Jump to content
Sign in to follow this  
Zordon 1992

Ban

10 posts in this topic

Recommended Posts

Cześć !

Mam  prośbę o rozpatrzenie takiego pomysłu jak ban za >STRZELANIE DO SWOJEGO< Np Wygrywamy runde i stoi kolo Mnie mój przyjaciel ja Do niego strzelam i akurat trafia się że został przetransportowany do przeciwnej drużyny i Zdobywam Punkt. Jak dla Mnie jest to za proste i bezczelne. Coraz więcej graczy tak robi i przez cała mapkę uda sie zbić ze czterech a nawet pięcioro 😕   (Paintbal)      Pozdrawiam                      

Musiałam kilka razy przeczytać, żeby zrozumieć, co tu napisałeś, ale no masz z tym trochę racji. Nie jest to zbyt fajne, gdy ktoś perfidnie w Ciebie nawala tymi kulkami, licząc, że Ciebie przeniesie do przeciwnego teamu. Bany, to może przesada, ale może opiekunowie będą coś w stanie na to wymyśleć.

• + rep 1

Starałem się to opisać najjaśniej jak potrafiłem, najważniejsze że wiesz o Co chodzi :)  ban na 5 min byłby ok by się szybko nauczyli bo kick to za mało Moim zdaniem

Bez sensu... Po co od razu banować albo kickować? Od takich rzeczy są pluginy. Kończy się runda i wtedy automatycznie zabiera broń i zostaje tylko nóż, więc to by było lepszą opcją niż banowanie. Nie wygłupiajmy się z banami za takie błahostki ;)

• Lubie to 1
  • + rep 1

A co jeżeli gracze nadal będą się strzelać po zakończeniu rundy ? Z drugiej strony trochę może zepsuć zabawę ;)

Bany i kicki są bezsensowne.

Plugin to nie jest głupi pomysł. Zabiera broń, ale często jest tak, że możesz podnieść pierwszą lepszą broń z ziemi. Możliwe, że jest opcja zablokowania podniesienia broni, ale z tym pewnie byłoby trochę zabawy. Jeśli nikt cię kulką nie trafi to ktoś cię wtedy pokroi.

Nie widzę potrzeby zmieniania niczego w tym temacie. 

• Lubie to 2
  • + rep 1

To uciekaj od kulek, a nie stoisz jak kołek to Cie nie trafią. Poza tym można się domyśleć kiedy kogo przeniesie. Można już wtedy starać się o jakieś schronienie :D
Przynajmniej fajna zabawa jest, ja bym nic nie zmieniala :giggle:

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...