Skocz do zawartości

    Zamknięty #33 Szybka Szóstka! - DomiN


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @DomiN   Zapraszam do czytania!      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~      Każdy ma prob

    Ty to taki bajbasik jeszcze jesteś @DomiN  

    Jak na 15 lat to bardzo mądre odpowiedzi Za wywiadzik leci plus.

    1fC9Fqv.png

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @DomiN

     

    Zapraszam do czytania! 

     

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

     

     Każdy ma problem z opisaniem własnej osobowości, ale liczę, że z Tobą będzie inaczej :) Opowiedz Nam trochę o sobie. Kim jesteś?


    Mam na imię Dominik i mam 15 lat. Pochodzę z Lubelszczyzny. Myślę, że jestem wesołą, pogodną osobą.


     Jakie są Twoje słabe i mocne strony charakteru?


    Jestem typem osoby, która nigdy się nie poddaje i zawsze dąży do celu, robi to co zaczęła do końca. Myślę, że czasami jestem toxic, ale to bardzo rzadko ;d


    W życiu zawsze uczono Nas, aby konsekwentnie dążyć do wyznaczonego przez siebie celu. Czy jesteś osobą konsekwentną? Potrafisz osiągnąć swój cel? Czy postawiłaś/eś sobie jakiś cel w życiu i do niego aktualnie dążysz?


    Tak jak już pisałem, jestem osobą, która dąży do celu. Mój obecny cel/marzenie to zakfalifikowanie się do mistrzostw polski juniorów w tenisa stołowego, którego już bardzo długo trenuję :)


    Jak trafiłaś/eś na CSKatowice.com? Poznajmy Twoją historię :)


    Tak naprawdę gram  już od 2014/15 roku na k4to, ale konto na forum założyłem trochę później. Po prostu chciałem pograć na jakimś serwie w pb i akurat tutaj mi się spodobało.

     

        W dzisiejszych czasach jest faza na bycie fit. Jeśli chodzi o płeć żeńską, często tracą głowę i prześcigają się żeby jedna była lepsza od drugiej. Co myślisz o takim zachowaniu wśród kobiet?


    Sam ćwiczę i myślę, że dbanie o Siebie jest jak najbardziej dobre. Jednak trzeba akceptować Siebie takim jakim się jest. W tych czasach większość ludzi chodzi na siłownie na pokaz, a nie dla Siebie samego  jak najbardziej mi się to nie podoba ;)


       Jaki sens miałoby życie bez przyjaciół? Nie miałoby żadnego sensu. Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? Czy masz takiego przyjaciela?


    Nie będę tutaj nikogo pouczał, ale przyjaciel na pewno ma być wierny i pomagać nam kiedy dzieje się nam coś złego. Oczywiście, że mam przyjaciół, każdy powinien ich mieć :)
     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 6
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zmienił(a) tytuł na #33 Szybka Szóstka! - DomiN
    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!