Jump to content
Sign in to follow this  
Kayyzan

SYLAS - NOWY CHAMPION

Czy Sylas jest BROKEN?  

3 members have voted

1. 1. Czy Sylas jest BROKEN?

2 posts in this topic

Recommended Posts

Sylas

Wyzwolony z Kajdan

TRAILER SYLAS

accent-intro-top.png

"Kiedyś byłem więźniem. Takim jak wy.
Wtrąconym do celi przez tchórzy i hipokrytów. Pozostawionym na śmierć za to, jakim się urodziłem.
Nie miałem po co żyć, nie licząc zemsty. Nie miałem do stracenia nic poza swoimi łańcuchami.
Jednakże w rewolucji, która nadejdzie — naszej rewolucji — te łańcuchy wyzwolą nas wszystkich.
I dopilnuję, żebyśmy już nigdy nie byli skuci kajdanami."

accent-intro-bottom.png

UMIEJĘTNOŚĆ BIERNA: PETRUCYTOWA EKSPLOZJA

Po rzuceniu zaklęcia następny atak podstawowy Sylasa zakręci łańcuchami wokół niego, zadając obrażenia pobliskim wrogom.

Q: SMAGNIĘCIE ŁAŃCUCHEM

Sylas smaga swoimi łańcuchami, zadając obrażenia wrogom i nieznacznie ich spowalniając. Po krótkiej chwili miejsce, w którym łańcuchy się zbiegają, wybucha, nakładając większe spowolnienie i ponownie zadając obrażenia wrogom.

W: KRÓLOBÓJCA

Sylas rzuca się na cel i wymierza mu potężny cios, zadając obrażenia i lecząc się. Jeżeli wróg ma mało zdrowia, obrażenia są zwiększone, a jeżeli to Sylas ma mało zdrowia, zwiększone będzie leczenie.

E: UCIECZKA / UPROWADZENIE

Sylas doskakuje i osłania się tarczą.

Przez chwilę może użyć tej umiejętności ponownie i uderzyć swoimi łańcuchami, ogłuszając, zadając obrażenia i przyciągając się do pierwszego trafionego wroga.

R: PRZEJĘCIE

Sylas przejmuje wrogą superumiejętność na własny użytek.

Wrogowie wciąż mogą używać swoich superumiejętności, gdy Sylas je zabierze. Sylas może zabrać superumiejętność wrogowi, kiedy tylko Przejęcie jest gotowe, ale po tym przez chwilę nie może przejąć superumiejętności tego samego wroga.

Skiny do Sylasa

SYLAS_WALLPAPER_LOGO_1920X1200.jpg

Sylas Lunar

SYLAS_LUNAR_WALLPAPER_LOGO_1920X1200.jpg

Kilka słów ode mnie:

Niedawno dostaliśmy Neeko, która wywołała wiele kontrowersji z powodu jej orientacji seksualnej, oraz od strony bardziej gameplayowej - jej skille według większości są zbyt OP.

Riot Games uwielbia swoich graczy i darzy nas nowym championem, gdzie już na znanych portalach takich jak reddit, czy fora lola możemy zobaczyć żale graczy, że kolejny wypuszczają kolejnego broken championa. <Przypominam, że nerf Ireli nawet nie został zrealizowany od +/- 2 miesięcy>.

Jednakże trzeba pamiętać, że tak było z większością bohaterów w naszej ulubionej MOBIE.

Może po paru dniach, tygodniach wejdzie patch który uraczy nas nerfem/buffem dla Sylasa.

Każdego championa da się skontrować, jeżeli używamy mózgu. . . Niektórzy jednak gracze zapominają by używać mózgu w trakcie gry i płaczą, że Garen broken.

Jako stały gracz LoL'a mogę śmiało stwierdzić, że ten ******** będzie op jak **** i ***** nie będzie się dało go zabić w początkowych dniach od jego powstania.

Także na razie, jako Ordynator sekcji League Of Legends na naszej sieci serwerów, odradzam grania rankedów/normalków. . . .góra 2-3 tygodnie jeżeli chcecie by wasz sprzęt jeszcze istniał.

To tyle z mojej strony. Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

Jak kupię Sylasa to również dam relacje jak on tam ten teges.

A nie można po prostu go zbanować? :D

Nekko miała też być OP, ale w każdym meczu był BAN NEKKO i skończyło sie :D 

Teraz widuje ją tylko czasem