Jump to content
Pozytywna

Pani "władza"?

17 posts in this topic

Recommended Posts

Wstęp
Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Oczywiście, że tak.
Czy rozumiesz jego prawa; zakazy; nakazy?: Tak.
Czy akceptujesz zawarte w nim przepisy?: Jak najbardziej.

Rozpoznanie
Na jakim serwerze chcesz Admina?: Paintball Classic.
Doświadczenie: Jakieś jest.
Dlaczego Ty?: Myślę, że sobie poradzę. Wielu adminów i nie tylko proponowało mi to stanowisko. Jestem z wami na sieci już bardzo długo, więc postanowiłam dlaczego nie? Na serwerze przebywam po kilka/kilkanaście godzin, umiem rozpoznać osobę, która gra nieczysto. ;)
Co chciałbyś wprowadzić?; Kulturę, porządek, czystą grę.
Byłeś kiedyś banowany? (sprawdź w AMXBans): Tak, ale ostatni ban był w lipcu.

Dane Podstawowe
Imię: Oliwia

Dane Techniczne
Nick na serwerze: Pozytywna
Ilość przegranych (link do GT) :

Podstawowy
https://www.gametracker.com/player/Pozytywna/pb.cskatowice.com:27015/
Aktualny
https://www.gametracker.com/player/Pozytywna | WH off/pb.cskatowice.com:27015/
Mikrofon: Tak.
Składka (11,07 zł SMS / 7,00 zł PRZELEW - miesiąc) SMS
Twoje SteamID:
STEAM_0:0:2686565
Kontakt: steam /id/hAxGirlZ/ , forum 

Gdybym miała permy za podszywki bym nie grała, zobacz SteamID @wikvv

• Lubie to 2
  • Haha 2

Ja jestem na tak :D

+wiek 

+składka 

+GT bardzo dobre

+mikro 

Myślę że Powinna dostać swoją pierwszą szansę :)

Pozdrawiam :D

• Lubie to 1

Jeżeli uważasz, że posiadanie admina to rodzaj "władzy" - skreśla cię to na wstępie. To raz.

Dwa. Ogólnie trochę hipokryzja, bo cztery dni temu w podaniu wypowiedziałaś się na nie podając jako powód niespełnione kryterium wieku. Traktuj siebie, tak jak traktujesz innych. Wiek na minus.

Trzy. W wymaganiach jest taki punkt "- brak banów za kulturę". Tutaj też niestety minus.

Z tym rozpoznaniem nieczystej gry też średniawka patrząc na to dzisiejsze demku.

Nie spełniasz wymagań. Jestem na nie.

• Lubie to 2
  • + rep 2

Zdecydowanie poprawila swoje zachowanie, jest z nami bardzo dlugo, jestem za daniem szansy mimo, ze nie spelnia jednego wymagania.

• Lubie to 1

Jestem na Tak. 

Sam ostatnio gram i za każdym razem Pozytywna jest na serwerze.

Każdy na serwerze ją rozpoznaje a co za tym idzie na dobry kontakt z graczami.

• Lubie to 1

Na tak

Miła

Kulturalna 

Dużo jest na serwerze 

Jak i na forum 

Naprawdę przyda się nam pomoc :)

• Lubie to 1

Jestem na NIE, nie spełniasz wymagań!

Powód sama powinnas znac jeżeli przeczytalas wymagania "Wiek +17",

Do tego masz sporo banów za brak kultury i obrażanie innych.

• Lubie to 1

Moim zdaniem Oliwia zasługuje na szansę. Jest osobą miłą i kulturalną, a co też bardzo ważne - jedną z najbardziej aktywnych osób grających na pb. Ja jestem na tak.

PS. jestem pewien, że nie chodziło jej o władzę w takim ujęciu, o jakim pomyślałeś Buarzej, a jedynie o rolę stróża tego serwera ;)

@buarzej.

• Lubie to 1

Wiek to tylko cyferki jak to mówią, sama nie spełniam wymagania odnoszącego się do wieku, a jak widać jestem już długo na stanowisku admina i nie ma żadnych problemów. :) 

Jest aktywna na serwerze i lubiana przez graczy. Jestem na TAK :D 

• Lubie to 1

Moim zdaniem @buarzej. wyjaśnił. Najpierw pod czyimś podaniem wypowiadasz się na nie, twierdząc, że admin  od 17 lat, następnie sama startujesz na tą rangę, również nie spełniając tego wymagania. Jak dla mnie hipokryzja. Kolejną sprawą jest Twoja historia banów, liczne obrazy graczy i  adminów, podszywki, prowokacje. Na duży minus. Nigdy nie widziałam, żebyś zgłosiła kogoś na u@, też minus. Zauważyłam liczne prowokacje, wypisujesz na say'u teksty typu "WH nie zadziałałao", "nie ma admina można się odpalić". Takie zachowanie powinien prezentować sobą admin? Nie wydaje mi się. Moim zdaniem nie jesteś dojrzała na to stanowisko. Plusy: aktywna, staż na sieci i na serwie. Pokaż, że jesteś ogarniętą osobą i się zmieniłaś to będę na tak. Aktualnie na NIE

• + rep 1

Zmiana jest duza, ale czy Oliwia jest wystarczająco dojrzala na to stanowisko? Wiekszosc tu wypowiedzi jest subiektywna i po "przyjacielsku". 

Niech kazdy sam sobie odpowie i pomysli, czy nie zrobi sie na serwerze troche plac zabaw. 

• Lubie to 1
  • Haha 1
By  111 ,

jestes na nie czy tak?

Spełnia laska wymagania,

na Tak :) 

• Lubie to 1

Może nie spełnia do końca wymagań, ale można jej dać szansę jestem za okresem próbnym

- Wiek (Co do tej dojrzałości można dać jej pokazać, że jest dojrzała)

+ Steam

+ Aktywność / Miła, rozpoznawalna

Drugą sprawą jest to, że są już inni którzy dostali szansę pomimo swojego młodego wieku.

• Lubie to 1

Ja tam bym przymknął oko na ten wiek ;) Dawno nie była banowana, więc chyba trochę poprawiła zachowanie.

Jestem na Tak

• Lubie to 1

Jesteś z nami na sieci od 2 lat z hakiem, 3 rok styknie za chwilę. Od samego początku, do teraz Twoje zachowanie zmieniło się na duży +. Gdy zaczynałaś grać na PaintBallu byłaś osobą buntowniczą, czy też "pyskatą" (tak brzydko ujmę). Przechodziłaś niemiłe, nieprzyjemne sytuacje na tej sieci, niekiedy podziwiałem Cie, że nadal tu jesteś i nie dałaś się złamać psychicznie. Ostatniego bana dostałaś ponad 7 miesięcy temu, więc nie rozumiem czemu wytykacie jej potknięcia z przeszłości? Takim tokiem myślenia, połowa adminów nie powinna być na tym stanowisku w tym ja :).

Co do wieku to fakt nie spełniasz wymagania, lecz nie zawiodłem się jeszcze na osobie poniżej wymaganego szczebla wiekowego, natomiast zawiodłem się na osobach, którzy spełniali wymóg wiekowy.

Kolejnym faktem jest to, że przez ten okres cały czas grasz na naszej sieci, angażujesz się na forum bardziej niż ja  :D (masz więcej postów ode mnie).

Zgłaszasz cheaterów na u@, forum i na steamie.

Jesteś bardzo aktywna na serwerze.

Jestem za tym, aby dać Ci szansę, bo zasłużyłaś sobie na to! :).

Masz moje TAK.

• Lubie to 1
  • Dzięki 1
  • + rep 1

Myślę, że @(1)`SzYMI -.^ wszystko ładnie podkreślił :) 

Jesteś z Nami już naprawdę długo, po Twoim zachowaniu widać, że się trochę ogarnęłaś. GT zadowalające. Wiek to tylko liczby. 

Damy Ci szansę! Nie zawiedź Nas :) 

• Lubie to 1
  • Dzięki 1
  • + rep 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...