Jump to content
Captain

Może się uda :)

9 posts in this topic

Recommended Posts

Nick:Captain
Staż w CS:7/6 lat
Umiejętność rozpoznawania cheatera: Jakieś 8/10 nigdy nie daję pochopnych banów po jednej akcji, zawsze sprawdzam dokładnie przez to eliminuję szansę na pomylenie się i danie niesłusznego bana ;)
Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N):Nie, skończyłem już dawno
Czy rozpisujesz demka CSGO ?(T/N):Tak 
Czy spełniasz wymagania ?(T/N):Tak
Doświadczenie:Jestem adminem przez jakieś 2 miesiące, nigdy nie dałem bana osobie która była czysta. Posiadam duże doświadczenie w tej grze i dobrze wiem kiedy osoba zachowuje się podejrzanie a kiedy jest to po prostu dobry gracz. 
Dlaczego Ty: Myślę, że przyda się dodatkowa para rąk mimo tego że z cs'a go nie ma zbyt wielu demek. Moim zdaniem przydam sie bo z tego co wiem to jest aktualnie 2 bl'ów zajmujących się demami w cs:go.
Imię:Hubert
Kontakt: (steam, gg) Steam
Twój SteamID:STEAM_0:0:1164749
  • + rep 1

Jestem na tak :)

Dodatkowa para rąk do pomocy się przyda jeśli chodzi o go. 

Chłopak ma doświadczenie. Może jakieś ciekawe demko do rozpisania @PJC ? 

By  offline ,

No właśnie PCV :D

By  Dzaastine ,

XDDDDDDDDD

By  PJC ,

Wrzuca się. Przykro mi ale internet nie wyrabia XD niedługo będzie :p

Jestem na TAK jest malo BL'ów z CS:GO wiec szanse mozna mu dac

Tylko rozpisz dobrze demko :) 

k1tosen

5:52 - jego teammate zabil przeciwnika przed b, wczesniej slyszal ze dwóch jest na longu. Spodziewał się przeciwnika z długiej lub z shorta  normalne zachowanie.

7:26 - przeciwnik zabił gościa z jego druzyny na respie tt, przez chwile trzymał srodek z respem potem poszedl na a bo jego kolega trzymał b, spodziewal sie przeciwnika od dlugiej.

11:05 - słyszał wczesniej dwóch przeciwników i jednego że idzie do tuneli.

11:25/27 - dwa normalne fragi ze sprawdzeniem pozycji + dał info koledze że pod oknem jest przeciwnik slyszal reloada.

12:16/22 - słyszy kroki.

13:45 - ponownie kroki.

16:38/45 - słyszy kroki oraz rzucanego flesza, daje prefire oślepiony wiedząc ze przeciwnicy są na blisko. Skanuje smoke słysząc scope'a i krok.

24:10 - normalny strzał, pilnował srodka i pleców od długiej kiedy jego druzyna zajmowała b.

24:19 - mierzył przez ścianę bo widział jak przeciwnik wcześniej przeskakuje na prawa stronę bramy.

28:04 - słyszy skracającego ctka.

Gracz gra na wysokim poziomie, umiejętnie wykorzystuje info od swoich kolegów i gra na słuch. Dobrze wychyla sprawdzając pozycje. Nic wiecej nie mogę powiedzieć bardzo dobry gracz jak najbardziej czysty.

Drugie demko jutro rozpisze bo za 4 godziny wstaje :)

Docc

9:43 - Sprawdził pozycję po tym jak jego kolega zabił tam przeciwnika. Spodziewał się że ktoś tam moze jeszcze być. Jak dal mnie normalne zachowanie.

10:05 - Dostał info od teammate'a dlatego sie wcelował i zabił.

14:37 - Słyszał wcześniej typa w wodzie + rzucony flesz.

17:47 - Ładne wychylenie po fleszu, normalne fragi.

18:32 - Zabija przeciwnika przez smoke'a widząc jego strzały + info od jego kolegi.

21:36 - Kolejny raz dobrze wychyla po tym jak słyszy tt'ka rzucającego molo na shorta.

24:00 - skakał na boxie i zaczął strzelać do niego przeciwnik, widział dokładnie skąd dlatego przeskanował.

24:27 - dostał info wiedział dokładnie jak ma się wcelować.

26:20 - Zwykłe sprawdzenie miejscówki.

30:28 - Słyszy + info.

31:07 - Wiedział że ktoś jest na blisko mid albo w toaletach bo rzucono smoke, sprawdził i dał ładną głowe.

34:20 - Dostał info.

Gracz ten jest również bardzo dobrym graczem jak ten z poprzedniego demka :) Dobra gra na słuch, dobrze czuje gre i umiejętnie wykorzystuje informacje uzyskane od swoich kolegów. Sprawdza miejscówki, dobrze się wychyla oraz daje prefire w powszechne pozycje. Jak dla mnie czysty.

• Lubie to 1
By  PJC ,

Dobrze, jestem m tak.

Mozna dac szanse, na tak

By  offline ,

Też tak sądzę.

Pisz steam /id/ogendogen

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...