Jump to content
Sign in to follow this  
Anox

Kilka poprawek

4 posts in this topic

Recommended Posts

Witam, znalazłem kilka poprawek i błędów na serwerze.

Błąd : dane komendy nie działają :!regulamin !vip !opiekun !kontakt  

A propozycją pierwszą jest to aby po wpisaniu !kontakt pojawił się kontakt do nas opiekunów "gotti anox " bo co da graczom kontakt do cb skoro większość graczy prosi o wejście na serwer i zbanowanie zmutowanie kogoś a Ty tego nie zrobbisz bo od tego jesteśmy "MY".

2 to pod !regulamin ustawić nasz regulamin serwera "MultiArena 1vs1 " wiem że na ten temat juz pisałem z tb ale jest to potrzebne przynajmniej u nas o te zakaz rushowania campienia , ludzie nie rozumieją na czym polega zakaz rushowania czy też campienia na tym sewrerze i pożniej są nie potrzebne pretensję do mnie czy też do gottiego że ktoś zbanował za rush a ja nie rushowałem ... itp. Regulamin mogę napisać ja jeśli jest to problem jakiś, a przy okazji dodał bym parę podpunktów np  taki jak " runda na awp to runnda na awp, a nie ze ktos se rushuje z kosa na rundzie na kosy " 

@zaksiu 

• + rep 1

Z regulaminem może być taki problem, że Valve jakiś czas temu całkowicie zablokował okienka motd. @zaksiu pamiętam że znalazł jakieś nowe obejście, ale nie wiem czy działa ostatecznie.

Linki poki co nie dzialaja, moze w przyszlosci najblizszej cos z tym zrobie. Regulamin jest jeden i nie potrzeba jest tworzyc x regulaminow tylko dopisac do glownego to co tam chcesz.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice