Jump to content
Sign in to follow this  
undee_beatz

Witam ;)

14 posts in this topic

Recommended Posts

Witam wszystkich graczy jak i całą Administracje .. ( niektorzy juz mnie kojarzą z wczesniejszego Adminowania )  Nazywam się Michał, mam 30 lat. Pochodze z przepieknych miejsc ... jakie sa Mazury,  które słyna z najwiekszych imprez w Polsce, ktore kryja sie pod nazwa  Hip-Hop Raport , dokladnie EłK..( krotko sie pisze , dlugo sie pamieta )  ;)  jestem i bede waszym czujnym okiem na serwerze DD_2 , jako Admin ;)  jesli bylyby problemy ( bo czasami tak sie zdarzy ) ,ze nie ma admina na serwerze, mozna smialo napisac do mnie na forum / steam/ tel... numer telefonu mam podany dlatego iz adminowalem kiedys dobrze znane serwerownie ( nie bede tutaj reklamowal )  i poprzez sms , gdy nie ma nikogo mozna szybciej zareagowac ..... np.. siedze w domu , ale mam wylaczony komnputer . cos sie dzieje sms .. pyk i za moment jestem :) chociaz nie zawsze ,bo jak wiadomo praca , obowiazki , dzieci itp ;)  wiec jesli jestes stalym graczem smialo mozesz na steam wyslac zapro w celu latwiejszego kontaktu w razie Wuuuuu :) co do zainteresowan itp .. to ... jak zapytasz to sie dowiesz :)  Pozdrawiam i życze owocnej zabawy na serwerze ;)  z Uszanowaniem: Undee Beatz ;)

Tel: 660-905-215...  " BO JESTESMY PO TO , BY CZERŃ ZAMIENIĆ W ZŁOTO" ;)

:) Będą długie noce przy whisky i karaniu na dd2 :D Witaj :)

Cześć 😀

Chwilę mnie nie ma, i już jakiś nołnejmów mi na admina biorą :D

Cześć ;)

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice