Jump to content
Sign in to follow this  
KaZiu :]

nowe s艂uchawki

8 posts in this topic

Recommended Posts

witam wszystkich :)

Panowie pomocy!! zosta艂em bez mikra 馃槙

Aktualnie posiadam s艂uchawki Creative HS-800 Fatality, kt贸re s艂u偶y艂y mi kup臋 lat zar贸wno do grania w csa, jak i s艂uchania muzyki. Problem w tym, 偶e mikro, kt贸re jest odczepiane od s艂uchawek przesta艂o 艂膮czy膰 馃槣 zale偶y jak daleko by艂a ko艅c贸wka jack w艂o偶ona to 艂膮czy艂y teraz ju偶 w og贸le.Czas na kupno nowego lepszego sprz臋tu.Osoby, kt贸re znaj膮 si臋聽na tego typu zabawkach 聽co polecicie do +/- 300 z艂otych.聽

Ja mam h40 od sharkona od 2 lat i 0 problem贸w, cena teraz pewnie oko艂o 230 z艂...聽

Ja natomiast od pewnego czasu u偶ywam HyperX Cloud Stinger i dobrze mi si臋 z nich korzysta, do csa jak znalaz艂, tylko do muzyki a偶 tak dobre nie s膮, bo to s艂uchy dedykowane pod gaming.

Tak jak @relax聽wspomnia艂 - zainwestuj w HyperX. Teraz sporo maj膮 tych modeli, mo偶esz wybra膰 jakiekolwiek i si臋 nie zawiedziesz.

Qpad QH 90, korzystam nieprzerwalnie od 4 lat, ani razu mnie nie zawiod艂y. R贸wnie偶 maj膮 odczepiany mikrofon, ale nie mam z tym problemu. Bardzo dobre do gier, dobre do s艂uchania muzyki. Jedyna wada: je偶eli nosisz okulary, mog膮 bole膰 Ci臋 okolice uszu po d艂u偶szym korzystaniu. Cena troch臋 wy偶ej ni偶 3 st贸wki, swego czasu giercowa艂 na nich Jarek Pasha.

Ja osobi艣cie polecam HyperX Cloud Core.

Sam je posiadam ju偶 od p贸艂tora roku i dzia艂aj膮 znakomicie. Mikrofon odczepiany, jako艣膰 zadowalaj膮ca jak na dzia艂anie z d藕wi臋kow膮 integr膮.

Mo偶esz je wyhaczy膰 za jakie艣 240-269 pln贸w

Dzi臋ki panowie za pomoc聽:)

zdecydowa艂em si臋 i ju偶 zam贸wi艂em s艂uchawki HyperX Cloud Silver.

Wiadomo艣膰 wygenerowana automatycznie:

Pow贸d: Sprawa zosta艂a wyja艣niona

Temat zosta艂 zamkni臋ty przez moderatora lub administratora, je偶eli si臋 z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powsta艂o dnia 28 lipca 2012 roku. Jeste艣my pr臋偶nie rozwijaj膮c膮 si臋 sieci膮 serwer贸w Counter-Strike. Nasza m艂oda i uzdolniona kadra Administrator贸w pozwala nam si臋 szybko rozwija膰!

Spo艂eczno艣膰

Reklama

cskatowice