Jump to content
Sign in to follow this  
show

Opiekun DD2

11 posts in this topic

Recommended Posts

Imię : Kamil
Nick : SHOW MUST GO ON <Giermek>
Kilka zdań o sobie i zainteresowaniach : Chłopak z Krakowa , który od 5 lat siedzi i bacznie obserwuje Cs-Katowice.
Twoje stosunki z graczami i adminami na danym serwerze (ew. konflikty): Bardzo dobre.
Serwer : Only De_dust2
Kontakt : steam / forum

Link do twojego profilu Banid.pl : https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:29354589
Ilość przegranych godzin (link do GT) : https://www.gametracker.com/player/SHOW MUST GO ON &lt;Giermek&gt;/193.33.176.115:27015/ 
Opisz twoje doświadczenie jako opiekun serwera CS 1.6 : Jako doświadczenie opiekuna brak , ale cały czas admin.
Dlaczego ty ? : Myślę że przyda sie osoba która wniesie trochę świeżego powietrza. Obecnie opiekunowie mnie dobrze znają i widzą że jestem wstanie pomóc.
Co chciałbyś zmienić ? : Wszystko z czasem.
Czy spełniasz podstawowe wymagania ? (T/N) : tak
Czy jesteś w stanie wspomagać serwer finansowo ? (opcjonalne) : tak
Czy byłeś wcześniej banowany ? (sprawdź w AMXBans)  

• + rep 1

Brakuje każdemu z nas czasu więc się przydasz.

Kultura bez zarzutu

Edited by hans

Max 3 opiekunów na serwer @cajmert I tak wiem, że na BB mają 4, ale będę to wyjaśniał.

By  Pogrom ,

na retake też 4

No ja nie mam nic przeciwko aby Kamil byl opiekunem ,wrecz przeciwnie uwazam ,ze sie w pelni nadaje ;)

No ale mamy juz trzech ? 🧐

Jezeli to nie przeszkadza no to co cztery glowy to nie jedna 😏

Jeśli w ogóle moje zdanie się liczy i ktoś je bierze pod uwagę to powiem tak owszem wiadomo że opiekunów nigdy dość ale wydaje mi się że 3 to już jest wystarczająco nie gram na tyle żeby znać kolegę Kamila i nie mam nic przeciwko chodź jeśli chodzi o mnie i szczerą prawdę wydaje mi się że jest za bardzo ponad i wydaje mi się że powód jest inny ale cóż to tylko moje zdanie :)

Nie obraz sie ale troszke za bardzo chyba wziąłeś sobie role opiekuna do siebie, jestes takim samym adminem jak my a zachowujesz się jakbyś byl opiekunem ..

wiem,że popełniamy błędy ale mamy do tego prawo, a ty dajesz nam zlote rady na adminowskim a od tego jest @GrzesiekN1✔ który idealnie wypełnia swoja role  i to on jest od wytykania błędów i popraweka i to jego słuchamy . :) Wczoraj dwa razy prosilam cie o pomoc na u@ siedziales na spect a ani razu sie nie odezwales :) 

poza tym bardzo pozytywny,ogarniety i konkretny facet :)  

Edited by Niebieeska!
literowka
  • + rep 1
By  AK-47 KAT ,

To samo mu wczoraj powiedziałem na pw :D

4 minuty temu, Niebieeska! napisał:

Nie obraz sie ale troszke za bardzo chyba wziąłeś sobie role opiekuna do siebie, jestes takim samym adminem jak my a zachowujesz się jakbyś byl opiekunem ..

wiem,że popełniamy błędy ale mamy do tego prawo, a ty dajesz nam zlote rady na adminowskim a od tego jest Grzeniu który idealnie wypełnia swoja role  i to on jest od wytykania błędów i poprawek :) Wczoraj dwa razy prosilam cie o pomoc na u@ siedziales na spect a ani razu sie nie odezwales :) 

Niech wyżsi zadecydują.

Ewelinko, człowiek jak siedzi na spect nie zawsze jest obecny. Poza tym przeważnie jest Was 3-4 adminów na serverze. Nie jestem tutaj 2-3 miesiące i widziałem dużo co sie działo na DD2 i za każdym razem rozwiązywaliśmy problemy. Zresztą tematy bedą poruszane na spotkaniu a niektóre są już ruszone do opiekunów.

Ale szanuje za szczerość :)

By  domdum ,

Jak w swoim podaniu na opiekuna, piszesz że na serwerze jest przynajmniej kilku adminów w formie tlumaczenia się, to jaki przykład chcesz dać w takim razie? Chyba nie wyręczać się niższymi stopniami, bo powinno być wręcz na odwrót. ;)

Tak jak napisał wyżej Ogen... 'max 3 opiekunów na serwer'... 3 już mamy :)

To są ich zasady i nie powinniśmy ich kwestionować. 

Na nie. 

• Haha 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało odrzucone.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice