Jump to content

6 posts in this topic

Recommended Posts

:) Hejka, wiele opcji w ostatnim czasie zostało dodanych na PB, które niestety muszę skomentować.
Otóż sprawa wygląda następująco:

Adin: + Czat Admin -> Gracz
Ja rozumiem, że gracz pisze do admina na U@ bo chce zgłosić cheatera, ma jakieś podejrzenia, ale pierwszy raz się spotykam z czymś takim co jest wprowadzone na PB.
Tu przychodzi się pogadać z adminami/graczami czy pograć? Przecież to co chcemy przekazać graczowi możemy normalnie napisać na sayu, przecież nikt przed sobą nie ma tajemnic. Jeśli gracz zapyta się o coś związanego z serwerem na sayu, to możemy również na sayu odpisać- inni gracze mogą wtedy skorzystać w przyszłości.
Przy okazji jeśli admin chce wpisać komendę np. /rs to wysyła się wiadomość admina do gracza który w nicku ma przy sobie literki "RS" , bądź "RANK" wtedy małe zdziwko o co chodzi.

Dwa: /listamap
Tu też pytanie, po co zaśmiecać serwer tym skoro można wpisać w konsoli amx_listmaps?
Zawsze gdy gracz pyta jak sprawdzić dostępne mapy to odpowiedź pada o konsoli.
Nawet jeśli wprowadzicie to na serwer do tabelki "Komendy dla gracza" to i tak ludzie będą pytać, bo nikt tego nie czyta.
Na jedno wychodzi więc po co dwie możliwości? Chyba każdy amator umie właczyć konsole i wpisać 11 liter z bardzo trudnym znakiem jakim jest "_" XD

Tri:  + Anty AFK
Proszę was, zabierzcie to jak najszybciejXD
Osoba na 10 sekund będzie AFK automatycznie ją wywala na specta (czasami za szybko wywala)
Gracz AFK to jest jego sprawa, że nie gra i niszczy sobie statystyki. Admin musi dopilnować AFK'ów chyba od tego TEŻ jest tak?
Nawet przy banowaniu, powiedzmy że runda się zaczęła i jest 3 graczy do zbanowania NATYCHMIAST to nie zbanuje ich i nie będę mogła dalej grać bo już jestem na SPECT. Wiele graczy się oburza o ten plugin. Mam nadzieje, że go nie będzie.

Ja wiem, że zmieniła się ekipa opiekunów. Wiem, że chcecie się wykazać, cenie to bo jesteście zdolni.
Ale o jedno proszę, nie pchajcie wszystkiego na przymus.
Niedługo z klasyka będzie drugi 4fun jeśli będziecie wszystko pchać czy to potrzebne czy nie. Nie może być jak było wcześniej?
+Nie wiem co wy tam dorzucacie ale na innych Katowickich serwerach mam max 10 pingu, a na klasyku mi do 40 skacze.

• Haha 1

1. Od kiedy cos takiego wgl jest na serwerze? Nie wiedziałem o tym. XD 

2. Nie korzystałem z tego, ale domyślam sie jak wyglada. Nie wiem w czym przeszkadza ci ta komenda? To raczej swego rodzaju ułatwienie, mnie nigdy nie chciało sie tego wpisywać i wyświetlać te 10 map po trzy razy. Nie widzę sensu w usuwaniu tego.

3. Boli cię to, ze nie możesz zabijać afk czy jak? XD Stanie ci sie coś jak przesiedzisz jedną rundę na spekcie pilnując porządku? Na 4mapsie przed przeniesieniem na specta wyskakuje komunikat o przeniesieniu, nie wiem jak tu bo nie zwróciłem uwagi. Komunikat bym dodał jeśli go nie ma, sam plugin można zostawić(zwiększyć czas jeśli faktycznie to jest te „10 sekund”, choć wydaje mi sie, ze powinno być 30).

+Serio widzisz wielką różnice w grze miedzy 10 a 40 pingu? XD 

Czat Admin -> Gracz  
To akurat nie jest jakoś bardzo uciążliwe, bo nie ma wielu graczy z takimi nickami.

/listamap
Myślę, że jeśli ktoś będzie chciał to sobie wpisze w konsoli to "amx_listmaps", a ta komenda myślę, że jest wygodniejsza.

Anty AFK
Tutaj zgadzam się w 100%, admini są bardzo aktywni i z tego, co pamiętam jak ktoś był chwile afk to od razu był przenoszony na specta przez admina, a teraz nie można nawet jabłka spokojnie ugryźć, bo czasami zamiast po 30 sekundach przenosi po 10.

• Lubie to 1

1. Ten plugin jakoś za specjalnie nie obciąża serwera. A przydaje się w momencie, gdy dany gracz nie reaguje na to co jest napisane na sayu. Wiadomości towarzyszy trąbka tak jak na u@ o ile dobrze pamiętam, tak @Waterovsky? Nie korzystałam jeszcze osobiście z tej opcji.

2.Co do komendy amx_listmaps w konsoli pokazuje nam tylko 10 map.

Wygląda to następująco:

----- AMX Nextmap Chooser: Mapy ktore moga byc nominowane -----
  1: de_dust
  2: de_inferno
  3: de_nuke
  4: de_train
  5: de_aztec
  6: de_hell
  7: de_rebel
  8: de_kabul32
  9: de_westwood
 10: de_eldorado
----- Mapy 1 - 10 z 10 -----

/listamap pokazuje nam wszystkie mapy wgrane na serwer, duże i małe :) Dzięki czemu gracz wie co jeszcze może nominować. 

Jest to mały, lekki dodatek, a jednak bardzo przydatny. 

3. AFK zostało naprawione, nie wywala już po 10 sekundach a na sayu wyświetla się informacja po jakim czasie zostaniesz przerzucony na spec. Jest to przydatne chociażby dlatego, że jeśli nie ma żadnego admina na serwerze, a trochę ludzi gra, to ludzie się nie denerwują. Na serwer przychodzimy grać, nie afkować. Możemy pomyśleć nad zwiększeniem czasu, ale ten plugin ma ułatwić grę ludziom, kiedy przede wszystkim nie ma adminów :) @Waterovsky ? 

Myślę, że urozmaicenie serwera po przez przydatne Nam pluginy które mają ułatwić grę w jakiś sposób nie czynią z Nas serwera 4fun. Nadal jesteśmy serwerem klasycznym, nie mamy 50 map, nie mamy cichego chodzenia, speeda czy jakiś podwójnych skoków czy 5 modelów broni do wyboru... Na tym właśnie polega 4fun. 

Wiele serwerów posiada np. afk, tak jak wspomniał buarzej, chociażby 4maps i myślę, że jest to jak najbardziej przydatna opcja. 

• Lubie to 2

Skoro wyciągasz "brudy" na forum, zamiast załatwić je/doinformować się co, jak i dlaczego w prywatnej wiadomości to proszę.

Adin: Nie raz spotkałem się z sytuacją, kiedy to gracz na u@ pisze coś w stylu "odpał biega, banujcie", bez konkretów - w tym przypadku nicku. Ta funkcja ma wprowadzić ciut anonimowości. Nikt nie każe Ci z niej korzystać - to tylko dodatek. Poprawię komendę, bo faktycznie nie pomyślałem o tym, że może się gryźć z innymi.

Dwa: Najpierw zapoznaj się dokładnie z tym, jak działa amx_listmaps, dopiero później wypisuj głupoty.

Tri: Domyślam się, że oburzenie graczy wynika z tego, że plugin czasem się buguje i skraca sobie czas wrzucania na spect z 30 do ~10 sekund. Wprowadzając go miałem na celu trochę odciążyć adminów, ale jak widać chcecie robić za dziesięciu. Nie ma sprawy, na chwilę obecną mogę wyłączyć Anty AFK i rozgryźć dlaczego ten czas się buguje.

44 minuty temu, Pozytywna napisał:

Ja wiem, że zmieniła się ekipa opiekunów. Wiem, że chcecie się wykazać, cenie to bo jesteście zdolni.

Ale o jedno proszę, nie pchajcie wszystkiego na przymus.
Niedługo z klasyka będzie drugi 4fun jeśli będziecie wszystko pchać czy to potrzebne czy nie. Nie może być jak było wcześniej?
+Nie wiem co wy tam dorzucacie ale na innych Katowickich serwerach mam max 10 pingu, a na klasyku mi do 40 skacze.

Wykazać? Proszę Cię.. Wszystko co zrobiliśmy przez ostatnie tygodnie, zrobiliśmy tylko i wyłącznie z myślą o graczach oraz serwerze. Żadne z nas przy tym nic nie zyskało, a jedynie straciło swój wolny czas. Czasem warto poświęcić się dla dobra ogółu aniżeli nie robić kompletnie nic.

Nie widzę powiązania ostatnio dodanych pluginów z serwerem 4FUN.

Z tego co mi wiadomo, z tym serwerem od dawna były jakieś mniejsze/większe problemy jeśli chodzi o ping, ale gwarantuję, że od czasu, kiedy pojawiliśmy się w roli nowych opiekunów, wydajność serwera ani trochę się nie pogorszyła.

• Lubie to 2
  • Dzięki 1
By  Waterovsky ,

Anty AFK czasowo wyłączony; Komenda "Czat Admin -> Gracz" zmieniona na /pwNick

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...