdecznie na nasz teamspeak, spędzam tam większość mojego czasu. Jak mogę się jeszcze opisać hmm, sam siebie dobrze nie znam nawet, tu już nie ma się co rozpisywać.

     

     Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

     

    Rozumiem, że mam opisać ideał swojej kobiety. Zatem na pewno uroczy, ładny wygląd piękny, uśmiech i poczucie humoru. Wspólne zainteresowania, żeby dała się rozpieszczać i umiała mnie zrozumieć. Na pewno żeby umiała pocieszyć i być ze mną w złych chwilach, wiadomo same wymarzone cechy, póki co jedną połówkę już mam i wiele jej zawdzięczam ❤️

     

    Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście? 

     

    Szczęście dla mnie? Na pewno brak tej kasy w portfelu nie jest powodem do radości. Ale zdrowie jest najważniejsze sam mam problemy zdrowotne i ciężko czasami się z tym żyje, a zdrowi ludzie przyzwyczajeni do normy, nie wiedzą jak to jest i nie dostrzegają, jak bardzo jest to ważne. Osobiście oprócz zdrowia dla mnie najważniejsze jest posiadanie kogoś bliskiego którego darzymy zaufaniem i możemy na niego liczyć.

     

    Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata? 

     

     Na pewno z tą drugą połówką i w spokoju, móc umrzeć bez problemów i wrogów nastawionych negatywnie na samego siebie.

     

    Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ? 

     

    Większość inwestuję, za inną część baluje hehe:4

     

    Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka :)

     

    Moją obecną życiową piosenką jest- BEKA KSH "OSTATNI RAZ"

    Sam nie wiem jak mam to opisać lecz pierwsze słowa idealnie opisują to co ostatnio przeżywam i co czuję;

     


    Kolor zieleni w jej oczach się mieni
    Ktoś inny być może to bardziej doceni
    A smutek i żal niewiele zmieni (tak ostatni raz)
    Zobaczę ja ze łzami do ziemi  
    Założę te dresy i pójdę na trening
    Bo baletu smak niewiele zmieni (tak ostatni raz) ×2

     

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 4
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!