Skocz do zawartości

    Zamknięty #35 Szybka Szóstka! - Peel


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Następną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Peel   Zapraszam do czytania!     **************************************************************************   Bardzo tru

    Widzę tu dużo siebie. XD   / @Peel bawisz się w rekordy?     // @Peel W liceum się bawiłem w rekordy, na płaskiej jakoś 102,5 albo 105. Przysiadów nie maksowałem, bo jeszcze grałem

    Bardzo dojrzałe podejście do życia, co w tym wieku jest rzadko spotykane ? mega duży plus!  Ale wszystkie moje 'dzieci' są wspaniałe ❤️ 

    1fC9Fqv.png

     

    Następną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Peel

     

    Zapraszam do czytania! :) 

     

    **************************************************************************

     

    Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś? 

     

     Najogólniej mógłbym siebie określić jako zwykłego chłopaczynę, który raczej się niczym szczególnym nie wyróżnia ;) no może poza tym, że interesują mnie rzeczy mogące budzić kontrowersje i niechęć, ale nie chodzi tu o żadne zboczenia czy o fetysze (które lepiej jeśli zachowam dla siebie). Na co dzień studiuję w pięknym (hehe) mieście jakim jest Rzeszów, stolica kebabów tak nawiasem. Moim takim małym hobby jest pakierowanie, dlatego też alkoholu nie pije... w małych ilościach. Zajmuje mi to czas od paru ładnych lat z przerwami i to w sumie jest taki już mój sposób bycia i nie chodzi mi wciąż o alkohol ;) Jestem typem osoby, z którą można pogadać na przeróżne tematy tabu. Sam siebie określam jako ateistę. Z charakteru jestem łagodny, nie spinam się, po prostu osoba bezkonfliktowa, ponoć bywam czasami zbyt miły dla innych, ale to nie moje zdanie, lubię sprawiać innym choć trochę radości ;) No i co tu jeszcze mógłbym dodać... Rocznik 97, stan igła, dwie poduszki powietrzne, nic nie stuka, tylko czasem gnaty strzelają, emisja w normie. Ale jednak nadal multipla z maski.

     

    Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

     

     Zaczynając od wyglądu - pierwsze skrzypce zawsze gra twarz, w moim typie akurat są szczupłe twarzyczki, no i oczywiście przyjazny wyraz twarzy musi być ;D od razu z twarzą analizie podlegają włosy i w sumie po tym już stwierdzam, czy mi się dana osoba podoba czy nie. Osobiście zamiast ułożonych, wolę burzę włosów, taki nieład na głowie. Co do reszty ciała to nie mam już specjalnie jakichś uwag... ale skoro już i tak każdy czytający to pomyślał o melonach i tyłeczku, to nie musi to być micha D czy tam E... B85 w zupełności wystarczy, a tyłek byle by nie zajmował dwóch miejsc w autobusie,  najlepiej W34/W36 (Kim Kardashian mówię - nie). Co do charakteru... najważniejsze jest podejście do innych ludzi, wyobrażacie sobie być z kimś kto np. śmieje się z bezdomnych, czy z osób upośledzonych? No właśnie... ideał ❤️ a tak na poważnie, istotka sympatyczna i życzliwa, z ogromną dawką czasami po******go poczucia humoru, potrafiąca spontanicznie wywołać reakcję - oooo :3 (czy coś takiego). Poza tym, inteligentna, wierna, naturalna, też taka która nie uważa się za super hiper duper księżniczkę. Pewnie mógłbym jeszcze wymieniać, ale na koniec dodam tylko, że życzę wszystkim takiej drugiej połówki (ja już swojom mom) no i jeszcze jedno... nie ma to jak naturalne paznokcie ;)

     

    To, jak się zachowujemy, co robimy, w jaki sposób zostaliśmy wychowani – mówi o tym, co jest dla Nas ważne i cenne. Dlatego postanowiłam zadać Ci pytanie - Jakie są najważniejsze wartości w Twoim życiu?

     

    Do tych najważniejszych wartości, którymi się kieruje w życiu, przez które czasem postępuję w niemądry sposób są przyjaźń i dobroć. Już nie będę się rozpisywał co, gdzie i jak, tylko dodam, że wynika to z mojego wychowania, a to już dłuższa historia i zbyt osobista, żeby przedstawiać ją 

    na forum CSK :)

     

    Jak trafiłeś na CSKato wice.com? Poznajmy Twoją historię :)

     

    Na CSK pierwsze strzały oddawałem jeśli dobrze pamiętam na początkach serwera pb, kiedy serwer był popularny wśród graczy z areny PB. Jednak grywałem tam wtedy bardzo rzadko, gdyż byłem przywiązany do innej sieci, gdzie namiętnie grałem każdego dnia. Po pewnym czasie serwer pb upadł i wtedy przypałętałem się właśnie na pb CSK, na początku brany za cheatera którego należy zlikwidować z serwera, a z czasem zdobyłem tu admina w konkursie za range Globala na pb i zdobyłem zaufanie innych, dlatego teraz nikt nie zwraca uwagi na to, że biegam odpalony(plan się powiódł).

     

    Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż reszta społeczeństwa?

     

    Najpierw nalewam mleko, a dopiero później wsypuje płatki. To zależy, no nie wiem... może nie denerwuje się, kiedy komuś się powodzi? :D Albo np. nie noszę ze sobą słuchawek nigdzie, nawet w podróży, po prostu wtedy myślę na różne tematy, to jest może to, czego większość społeczeństwa (jeśli chodzi o moich rówieśników) nie robi. Melancholik ze mnie ;)

     

    Czy jesteś osobą, którą chciałbyś mieć za przyjaciela? Za co ceniłbyś siebie jako przyjaciel? Co by Ciebie w Tobie denerwowało?

     

    No jak nie, jak tak :D to dość specyficzne pytanie, z tego względu, że każdy może siebie uważać za dobrego przyjaciela, jednak krótko odpowiem -  Ceniłbym siebie za zrozumienie (nawet motywy przestępców czy morderców staram się wychwycić i zrozumieć xD), a denerwowałby mnie brak czasu, czy uwagi, do teraz mam zaległe spotkania itp. z osobami, z którymi już się dłuuugo nie widziałem. Zresztą jestem pewien, że nie tylko mnie to dotyczy, ale i część osób, które to przeczytają.

     

    ********************************************************************

    • Lubię to! (+1) 5
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!