Skocz do zawartości

    Zamknięty #34 Szybka Szóstka! - Inka.


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która podjęła się 6 pytań jest @Inka.   Zapraszam do czytania!     ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Każdy ma problem z opisa

    Słupsk pozdrawia, prawie po sąsiedzku, ale uciekłaś tam na dół Polski!   Dobra robota ?   

    Kochanie ale ja nigdzie nie uciekłam dalej tu mieszkam,po prostu jeżdżę  do ekipy camera, Oli itp do Katowic a tak to dalej po sąsiedzku  ❤️

    1fC9Fqv.png

     

    Kolejną osobą, która podjęła się 6 pytań jest @Inka.

     

    Zapraszam do czytania! :) 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Każdy ma problem z opisaniem własnej osobowości. Ale liczę, że z Tobą będzie inaczej :) Opowiedz Nam trochę o sobie. Kim jesteś?

     

    Mam na imię Ina, mam 27 lat pochodzę znad morza, dokładnie z Lęborka koło Łeby. Na co dzień pracuje na 2 etaty  i zajmuje się domem. Jestem osobą, która nie potrafi usiedzieć na miejscu, więc jest mnie wszędzie pełno. :D 

     

     Jakie są Twoje słabe i mocne strony charakteru? 

     

    Hm moją mocną stroną charakteru jest to, że jestem cholernie uparta, jak sobie coś założę to muszę to osiągnąć innej opcji nie ma :) No niestety nie jestem łatwym człowiekiem mam swoje zasady i staram się je przestrzegać przez co wiele osób na sieci mnie nie lubi :D .

    Słabe to chyba tylko to, że szybko ufam ludziom, a później się na nich rozczarowuje.

     

     W życiu zawsze uczono Nas, aby konsekwentnie dążyć do wyznaczonego przez siebie celu. Czy jesteś osobą konsekwentną? Potrafisz osiągnąć swój cel? Czy postawiłaś/eś sobie jakiś cel w życiu i do niego aktualnie dążysz? 

     

     Tak jak napisałam wyżej,  ja zawsze dążę do celu :) Na chwile obecną jedynym i najważniejszym cele jest być szczęśliwym człowiekiem i do tego właśnie dążę :) 

     

    Jak trafiłaś na CSKatowice.com? Poznajmy Twoją historię  :)

     

     Trafiłam na sieć dzięki Cajmertowi, który wręcz siłą zabrał mnie ze starej sieci twierdząc, że się tam niszczę i tak już u Was zostałam i jestem mu mega wdzięczna, bo dzięki tej sieci poznałam wspaniałych ludzi, którzy są teraz dla mnie jak rodzina ;) 

     

    W dzisiejszych czasach jest faza na bycie fit. Jeśli chodzi o płeć żeńską, często tracą głowę i prześcigają się żeby jedna była lepsza od drugiej. Co myślisz o takim zachowaniu wśród kobiet? 

     

     Powiem ci tak, sama jestem trenerem fitness i nie raz u siebie miałam kobiety, które wręcz oczekiwały cudu, myślały że w tydzień zgubią po 10 kg, dla mnie to jest chora rywalizacja, ale czego my oczekujemy ? Nadeszły takie czasy, kiedyś było inaczej kobieta z krągłościami była wzorem teraz jest na odwrót i to jest smutne :) 

     

     Mamy wiele rodzajów kuchni na świecie... Od Polskiej, Chińskiej, po Włoską itd... Jaka kuchnia jest Twoim zdaniem najlepsza? Jakie jest Twoje ulubione danie? Czy lubisz gotować?

     

     Moją najlepszą kuchnią jest kuchnia Polska zdecydowanie :D Gotować nie lubię, lecz muszę :P Najlepszym moim daniem są roladki śląskie i kluski  ❤️

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 5
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Dzaastine Dzaastine,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!