Jump to content
Sign in to follow this  
jinovski

[1.6] jinovski

8 posts in this topic

Recommended Posts

Jak się odniesiesz do czasówek wymienionych w tym temacie?

1 demko

1:08 - z lacznika rzucilem flesza na srodek, jakbym wiedzial ze jestes na blisko to bym go nie rzucal bo i tak bys do za plecy dostał, a wychylenie normalne, nawet nic podejrzanego nie ma tutaj

3:44 - po prostu sprawdzilem plecy, flesza rzucalem tak zeby na daleko na bananie dostali, nie spodziewalem sie go na blisko po chwili zaczal tupac, nic szczegolnego

5:47 - normalnie sie wychylilem na lacznik, wczesniej tupnalem i myslalem ze ktos mogl mnie uslyszec to ucieklem dolem w piasku na druga strone a timingowo po prostu wychylilem, jakbym mial wh to bym poczekal na ciebie bo i tak sie mnie tam nie spodziewales z tego co demko ogladalem

15:03 - widzialem na radarze ze zabil ludzi w domku, nie mial zbyt wiele czasu zeby gdzies uciec to wyszedlem wcelowany w lorda, i tak pol modela mu bylo widac XD

18:20 -  wyszedlem wcelowany w piach, jakbym wiedzial ze jest na blisko to bym nie scrollowal jak idiota

19:35 -  gosciu tupał jak słoń to go wyczekalem, proste ,czemu miałem nadal zważać na banana skoro slyszalem tylko jedne kroki, za duzo czasu minelo zebym mial tam dalej stac XD

2 demko

2:43 - dlaczego mialem nie byc wcelowany? 20 sekund do wybuchu bomby, banan czysty to jedyna pozycja z ktorej ktos prawdopodobnie mogl wyjsc to byla ta, nikt nie broil to sie wcelowalem, tu nie ma nic dziwnego XD

5:20 - gosciu z tylu bardzo halasowal i wydawalo mi sie ze remik mogl cofnac do biblii, z reszta nie wiedzialem ze to on jak zabil w bsie to tak myslalem ze czekasz na mnie w laczniku bo ty zawsze lacznik grasz

nie wiem czemu to ma sluzyc ale serio tutaj nie ma nic odjebanego w tych akcjach, jedynie ta z 5:20 moze wydawac sie podejrzana na pierwszy rzut oka ale jak dla mnie to chcecie na sile mnie udupic XD

1:08 - fakt rzuciles flesza za łącznik w strone środka,ale potem odrazu wyciągasz broń i  odrazu wychylenie na model na łączniku,nie interesuje Cie ze koledzy za Tobą biegną,hałasują ,bo tez go szukają,Ty musisz być pierwszy  + odemnie
5:47 - spalone bez dyskusji ,idealne wychylenie na pysk z małego piachu + odemnie

18:20 - to było za szybkie ,sprawdziles sobie luke pod domkiem i odrazu potem na scrollu na remika + odemnie
19:35 - idealnie wychylasz na pysk typa co Ci krócił od mida,kopia tego co w 5:47 tylko że jego było słychać,ale nie mogłeś wiedzieć czy idzie przy ścianie czy środkiem tego przejścia.. + odemnie

2:43 - wiedziałem że tam jestes ,Ty -nie ,jak to możliwe że byłes o ułamek sekundy szybszy odemnie ? pytanie dlaczego byles na daleko wcelowany ,a nie np na blisko skoro słyszałeś ze idzie ze dwóch do Ciebie i zaraz wyskoczą na banana ,takie +/- odemnie

5:20 - tu caly czas wcelowany w ten łącznik ,normalnie ESP ON,kto Ci hałasował ???? gracz andzia szła bananem,a niebieskowlosa zabił Remik przy loordzie, co to za tłumaczenie nie wiedziałem ze to on?? skoro jak wspomniales uzywasz radaru to nie zauwazyles gdzie Twoj teammate zginął i kto go zabił..?dobre tłumaczenie "ja zawsze łącznik gram" hahaha + odemnie

Porównajcie sobie jego tłumaczenia z czasówkami..

• Lubie to 1
By  CZARODZIEJ BABA ,

Te czasówki nie mają żadnych konkretów, niektóre na +/-, ale kto takich nie miał. Powoli zaczynam się bać o perma XD

By  neyney ,

Za slaby jestes zeby dostac bana domdum ^^

Poczekamy na wypowiedz relaxa.

ja swoja rozpiske dalem dla mnie sie odpalasz grasz on/off ale ostatnie slowo nalezy do @relax

Popołudniu dostaniesz odpowiedź

Gracz gra niekiedy dziwnie, to zdążyłem już jakiś czas temu zauważyć. Aczkolwiek po przeanalizowaniu rozpisek i demek stwierdzam, iż pozostanie przy banie byłoby zbyt naciągnięte. Leci ub.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ODBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• + rep 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...