Skocz do zawartości

    Zamknięty #62 Wywiad z show


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    @show     Redaktor: Dzaastine   Zapraszam do czytania!    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Zachęcamy do zgłaszania się do wywiadów!

    7SBiOW5.gif @show

     

     

    Redaktor: Dzaastine

     

    Zapraszam do czytania! 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Zachęcamy do zgłaszania się do wywiadów!

    Daj się poznać innym :) Redaktorzy czekają!

    -> ZGŁOŚ SIĘ DO WYWIADU <-

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    ~ Hejka! Miło, że zgłosiłeś się do wywiadu i chcesz dać Nam się poznać :) Na wstępie opowiedz Nam coś o sobie, jak masz na imię, skąd jesteś, ile masz lat?

     

    Cześć, dzień dobry. Jak już dość dużo osób wie mam na imię Kamil. Mieszkam w Krakowie i mam 29 lat w tym roku. Pracuje obecnie na produkcji wapna granulowanego ( zapewne nikt nie wie na czym ta praca polega ? )
    W przeszłości pracowałem jako kucharz ^^ i to jest moje hobby. Kocham siedzieć w garach i tworzyć swoje smakołyki.

     

     

    ~ A więc opowiedz Nam o swojej pracy, na czym Ona polega? :)

     

    Hm, moja polega na produkcji wapna granulowanego do pól i innych użytków rolnych, ale 3/4 przesiedzę przed TV tam przy piwku haha. Nie no praca ogółem jest spokojna i dość łatwa do zrozumienia.

     

     

    ~ W takiej pracy to tylko żyć nie umierać :D Dlaczego nie pracujesz w zawodzie, który naprawdę lubisz? Co się stało, że już nie gotujesz?

     

    Ta praca w której obecnie jestem była bardziej korzystniejsza pod względem czasu oraz zarobków. Więc wybór był prosty.

     

     

    ~ Będąc w domu gotujesz? :) co najbardziej lubisz przyrządzać w kuchni?

     

    Owszem w wolnym czasie lubię gotować dla bliskich i co najważniejsze dla siebie :P hm najbardziej obeznany jestem w kuchni azjatyckiej.

     

     

    ~ Uuuuuuu, to ciekawe :D masz jakieś swoje danie popisowe? Dlaczego w ogóle kuchnia azjatycka?

     

    Najlepiej mi wychodzi Ramen, tzn tak mówią mi znajomi :D a dlaczego taka kuchnia ? Tam gdzie pracowałem zaczynałem od tego i jakoś mi tak zostało i co najważniejsze przypadło do smaku :)

     

     

    ~ To bardzo rzadko spotykane, aby mężczyzna spełniał się w kuchni i lubił to robić :) prócz pracą, gotowaniem, masz jeszcze jakieś inne zainteresowania?

     

    Spanie :D chyba to każdy uwielbia :P nie no śmieje się. Oprócz gotowania to raczej wycieczki ze znajomymi i spotkania gdzie można w spokoju porozmawiać czy się napić.

     

     

    ~ Byłeś gdzieś za granicą?

     

    Co roku gdzieś bywam.

     

     

    ~ Jaka podróż wspominasz najlepiej? Pochwal nam się :)

     

    Chyba Hiszpania :P cieplutko cały czas, drinki, kobitki nie ma co narzekać ?

     

     

    ~ Jakimi według Ciebie najważniejszymi wartościami w życiu powinien kierować się człowiek? Czy Ty sam się nimi kierujesz? 

     

    Szczerość, rodzina, pracowitość, sumienność. Zdarza się, że się nimi kieruje ale również je omijam :P

     

     

    ~ Co jest powodem dla którego pomijasz czasami te wartości? To bardzo ciekawe, bo mówi się, że człowiek zawsze powinien się nimi kierować, a jednak znaczna większość z Nas je omija :)

     

    Hahaha zadajesz trudne pytania jak na tą porę :D ale no trzeba się poświęcić :P Hm... omijamy je z racji tego, że nie jesteśmy przyzwyczajeni do tego.

     

     

    ~ Mogłeś się przygotować mentalnie na to, że pytania za proste nie będą :D Ale teraz przechodzimy już do konkretów... Jak zaczęła się Twoja przygoda z CS'em?

     

    Przez znajomych. Pamiętam jak cały czas grali w to i mnie jakoś namówili bym spróbował z nimi i tak się właśnie to zaczęło.

     

     

    ~ Jak trafiłeś na CSK? :)

     

    Przez przypadek w sumie trafiłem i ludzie których poznałem przekonali mnie abym został na dłużej.

     

     

    ~ Pełnisz funkcję admina DD2. Powiedz Nam, jak współpracuje Ci się z resztą ekipy? Jesteś zadowolony ze współpracy?

     

    Jak najbardziej jestem zadowolony. Jest duża rotacja więc cały czas jest ktoś nowy ale jak najbardziej bardzo pozytywne osoby.

     

     

    ~ Jeśli kiedyś zwolni się miejsce na Opiekuna, będziesz chciał spróbować swoich sił ponownie? :D

     

    Oczywiście, że tak. Jestem związany z tą siecią już x lat z przerwami i cały czas na DD2. Więc jak najbardziej realna opcja.

     

     

    ~ Widać, że zależy Ci na tym serwerze :) Czy chciałbyś dodać coś od siebie?

     

    To co chciałbym dodać trafia do opiekunów bezpośrednio i zawsze mówię szczerze co mi nie pasuje, przez co kilka osób patrzy na mnie sceptycznie.

     

     

    ~ Chciałbyś kogoś pozdrowić?

     

    Chciałbym pozdrowić osoby które są ze mną w stałym kontakcie : @Majkel , @GrzesiekN1✔, @hans , @Pihuxd , Łysy, @Ypss PL i resztę wariatów :) No i jeszcze jedną osobę z którą miałem kiedyś dobre relacje : @santos (t) ( lecz nie wiem czy wchodzi na to forum jeszcze ;) )

     

     

    ~ Pozdrawiamy ekipę również! Dziękuję Ci bardzo za wywiad, miło było Cię poznać :)

     

    Mi również było miło powiedzieć kilka słów o sobie skierowanych do użytkowników sieci :)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 4
    Majkel Majkel,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!