Skocz do zawartości

    Zamknięty #32 Szybka Szóstka! - .Patriszja


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @.Patriszja    Zapraszam do czytania!   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Każdy ma problem z opisaniem własn

    Stara ile Ci @.Patriszja dała w łape za reklame? Co do wywiadu to ciekawe dobrze dopracowane pytania, musiał Ci ktoś pomagać, bo sama byś na to nie wpadła XD.  Co do odpowiedzi to rozbudowa

    Ciekawy "szybki numerek" +rep po limicie.   @(1)`SzYMI -.^ z twoim snapem :v

    1fC9Fqv.png

     

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @.Patriszja :)

     

    Zapraszam do czytania!

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Każdy ma problem z opisaniem własnej osobowości. Ale liczę, że z Tobą będzie inaczej :) Opowiedz Nam trochę o sobie. Kim jesteś?

     

    Kim jestem? hmm... CZŁOWIEKIEM XDDD (powstrzymajmy tę karuzelę śmiechu teraz poważnie). Nazywam się Patrycja, mam 20 lat i mieszkam w Katowicach. Jestem kobietą pewną siebie i zawsze staram się być Sobą, mam ogromne poczucie humoru, co można zauważyć po pierwszych minutach rozmowy ze mną, raczej mam w Sobie więcej optymizmu niż pesymizmu. Znam również swoją wartość i traktuje innych tak jak to oni traktują mnie. 

     

    Jakie są Twoje słabe i mocne strony charakteru? 

     

    Zacznijmy może od tych słabszych (wiecie najlepsze na koniec XDD). Jedną z cech których u Siebie mega nie lubię to jest to, że jestem strasznie ufna i łatwowierna, wierzę dosłownie we wszystko. Przykładowo ktoś mi powie, że widział kosmitę to od razu uwierzę i zapytam jakiego koloru był albo czy potrafi mówić XDDD. Dodatkowo bardzo łatwo mnie okłamać, aczkolwiek nie oznacza to, że nie odkryję prawdy i nie zgadzam się z pojęciem, że osoba łatwowierna/ufna jest od razu głupia bądź niedojrzała, bo to już trochę inne kwestie. Moje inne słabe strony to m.in. to, że szybko się denerwuję, jestem niecierpliwa, czasami jestem zbyt pewna Siebie,  leniwa, za bardzo się przejmuję i za dużo od Siebie wymagam, to chyba tyle.

    Teraz będzie ciekawiej XD, przede wszystkim moją mocniejszą stroną jest to, że jestem niezależna, w każdej sytuacji potrafię Sobie poradzić, a przy tym wyjść z głową, mam ogromny dystans do Siebie, jestem osobą inteligentną co da się zauważyć podczas rozmowy ze mną jak i moim bogatym słownictwie, jestem otwarta na nowe znajomości, mam mega duże poczucie humoru (o czym pisałam wyżej). Chyba tyle Wam wystarczy. :D

     

    W życiu zawsze uczono Nas, aby konsekwentnie dążyć do wyznaczonego przez siebie celu. Czy jesteś osobą konsekwentną? Potrafisz osiągnąć swój cel? Czy postawiłaś/eś sobie jakiś cel w życiu i do niego aktualnie dążysz? 

     

    Jeżeli chodzi o konsekwentne dążenie do celu to czasami lenistwo wygrywa i raczej nie powiedziałabym, że zawsze dążę do wyznaczonego celu, aczkolwiek jeżeli mam na coś zajawkę bądź jest to jakieś moje marzenie to dążę do tego aby się spełniło i parę tych większych jak i mniejszych marzeń udało mi się spełnić. Nie lubię też za bardzo planować, bo im więcej się planuję tym gorzej to wychodzi. Oczywiście dążę do tego żeby mieć udaną karierę zawodową jest to mój dość istotny priorytet w życiu, ale wszystko na spokojnie. 

     

    Jak trafiłaś/eś na CSKatowice.com? Poznajmy Twoją historię :) 

     

    Ojej... to jest dość śmieszna historia. Zacznę może od tego, że @PAWEL WARSAW [PL], @TrawaPaleStres, @ѕqυηιк @AK-47 KAT, @Asp3R, @ZiZi, @Hrops znam już parę dobrych lat z innej sieci, odkąd pamiętam trzymaliśmy się ze Sobą. Jakoś tak wyszło, że pochłonęły mnie sprawy prywatne i nie miałam już czasu na przesiadywaniu na ts, na wspólnym graniu i po prostu zniknęłam. Wielokrotnie koledzy o których wyżej wspomniałam zapraszali mnie tu na sieć, na ts'a, aczkolwiek nie miałam czasu. Przyszedł w końcu taki dzień, że trafiłam do szpitala, bo musiałam mieć operację i jak tylko @PAWEL WARSAW [PL] się dowiedział że jestem w szpitalu, że będę miała dość długie L4 to już znalazł mi zajęcie co zrobię jak wyjdę ze szpitala. Wróciłam do domu i pierwszy raz od ponad roku odpaliłam steam'a @PAWEL WARSAW [PL] już mnie wyczaił i zaczął się spam wiadomościami typu "PATKA DAWAJ DO NAS NA TS'A", chwilę później @AK-47 KAT i @TrawaPaleStres wsparli Pawełka i też zaczęli mnie zapraszać. Nie mogłam im odmówić, stwierdziłam że wejdę i zobaczę co u nich słychać no i tak zostałam tu do dziś.

     

    W dzisiejszych czasach jest faza na bycie fit. Jeśli chodzi o płeć żeńską, często tracą głowę i prześcigają się żeby jedna była lepsza od drugiej. Co myślisz o takim zachowaniu wśród kobiet?

     

    Powiem szczerze, że mnie ta cała faza na byciu fit wcale nie interesuję. Ja zawsze jadłam wszystko to na co miałam ochotę, wszystko to co lubię. Teraz się to zmieniło, ale to bardziej kwestię zdrowotne, bo muszę trzymać w miarę ścisłą dietę i nie jest to zależne ode mnie. Latać na siłownie mi się też nie bardzo chciało, kiedyś chodziłam, ale to bardziej tak żeby popracować nad Sobą i mieć lepsze ciało. A co do reszty kobiet, jeżeli im to odpowiada, lubią taką rywalizację to ich sprawa, ja w to nie wnikam. Każdy niech robi to na co ma ochotę, nie mam zamiaru innym życia układać.

     

    Jesteś atrakcyjną kobietą, masz powodzenie u mężczyzn. Można powiedzieć, że jest to duża zaleta. Jak Ty to odbierasz? Jak reagujesz na to, gdy widzisz, że stulejarze XD nie mogą się od Ciebie odczepić?

     

    Z tym czy jest to zaleta ciężko powiedzieć, momentami traktuję to jako wadę. Nie wiem czy jest to kwestia przyzwyczajenia czy po prostu tak mam, ale przywykłam do tego jak mężczyźni na mnie reagują. Nie jest to tajemnicą, że powodzenie mam i na to akurat nie narzekam, jeżeli żaden facet nie narusza mojej przestrzeni osobistej, nie jest zbyt nachalny to nie widzę nic w tym złego, natomiast jeżeli któryś z mężczyzn naruszy moją sferę osobistą i jest przy tym bardzo nachalny to wtedy mamy problem, a problemów najlepiej się pozbyć prawda? 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Dodatkowo Patka chciała zaprosić Was do wzięcia udziału w karaoke! 

    Odbędzie się ono 9 lutego, także zgłaszajcie się! :D 

     

     

    • Lubię to! (+1) 8
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Edytowane przez SmarkU d>.<b
    • Lubię to! (+1) 1
    (1)`SzYMI -.^ (1)`SzYMI -.^,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    (1)`SzYMI -.^ (1)`SzYMI -.^,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zmienił(a) tytuł na #32 Szybka Szóstka! - .Patriszja
    • Dzaastine zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!