Skocz do zawartości

    Zamknięty #30 Szybka Szóstka! - mattylele


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @mattylele   Zapraszam do czytania!  Chyba najlepsza szybka jaka do tej pory była!   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    mega zabawne  

    1fC9Fqv.png

     

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @mattylele

     

    Zapraszam do czytania! :) Chyba najlepsza szybka jaka do tej pory była! :D

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Bardzo trudna jest umiejętność opisania własnej osoby. Tym bardziej, gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś?

     

    Mam na imię Mateusz. Mam 24 lata. Mieszkam w Chorzowie od urodzenia z przerwą pięcioletnią, ponieważ przebywałem w Myszkowie. Pracuję w Archiwum Śląskim przy różnych projektach. Jestem na ostatnim semestrze studiów - kierunek inż. logistyka transportu. Na CSK pełnię funkcję BL CS:GO oraz Opiekuna serwerów Retake i Only Pistols.

     

    Hmmm... Kim jestem...? Jestem synem, bratem oraz wujkiem. Nie wiedziałem od czego zacząć, więc tak było najłatwiej.

    To trudne i bardzo głębokie pytanie. Rozmyślałem o kompozycji tej wypowiedzi i wpadłem jedynie na coś takiego...

     

    Jestem człowiekiem, który...

    - ...potrafi 2 miesiące odpowiadać na "szybką szóstkę". Sorry Dzaastine ??

    - ...jest bardzo wrażliwy, czego większość nie wie na pierwszy rzut oka. Wystarczy spojrzeć na moje playlisty lub oglądane filmy/seriale.

    - ...jest szczery i bardzo ceni sobie szczerość.

    - ...po obraniu celu dąży do niego, aż do momentu jego osiągnięcia.

    - ...jest bardzo wkurzający na swój sposób.

    - ...często obawia się, ale potrafię stawić temu czoła, przezwyciężyć strach.

    - ...często wpada w konflikty i zapamiętuje je na długo.

    - ...jest nieśmiały, lecz czasem potrafi to zwalczyć.

    - ...ma spore poczucie humoru i mógłby śmiać się na okrągło. W szczególności po spożyciu alko.

    - ...wiele razy przejechał się na innych, przez co ciężko jest u mnie z zaufaniem.

    - ...aktualnie więcej czasu spędza przed PC, filmami i serialami niż na zewnątrz.

    - ...często się irytuje tym co jest wokół.

    - ...potrafi współczuć i stara się pomóc.

    - ...często nie ma ochoty czegoś zrobić.

    - ...jest często toksyczny, lecz o tym wiem i próbuję to zwalczać.

    - ...aktualnie jara się Grą o Tron oraz Harrym Potterem.

    - ...często ma problem z nawiązaniem kontaktu z drugą osobą, lecz zmienia się to po alko, jestem wtedy duszą towarzystwa.

    - ...nie jest usatysfakcjonowany aktualnym stanem.

    - ...często zmienia zdanie.

    - ...potrafi znielubić drugą osobę od pierwszego wejrzenia.

    - ...nie potrafi żyć bez muzyki. Każda piosenka ma dla mnie jakieś znaczenie i odzwierciedlenie wydarzenia/sytuacji/osoby.

    - ...skromną, lecz lubię się czasem czymś pochwalić.

    - ...ceni zarówno urodę jak i wiedzę.

    - ...często pierw mówi a dopiero później myśli.

    - ...potrafi być wredny.

    - ...uwielbia Roller Coaster.

    - ...potrafi być czasem idiotą a czasem majestatycznym osobnikiem.

     

     

    To, jak się zachowujemy, co robimy, w jaki sposób zostaliśmy wychowani – mówi o tym, co jest dla Nas ważne i cenne. Dlatego postanowiłam zadać Ci pytanie - Jakie są najważniejsze wartości w Twoim życiu?

     

    To pytanie padło już w wywiadzie ze mną, co prawda pod starym nickiem, ale od tamtej pory nic się nie zmieniło.

    Najważniejsza dla mnie jest szczerość. Lepsza jest najgorsza prawda niż najpiękniejsze kłamstwo. Na zbyt wielu osobach w swoim życiu się zawiodłem, na ich kłamstwach, może dlatego ma to dla mnie tak wielkie znaczenie.

    Pytanie dotyczy liczby mnogiej, więc kolejną ważną dla mnie wartością jest poświęcenie. Kiedy ktoś potrafi dla nas poświęcić cokolwiek lub gdy my możemy poświęcić coś dla innych. Wiąże się z tym przyjaźń, co też jest bardzo ważne.

    Ostatnią wartością jaką tutaj wymienię jest zrozumienie. Szczerość oraz poświęcenie nie mają sensu, gdy brakuje zrozumienia drugiej osoby. To chyba wystarczający komentarz.

     

     

    Jak czujesz się w roli Opiekuna? Opisz nam swoją pracę.

     

    No wstaję o 4:00, biorę prysznic. Ubieram garnitur. Wiążę krawat. Jem śniadanie. Dochodzi 6:00, biorę maść na ból 4 liter i zapitalam na stanowisko pracy. No i tak siedzę do 14:00. Niestety nie ma przerw. Dookoła kamery, @cajmert i @Ogen Dogen wszystko widzą - tacy Big Brothers. Jeszcze za to im się płaci. Nie wiem czy mi się to opłaca, ale co zrobisz. Zapomniałbym o kierowniku @zaksiu, od którego dostajemy opie... Ponoć ktoś się kiedyś spóźnił 2 minuty i poszedł na dywanik, od tamtej pory słuch o nim zaginął.

    A teraz może na poważnie :D 

    Jak niektórzy wiedzą granie w gry to nie jedyne moje zajęcie. Na co dzień pracuję na 2 zmiany (6-14, 14-22). W zależności od pracki - jestem z rana lub po południu. Choć zazwyczaj jak mam na popołudnie pracę to śpię do 12 :P Kiedy mam już czas to włączam PC. Zaczynam od FB, YT i w tym czasie coś jem po pracy - obiad lub kolacja. Jak już znudzi mnie YT i nie ma nic więcej nowego do obejrzenia to włączam Spotify i wchodzę na forum CSK. Tutaj już mam taki schemat, że sprawdzam to co dla mnie najważniejsze: PW, dział rekrutacyjny CS:GO, zgłoszenia/skargi (jestem też BL'em), działy serwerów, których jestem opiekunem. Zajmuję się tymi sprawami, jeśli mam taki obowiązek. Albo jest to sprawdzanie demka, albo rekrutacja na admina. Często nie ma co robić i jest wtedy nudno, to dzielę się muzyką, odwiedzam tematy offtopicowe. Kiedy wszystko z forum jest już ogarnięte to włączam CS'a i sprawdzam po kolei każdy serwer czy nie ma cheaterów, czy wszystko działa jak należy. Czasem zostaję i trochę pogram. Choć z tym bywa różnie, bo mam takie wahania nastrojów i czasem chce mi się rzygać tą grą. Jak już do tego dochodzi to biorę "urlop" tzw. nieobecność na parę dni lub tydzień. Ostatnio mam akurat chęci i czas na to wszystko. Tym bardziej, że doszedł teraz serwer Discord, który stworzyłem i jestem jego opiekunem. Zachęcam do porzucenia TS'a i przejście na Discord, ja nie pożałowałem ;) No przyznam szczerze sporo tego mam - BL, Opiekun 4 serwerów, opiekun Discord. Nie wiem czy ktokolwiek inny z opiekunów ma tyle pod swoimi skrzydłami. Nie jest to też dla mnie jakimś problemem, bo całkiem nieźle sobie radzę. Często przesyłam Zaksiowi jakieś pomysły, dyskutujemy na temat zmian na serwerach. Zaglądam też na SourceBans czy nie ma jakichś przypałowych banów, które wymagają interwencji mojej lub innego opiekuna danego serwera, o czym zazwyczaj ich informuję. Ostatnio stworzyłem sobie plik o nazwie "To do list", gdzie dodaję wszystko co mam na dany dzień do zrobienia, co zresztą miałaś możliwość zobaczenia @Dzaastine. Nie ukrywam ostatnio wiele się napracowałem, ale nie jest to dla mnie męczące. Lubię to co robię. Często jest też tak, że dodaję sobie roboty, bo lubię jak wszystko jest schludnie i dokładnie zrobione. Przykładem może być regulamin serwera, gdzie ostatnio dodałem parę zmian. To chyba tyle, jeśli chodzi o moje obowiązki :)

     

     

    Kto wie jaki to numer, niech będzie X. Opisz swoją najdziwniejszą/najgłupszą historię z dzieciństwa, po której było Ci wstyd :D

     

    Jedyne co przychodzi mi do głowy to pierwsza wyprawa do osiedlowego warzywniaka. Kiedy to mama powiedziała mi, żebym poszedł po gruszki. Dała mi 2 dyszki, no i poleciałem. Pełen optymizmu i odwagi. Droga była inna niż zwykle, bo czułem, że wykonuję mega ważne zadanie. Idę kurła do sklepu! A nie bawić się z kolegami! No i wbijam do tego warzywniaka. Oczywiście ekspedientka znała moją mamę a co za tym idzie też mnie. Ja jako, że byłem małym gówniakiem to jeszcze nic nie ogarniałem z hajsem. Oczywiście za tyle hajsu mógłbym kupić sporo tych gruszek, ale... No i tutaj pojawił się problem. Mama powiedziała mi, żebym kupił tak z 5-6 gruszek. A ja nie wiedziałem, że tego nie kupuje się na sztuki tylko na wagę XD No to zapakowałem do siatki 6 gruszek, tak jak mama kazała. No i podchodzę do lady. Mówię grzecznie, że 6 gruszek i daję te 2 dychy. Ona do mnie, że musi to zważyć. No i wtedy pojawił się problem. Mega lag w głowie. Zacząłem rozkminiać czy dobrze zrozumiałem słowa mamy. Dała mi tyle pieniędzy. A tych gruszek jest tak mało. W końcu pogubiłem się na tyle, że zacząłem się kłócić z tą ekspedientką, bo nie byłem dzieciakiem, który da sobie dmuchać w kaszę. Nie rozumiejąc jeszcze o co w tym wszystkim chodzi, zapytałem ile kosztuje 1 gruszka. Na co ona do mnie, że musiałaby ją zważyć. No i wtedy mnie zatkało. Nie wiedziałem już co mam robić. Dałem jej te 2 dychy i mówię, że za tyle chcę gruszek. No to mi dała... SPORO TYCH GRUSZEK. Potem ledwo je doniosłem do domu. No i mama była trochę w szoku :D

     

     

    Mówią, że człowiek uczy się przez całe życie. Od urodzenia, aż do śmierci. Odpowiedz Nam: Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłeś do tej pory?

     

    Po przeczytaniu tego pytania przypomniał mi się film - "Wszystko za życie". UWAGA SPOILER! Główny bohater kończy szkołę, rzuca wszystko. Zostawia całe dotychczasowe, nudne życie za sobą, wszystkie swoje rzeczy rozdaje, oszczędności przekazuje na cele charytatywne i postanawia żyć w puszczy na Alasce. Był szczęśliwy. Chciał tego. Mimo wielu przeciwności musiał sobie jakoś radzić. Zakończenia nie będę zdradzał. Chodzi mi o to, że najważniejsze jest, aby żyć będąc szczęśliwym, dążyć do tego, co chcemy osiągnąć. Czasem warto zaryzykować i spróbować. Życie mamy tylko jedno, to nie CS, nie odrodzimy się w następnej rundzie.

     

     

    Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka.

     

    Jest to ostatnie pytanie, lecz od razu mogę stwierdzić, że to moje ulubione pytanie. Istnieją takie dwie piosenki, które mają dla mnie naprawdę spore znaczenie, lecz pozostawię je bez opisu :)

     

     

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 7
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zmienił(a) tytuł na #30 Szybka Szóstka! - mattylele
    • Dzaastine zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!