Jump to content
Sign in to follow this  
relax

GTA V

8 posts in this topic

Recommended Posts

Witam, cześć i czołem.

Czy znajdę tutaj na sieci osoby, które grywają w GTA V i chciałyby pograć, jakieś napady poogarniać i w przyszłości ew za FiveM się zabrać?

• + rep 1
By  Waterovsky ,

Już pobieram :D

25 minut temu, Captain napisał:

Ja dopiero od 9 lutego mogę jak coś :) 

Ile masz lat? Bo ja do ekipy szukam ludzi +18 ;)

14 minut temu, relax napisał:

Ile masz lat? Bo ja do ekipy szukam ludzi +18 ;)

To akurat się łapie ;) 18 mam.

Panie i Panowie, GTA V teraz na steam jest na promce za 64 zł, kto chciałby się przyłączyć i popykać w większym gronie to zapraszam ;)

• Lubie to 1

Ja mam już fivema od dawna, tylko mam male problemy techniczne, bo lubi się wyłączać po około 40 minutach ew. po godzinie rozgrywki i myślę o formacie pc win 10 pro, iż nie mogę znaleźć logicznej przyczyny po za wirusami :) 

edytacja

@Ogen Dogen

Sama gra. Czasami mi za pierwszym razem cs go też wywala tzn. ledwo włączę i jestem już w menu to wyłącza mi cs'a do pulpitu, ale po ponownym uruchomieniu działa ok i mogę grać nawet 5h jak dam sam radę tyle wytrzymać. FiveM zawsze odkąd go miałem, miał błędy i zawsze na jeden mnie wywalało, lecz na necie nie było pomocy. Antyvirusa wyłączyłem odinstalowałem i działa mi dłużej zanim wywali.  

Co do ram, tu mam ósemkę. dysk systemowy c 875 wolne z 930; dysk d  102 z 465; dysk e 437 z 465 GB oczywiście wszystkie. 

FiveM jest na D zainstalowany 

Edit 2 

@Ogen Dogen

fix-asparagus-triple

Taki tytuł był błędu jak dobrze pamietam. Dziś od 2 tyg odpaliłem gta V i aktualizacje pobrałem teraz 1 gb z FiveMa. Zobacze czy dalej tak będzie jak było wcześniej :) Jak tak to dormat albo reinstall aplikacji zrobię. Może być coś ze spójnością plików z tym, że na steam tego nie sprawdze bo gtaV mam prosto z https://www.rockstargames.com/ 

Edited by DEKSIU
By  Ogen Dogen ,

sama gra czy cały PC ? jak cały to przegrzewający się procek, jak sama gra to np. za mało RAM'u

By  Ogen Dogen ,

to mimo wszystko obstawiałbym przyczynę w oprogramowaniu (system/stery/antywirus itp.)

By  Ogen Dogen ,

To tak na sucho już nie mam więcej pomysłów, jak chcesz to załóż osobny temat i się pochylimy nad tym..

Refresh