Jump to content
Sign in to follow this  
NotoriousMcgregor

[1.6] o druga szane prosze

3 posts in this topic

Recommended Posts

Nick podczas gry: Billy russo

Data Bana: Z przed dwuch tygodni 

Mapa: Nie pamietam

Nick Admina: Hmm Rae tak mi sie zdaje

Powód Bana: hard ban

Screeny (paczka .zip): brak

Twoje IP / SteamID: nie moge znalezsc ale blacklisted chyba moze wyszukac poprzez nick jak nie to zedytuje jak bedzie problem :D

Wycinek z konsoli / link do bana: Hard ban poprsotu napisaane

Ogólnie chcialem napisać ze zależy mi na serwerze bo jest naprawde fajnie dopracowany i milo sie gra z graczami i administracja. Dostalem bana za Wh odowlaj sie po czym czekam z 2-3h zeby blaklisted mnie rozpisala nie doszlo do tego , po czym wchodze pozniej i forum off prace techniczne i po pracach nadal nie ma tego demka ni nic wiec wszedlem na serwerr zeby zobaczyć czy jest ban nie bylo nie wiem ip sie zmienilo czy co. I ogolnie gralem bo minelo 24h i jest wtedy ub tak mi się zdaje jak nie zostelm rozpatrzony i dostalem hardbana rozumiem ze cos moglem zrobic nie tak. Chcialem druga szanse jak napisal/ła relax chyba i prosze o nia bo nie mialem wh  naprawde mam dobre sluchawki czuje gre nie gram w ta gierke z 2 lata tylko troche dluzej :)

Z gory dziekuje za szane  :D

ps. Dostaalem chyba 2 razy ssy albo raz i bylo czysto wiec nie wiem

Dziś dzień dziecka.

• Haha 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ODBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...