Skocz do zawartości

    Zamknięty #29 Szybka Szóstka! - wikvv


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    1fC9Fqv.png

     

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @wikvv.

     

    Zapraszam do czytania  :) 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Wszyscy mają problem już przy pierwszym pytaniu. Na początek opowiedz Nam kilka słów o sobie. Kim jesteś i jakim jesteś człowiekiem? 

     

    Jestem z pozoru raczej dość nieśmiałą osobą, oczywiście jak już kogoś bliżej poznam, to ja jestem tą osobą robiącą "dymy". Lubię słuchać  co inni maja mi do powiedzenia, nie przejmuje się opinią innych na mój temat, lubię wszczynać niepotrzebne kłótnie i udowadniać, że to ja mam rację. Jestem osobą z wielkim poczuciem humoru!

     


    Żaden człowiek nie urodził się idealny. Każdy z Nas popełnia błędy, jedni wyciągają z Nich wnioski, inni nie. Jak to mówią, człowiek uczy się na błędach. Czy jest w życiu coś, co uważasz za błąd i potrafisz wyciągnąć z tego jakieś wnioski? 

     

    Bardzo ciężkie pytanie, jestem pewna, że jest coś takiego, w czym popełniłam błąd i mogę śmiało przyznać, że potrafiłabym wyciągnąć z tego wnioski.

     


    W życiu każdego człowieka pojawia się coś takiego jak 'szansa'. Niektórzy potrafią z niej skorzystać, inni nie. Opowiedz Nam, czy była w Twoim życiu jakaś szansa, której nie wykorzystałeś/aś i dlaczego tak się stało? 

     

    Myślę, że była w Moim życiu taka szansa, której nie wykorzystałam, lub zwyczajnie olałam i to przez swoją własna głupotę.

     


    Czy uprawiałeś/aś jakiś sport w swoim życiu? Jaki jest Twój ulubiony sport i dlaczego akurat ten? 

     

    Miałam chodzić do klubu piłkarskiego, ale jak się dowiedziałam, że mam być tam jedyną dziewczyną w drużynie, to jakoś tak zrezygnowałam. Jeśli chodzi o ulubione sporty, to zdecydowanie piłka nożna oraz koszykówka. Od dziecka z przyjaciółmi zawsze siedziałam do późna i graliśmy w nożną/kosza i zwyczajnie to polubiłam.

     


    W dzisiejszych czasach pieniądze są Nam potrzebne do wszystkiego. Powiedz Nam, jakie znaczenie mają dla Ciebie pieniądze w życiu? 

     

    Moim zdaniem w tych czasach nie ma mowy o życiu bez pieniędzy przy sobie.

     


    Jaki sens miałoby życie bez przyjaciół? Nie miałoby żadnego sensu. Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? Czy masz takiego przyjaciela?

     

    Prawdziwy przyjaciel powinien być przede wszystkim szczery wobec Ciebie i powinien Cie wspierać w trudnych sytuacjach. 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 7
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zmienił(a) tytuł na #29 Szybka Szóstka! - wikvv
    • Dzaastine zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!