Skocz do zawartości

    Zamknięty #61 Wywiad z assx


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    @assx (shox)   Redaktor: Dzaastine    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Zachęcamy do zgłaszania się do wywiadów! Daj się poznać innym  Red

    YtysQUS.png @assx (shox)

     

    Redaktor: Dzaastine 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Zachęcamy do zgłaszania się do wywiadów!

    Daj się poznać innym :) Redaktorzy czekają!

    -> ZGŁOŚ SIĘ DO WYWIADU <-

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Cześć! Miło, że zgłosiłeś się do wywiadu, na sam początek opowiedz Nam coś o sobie :)

     

    Witam wszystkich. Z góry dzięki za odzew w sprawie zgłoszenia. Do rzeczy, na imię mam Arkadiusz, lat 24. Mieszkam w województwie Pomorskim, w małym miasteczku Bytów. Mierzę 195cm wzrostu, ciemne włosy, piwne oczy (chyba z przeznaczenia). Z reguły jestem spokojny i otwarty na nowe znajomości. Interesuję się motoryzacją, kiedyś również grafiką, ale straciłem wenę.

     

    Czym zajmujesz się na co dzień? Jak wygląda Twój typowy dzień? :)

     

    Na co dzień, po prostu pracuję. Nie mam jakoś specjalnie dużo obowiązków w domu. Jak wygląda mój typowy dzień, hmm.. Zależy od zmiany (pracuję na 3), wstaję piję kawę, poranna toaleta (mycie zębów, twarzy itd). Wychodzę do pracy, po powrocie wiadomo. Obiadek, i relaks. Spędzam czas z kobietą, czasami po pracy uda się gdzieś wyskoczyć do znajomych, czy też do kina itp. Wiadomo, weekendy są bardziej urozmaicone, jakieś większe spotkania, imprezy.

     

    Jak wyglądała Twój przygoda z grafiką? Od czego się zaczęło, dlaczego straciłeś zapał?

     

    Przygoda z grafiką zaczęła się jakieś 5 lat temu. Zaczynałem w programie Gimp. Z czasem poszedłem krok dalej i przerzuciłem się na Photoshop'a. Na początku wykonywałem proste prace. Avatary, sygnatury, loga itd. Z czasem, postanowiłem spróbować sił i chciałem zacząć zarabiać na grafice. Startowałem w konkursach ogólnopolskich np. GrandOff, tworzyłem loga na zlecenia (zlecenia były czasowe, po czym zleceniodawcy wybierali najlepsze prace), niestety w świetle profesjonalnych grafików odstawałem poziomem i nic z tego nie wychodziło. Wtedy chodziłem do szkoły więc miałem czas na zabawy graficzne, teraz gdy pracuję czasu już nie ma, więc poza utratą weny, nie mam też czasu.

     

    Gdzie pracujesz? Na czym polega Twoja praca?

     

    Pracuję w firmie Drutex. Firma ta, zajmuje się produkcją okien. Moje stanowisko polega na "odwodnianiu" ram/skrzydeł. Jaśniej mówiąc, frezuję otwory, aby woda miała ujście. Nic specjalnego, ale, kto wie, może Twoje okno po części, zostało zrobione przez moje ręce ?

     

    Opowiesz Nam coś o swojej życiowej wybrance? Jak się poznaliście? Jak to wszystko się zaczęło? Jako kobieta jestem bardzo ciekawa w takich sprawach :D

     

    Hmm, czy opowiem. Ciężko będzie to streścić, bo gdybym miał wypisać wszystko, wyszło by z tego kilka tomów. Dla zaspokojenia Twojej ciekawości, postaram się streścić.
    Poznałem się z wybranką przez Jej siostrę, z którą się spotykałem jako przyjaciele. Pierwsze wrażenie, jakie zrobiłem na mojej kobiecie było takie "Boże, co za burak" :D :D
    Z czasem, wszystko się pozmieniało, ze zwykłego "cześć" zostaliśmy "dobrymi znajomymi". Z czasem pojawiła się jedna kobieta, nieudana "miłość" (stracony rok czasu). Jednak z tym rokiem zmienił się stosunek mój z wybranką, zwykli znajomi zostali przyjaciółmi, którzy mogli na siebie liczyć w każdej sytuacji. Chwilę po tych faktach pojechałem za granicę do pracy. Po powrocie jakoś tak wyszło, że staliśmy się parą. Po roku bycia razem, kobieta powiedziała "TAK" przy zaręczynach. Tak ze zwykłego "buraka" stałem się narzeczonym. Niektórzy pomyślą, że na oświadczyny za szybko, aczkolwiek my jesteśmy pewni. Oboje nadajemy na tych samych falach i się dobrze dogadujemy. Przez ten okres pokłóciliśmy się 2-3 razy, dodam, że kłótnie były przez nic nie znaczące błahostki.

     

    "Boże, co za burak" <- czy tak zostało do teraz? Haha :D Nie no, historia naprawdę fajna, życzymy Wam dużo szczęścia, aby wszystko zawsze się układało i oczywiście mało kłótni :D Z tej racji, że niedawno weszliśmy w nowy rok, powiedz Nam, czy masz jakieś postanowienia noworoczne?

     

    Dziękujemy Tobie i czytelnikom. Postanowień nie mam, po prostu, byle do przodu. Jak to podsumowała moja połówka "co ma być to będzie" ?

     

    Taka, prawda, byleby było dobrze ^^ To teraz powiedz Nam, czym według Ciebie jest szczęście?

     

    Szczęście ma wiele znaczeń. Zależy jak kto patrzy. Niektórzy szczęście widzą w pieniądzach, inni w szybkich autach, domach, pracy. Ja definiuję szczęście, że moja rodzina jest zdrowa, mam za co żyć, mam narzeczoną oraz pracę i czas dla znajomych i zainteresowania. Krótko mówiąc, szczęście istnieje, dla każdego pod innym znaczeniem :)

     

    Masz rację, każdy inaczej patrzy na pojęcie szczęścia :) Jakie są Twoje najmocniejsze strony?

     

    Moje mocne strony, pomyślmy.. Chyba nie jednostronność, potrafię spojrzeć na daną sytuację z dwóch stron. Staram się być niezależny w każdym możliwym aspekcie. Mam poczucie humoru. Jestem osobą prawdomówną oraz rozsądną. Nie tylko dla osób starszych - jestem uprzejmy i życzliwy.

     

    W jakich najdziwniejszych okolicznościach spożywałeś alkohol? XD

     

    7n9Wrkd.jpg

     

    Trochę już o Tobie wiemy. Teraz czas na pytania związane z grą :) Jak zaczęła się Twoja przygoda z CS'em?

     

    Pamiętam to jak dziś. W podstawówce, gdzie jeszcze nie miałem dostępu do internetu, kolega wrzucił mi na komputer cs'a 1.6. Przygodę zacząłem na botach. W momencie podłączenia komputera do sieci, pierwszym serwerem na jakim zacząłem grać był CODMOD. Tak się rozwijałem, z czasem znudziły mnie mody i zacząłem grać ESL i na SKGAMING (już nie istnieje). Teraz gram tylko 4fun dla zabicia czasu. Próbowałem też pograć w Cs GO, aczkolwiek, ten CS nie przypada mi do gustu. Wolę klasyczne, stare pixele.

     

    Czy miałeś w całej swojej karierze styczność ze wspomagaczami do gry? Jeśli tak to po co ich używałeś? 

    Jasne, chyba każdy próbował gry na wh czy innym czicie. Ja również na początku nie raz grałem na WH. Z czasem z przyjacielem z klasy poszliśmy krok dalej. Kupiliśmy zapasowe konta steam, (wtedy kupiłem steam 2K7) i graliśmy na SlientAim'ie. Oczywiście nie na pubach, czy mixach. Graliśmy odpaleni w gronie znajomych z którymi notorycznie graliśmy. Było to tylko 4funowe i znajomi długo nie mogli się połapać co jest nie tak, z nasza grą, aż do czasu jak przyjacielowi poszperali w plikach gry :D
    No, ale jak wspomniałem Wh używałem na początku na NS, a SA na mixach z kolegami :P

     

    Jak trafiłeś na CSK? :)

     

    Trafiłem przypadkowo, co wspomniałem na spotkaniu, dzień po sylwestrze. Mianowicie, za czasów "świetlności" strony banid, CSK miało powiązanie w "banach publicznych" na owej stronie. Wszedłem na serwer, pograłem, po czym musiałem założyć konto, żeby odwołać bana. Konto stało długo nieużywane - do czasu, aż trafiłem tu znowu przez stronę setti. Zacząłem grać na 4map's i tak już zostało do dzisiaj.

    Aktywność malutka, ale jednak jestem obecny :)

     

    To fakt, mało Cię widujemy :) Masz jakiś szczególny kontakt z osobami poznanymi na CSK?

     

    Owszem, najprostszym przykładem jesteś Ty. Mieszkamy blisko, więc nie ma problemu ze spotkaniem. Po za tym, z Piotrkiem (Inter), czasami poklikamy na FB/steam.

     

    Fakt :D Mieszkamy blisko siebie, to kiedy ten pedicure? Haha ^^ Żarty, żarciki. Na sam koniec chciałbyś kogoś pozdrowić? Dodać coś od siebie?

     

    Jasne, pozdrawiam @INter [m] @Niebieskowłosa @Ogen Dogen @relax oraz całą ekipę CSK. No i oczywiście Ciebie. Dodać chcę tylko, że jestem pijany w trakcie wywiadu, więc mogą być niejasności. W razie jakichkolwiek pytań, śmiało pisać pod tematem, który założy Justyna. Pozdrówki i dzięki za wywiad :D

     

    Również dziękuję Ci za wywiad! Pozdrawiam :)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    • Lubię to! (+1) 8
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 2 tygodnie później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!