Skocz do zawartości

    Zamknięty #31 Szybka Szóstka! - ZyletA


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @ZyletA   ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯

    Ja myślałem ze to ty chcesz kilka informacji wiedzieć o mnie xd 

    1fC9Fqv.png

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @ZyletA

     

    ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯

     

    Wszyscy mają problem już przy pierwszym pytaniu. Na początek opowiedz Nam kilka słów o sobie. Kim jesteś i jakim jesteś człowiekiem?


    Hmm kim jestem? Ciężko się rozmawia o sobie xd więc tak, mam na imię Szymon, mam 23 lata, ale skończyłem 55 pewnie się ktoś spyta, a czemu 55? A ja zawsze odpowiadam, że nadgodziny xd Mieszkam na pomorzu na pięknych Kaszubach. Jestem z zawodu hydraulikiem, w ten zawód wciągnął mnie tata, lubię pracować fizycznie, bo praca mnie uspokaja. 
    Jakim jestem człowiekiem? Hmmm ciężko określić bo zawsze próbuje pomóc ludziom w potrzebie, nikomu jeszcze nie od mówiłem pomocy. Jakim jestem człowiekiem? Chyba normalny mam swoje wady i zalety, ale chyba normalny :)

     

    Żaden człowiek nie urodził się idealny. Każdy z Nas popełnia błędy, jedni wyciągają z Nich wnioski, inni nie. Jak to mówią, człowiek uczy się na błędach. Czy jest w życiu coś, co uważasz za błąd i potrafisz wyciągnąć z tego jakieś wnioski?

     

    Jak byłem w błędzie przez 5 lat, dziewczyna mnie oszukiwała. Jaki z tego wniosek, że nie możesz być miły i na wszystko pozwalać. I to jest mój największy błąd xd

     

    Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście?

     

    Nie da się zdefiniować szczęścia, bo ono nie jest namacalne, nie możemy go dotknąć, chwycić w dłoń, a możemy je jedynie poczuć.Tak samo jak nie zdefiniujemy czym jest miłość..
    Dla każdego człowieka szczęście jest czymś innym, każdego cieszy coś innego. Jednego nowy samochód, dom, zdany egzamin, a dla innych i tak w moim przypadku szczęściem jest możliwość podzielenia się swoją radością z drugim człowiekiem. Człowiekiem dla którego moje szczęście jest bardzo ważne i którego szczęście jest dla mnie bardzo ważne. Sytuacja kiedy moje szczęście ustępuje miejsca szczęściu tej drugiej osoby. A najlepiej jest kiedy obydwoje możemy jednocześnie być szczęśliwi i cieszyć się swoim wspólnym szczęściem.

     

    Czy uprawiałeś/aś jakiś sport w swoim życiu? Jaki jest Twój ulubiony sport i dlaczego akurat ten?

     

    Moim ulubionym zajęciem jest gra w piłkę nożną. Uwielbiam to robić mimo, że nie najlepiej mi to wychodzi. Jednak staram się trenować, jak najwięcej, ponieważ wiem, że trening czyni mistrza. Prawdziwy piłkarz gra nie tylko nogami, ale także i sercem. Osoba grająca w piłkę nożną musi być niezwykle wytrwała.

     

    W dzisiejszych czasach pieniądze są Nam potrzebne do wszystkiego. Powiedz Nam, jakie znaczenie mają dla Ciebie pieniądze w życiu?

     

    Pieniądze raz je masz, a raz nie, mi w ogóle pieniądze nie dają szczęścia, ale chociaż bez pieniędzy nic nie kupisz.

     

    Jaki sens miałoby życie bez przyjaciół? Nie miałoby żadnego sensu. Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? Czy masz takiego przyjaciela?

     

    Przyjaźń jest jedną z najważniejszych wartości w życiu. Większość osób odpowie zapewne subiektywnie, w zależności od własnych doświadczeń, będą to odpowiedzi twierdzące jak i przeczące. Ja, osobiście myślę jednak, że warto jest mieć przyjaciela. Lecz tu nasuwa się kolejne pytanie. Kim tak naprawdę jest przyjaciel i kiedy możemy takim mianem określać daną osobę? Otóż w moim przekonaniu przyjaciel jest to ktoś komu możemy bezgranicznie zaufać, ktoś kogo doskonale poznaliśmy, z każdej strony w różnych sytuacjach. Ktoś komu nie boimy się powiedzieć naszych najgłębszych tajemnic, taki nasz osobisty spowiednik.
    Jest to również nasz kompan we wszystkim, w naszych wspólnych zainteresowaniach i nie tylko, nawet jeśli, są one różne to postara się dzielić z nami naszą radość i smutki, spróbuje się czegoś nauczyć, coś zrozumieć.

     

    ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯

    • Lubię to! (+1) 6
    • Haha 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zmienił(a) tytuł na #31 Szybka Szóstka! - ZyletA
    • Dzaastine zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!