Jump to content
Sign in to follow this  
Dzaastine

Na dobry dzień #8

3 posts in this topic

Recommended Posts

aNmpGMw.gif

Cytat dnia

,,Lepiej jest zapalić świece, niż przeklinać ciemność"
Matka Teresa z Kalkuty

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dowcip dnia

Najnowocześniejszy bank świata, super kozacki sejf. Właściciele postanowili przetestować zabezpieczenia. W tym celu zaprosili najbardziej znanych złodziei świata z Francji, Stanów, Niemiec i dwóch przypadkowych Polaków...Dla każdej ekipy postanowili zgasić światło przed sejfem na pół minuty i jeśli po zapaleniu światła sejf będzie otwarty, ekipa może zabrać zawartość. Pierwsi próbują Francuzi, światło się zapala - nie udało się. Drudzy Amerykanie, światło się zapala - nawet sprzętu nie zdążyli wyjąć. Trzeci Niemcy, światło się zapala - nic...Kolej na Polaków, światło gaśnie, mija pół minuty, próbują zapalić światło - nic, próbują po raz kolejny - nic...Z mroku słychać tylko cichy szept...
- Ku**a Stefan mamy tyle hajsu na cholerę ci jeszcze ta je**na żarówka

😎🤑

Ciekawostka dnia

W 2004 roku japońska firma Let’s Corporation przedstawiła śmiały projekt nazwany Flower Sound. Urządzenie składające się z magnetycznej zwojnicy w kształcie wazy przechwytuje dźwięki emitowane przez odtwarzacz CD lub telewizor i przekazuje go poprzez łodygi i płatki kwiatu na zewnątrz :o

Flower-Sound-610x380.jpg

Zagadka dnia

Przy stole siedzą: Mama, Tata, Babcia, Dziadek, Ciocia, Wujek i Kuzynka.
Oto co powiedziało każde z nich:
Mama: Pilota ma na pewno Wujek
Tata: Coś Ty, pilota schował Dziadek albo Kuzynka, bo coś jej tak się oczy świecą.
Babcia: Nie kłóćcie się, to chyba ja mam tego pilota
Dziadek: Na mnie nie patrzcie, ja nie oglądam TV i nie mam pilota
Ciocia: Babcia nie może mieć pilota, bo ja go mam
Wujek: Ludzie, co Wy opowiadacie, pilota muszą mieć na pewno gospodarze domu, czyli Mama lub Tata.
Kuzynka: Skończyłam psychologię, więc Wam powiem – tylko jedno z Was mówiło prawdę.

A że Kuzynka była wzorową uczennicą to rzeczywiście ma rację. Kto więc ma pilota?

Piosenka dnia

• Lubie to 2
  • + rep 1

Dziadek, bo dziadek zawsze rządzi :D

Dziadek: Na mnie nie patrzcie, ja nie oglądam TV i nie mam pilota  -> jesli mialby pilota ktos inny, to byla by to prawda, a wtedy ktoś inny mówiłby też prawdę.
Jeśli dziadek ma pilota, to prawdę mówi tylko tata.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice