Jump to content
Sign in to follow this  
Anox

Nie zostawie tego tak ;)

3 posts in this topic

Recommended Posts

Twoj nick: Anox
Nick podejrzanego: Neruś/ Hard Anal / TAK NERO TEN ADMIN / stone island 
IP/Steam ID podejrzanego: STEAM_1:1:227372195 / STEAM_0:1:462702361 / STEAM_0:0:462757150 / STEAM_0:0:462711225
Serwer: Only Pistols #1 
Mapa: de_cache i de_mirage 
Data i godzina: od około 13:40
Link do demka: http://544.gotv.pro/srv51205/auto-20190110-1347-de_cache.dem.zip i http://544.gotv.pro/srv51205/auto-20190110-1407-de_mirage.dem.zip 

Dodaje że sytuacja wygladała tak

Wbijam na serwer i wbił tam grasz o nicku  " Hard Anal " dziwnie on zaczał strzelac wiec sprawdziłem go wygladalo ze sie kryl bo widział ze go ogladam ale jak juz wbilem grac to zaczol walic same pestki wiec dostał oddemnie bana perm za aima , wbil pozniej na innym koncie z nickiem TAK NERO TEN ADMIN i napisał/powiedzial fajnie ze mnie zbanowales to aj nero admin , odpowiedzialem ze moglem nie wiedziec on na to tak wiem i dalej grał jak gral same pestki walil, po jakims czasie wywalilo go za juz nie pamietam ale cos tam konto nei zweryfikowane czy cos takiego i znow wbil ale juz stone istalnd i ponownie gral jak gral ale jak juz wbilem na specta to nie gral tak ze walil same pestki, ogladalem go az wyszedł. HISTORIA ANOX-a xDDDDDD

@mattylele @PJC i nie wiem kto ma BL na csgo xDD ;)

@Anox dlaczego dałeś mu grać na aktywnym banie? 

Spalony jest. Banuję te 2 pozostałe konta.

@Mixxu @mattylele @Tabøreciak ❤ 

Reszta to już chyba nie moja działka ;) 

Konta Neruś nie banuję bo nie widziałem go na serwerze w okresie 2 map które oglądałem ;) 

By  Anox ,

Bo był to admin, nie pomyślałem, a jak chciałem banować to go wywaliło za niezweryfikowane konto czy jakos tak )

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Zgłoszenie zostało przyjęte.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice