Skocz do zawartości

    Zamknięty Aktualizacja 06.03.2019 - Więcej FPS / Mniejsze zużycie procesora / Ustawienia komunikacji


    No One
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    Zwykle nie zakładam tematów informujących o aktualizacjach CS:GO, ale w przedostatnim update dodano parę przydatnych usprawnień, o których warto wspomnieć.

     

     

    Update CS:GO z dnia 6 marca wprowadził:

     

    - Komendę startową "D3D9EX", która, jak zapewnia Valve, może zredukować zużycie procesora nawet o 40%. A co za tym idzie - zwiększyć FPS.

    Na moim przykładzie mogę stwierdzić, że FPS'ów mi zbytnio nie dodało (może o parę, co nie jest zauważalne na moim sprzęcie), ale osoby mające słabszy sprzęcik zachęcam do przetestowania. Bardziej zadowolony jestem z tego, że używając tej komendy możemy minimalizować i powracać do gry w ułamku sekundy. Dawniej powrót do gry zajmował nawet 10-15 sekund.

     

    Jak zastosować komendę?

    Wystarczy wejść w: Steam -> Biblioteka -> Klikamy PPM na CS:GO -> Właściwości -> Ustaw opcje uruchamiania -> Wpisujemy komendę -d3d9ex -> Ok -> Zamknij

     

     

    - Kolejnymi przydatnymi opcjami są ustawienia komunikacji. Możemy je znaleźć w grze (opcje -> ustawienia gry -> komunikacja). Dzięki nim możemy:

    wyciszyć drużynę przeciwną;

    zablokować komunikację ze wszystkimi oprócz znajomych i osób znajdujących się w poczekalni;

    ukryć avatary;

    zmieniać nazwy graczy, których nie mamy na liście znajomych.

     

    Od dawna używałem komendy cl_mute_enemy_team "1", lecz teraz jest to ułatwione dla wszystkich.

     

     

    Dajcie znać czy to Wam coś pomogło i czy update się podobał ;) 

     

     

    Źródło: blog.counter-strike.net

    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Whytti zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!