Jump to content
Waterovsky

Problem przy nagrywaniu mp4

9 posts in this topic

Recommended Posts

Chyba nie ma odpowiedniego działu, w którym mógłbym opisać swój problem, więc piszę tu :D

Na początek to zobrazuję:

vpXt7Np.jpg

Może ktoś mi powiedzieć o co chodzi temu kanter-strajkowi?

Wszystkie inne gry nagrywają się normalnie, a temu coś nie pasuje.. Nie jest to wina programu, bo tak samo to wygląda np. w OBS.

Próbowałem się bawić we właściwościach aplikacji (cs'a), ustawiać/usuwać parametry startowe czy chociażby odinstalować grę i.. nic.

Mam podejrzenie, że może być to spowodowane aktualizacjami Windowsa, z którymi trochę zwlekałem ale w końcu dziś je zainstalowałem (bo jeszcze 3-4 miesiące temu wszystko było idealnie):

zYSKNxu.jpg

Jeszcze instalowane były aktualizacje wersji 1803, nie wiem czemu ich nie wyświetla :D

Ktoś jakieś pomysły jakby tego cs'a odwrócić w pionie? :D

4 godziny temu, MarcineK napisał:

Ctrl + strzałka xDD

Gdyby to było takie proste, nie zakładałbym tematu :D

Taa.. Nic nie pomaga. Na początku grudnia nagrywałem jakiś filmik z cs'a i było wszystko ok.. Tak jak pisałem wcześniej, myślę, że wpływ na to mają aktualizacje do Win10 😕 Ewentualnie sterowniki od grafy, ale wątpię, by wtedy tylko z jedną grą się tak działo, a z tego co słyszałem wielu graczy ma dużo różnych problemów z cs'em 1.6 właśnie na Windowsie 10.

To nwm,

A wyłącz wirusa i zobacz. ( Wiem zbędne to, ale nic nie zaszkodzi zobaczyć)

Nie mam włączonych WIRUSÓW, bo by mi płytę główną zhakowali 😂😂 A tak poważnie, to wyłączenie antywirusa nie poskutkowało 😕

No to zostaje tylko abyś w menadżerze cofnął sterowniki na takie jakie miałeś bo win 10 za dużo się ządzi i aktualizuje sobie wszystko po swojemu, a jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie pozbyć się tego windowsa poczekać parę miesięcy i czekać a z wyjdzie ten nowy windows xp pro

Aż na tyle mi to nagrywanie cs'a nie jest potrzebne :D Poza tym @relax polecił mi sprawdzenie programu Bandicam i o dziwo wszystko ładnie nagrywa.. Najwidoczniej OBS i Action! mają jakieś problemy, a nie sam Counter-strike... Nie wiem już co o tym myśleć 😜 może kiedyś się naprawi.

Tematu można jeszcze nie zamykać, może ktoś jednak znajdzie/znalazł rozwiązanie.