Skocz do zawartości

    Zamknięty #28 Szybka szóstka! - DEKSIU


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @DEKSIU   Zapraszam do czytania!     ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,

    1fC9Fqv.png

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @DEKSIU

     

    Zapraszam do czytania! :) 

     

    ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯

     

    Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś?

     

    Mam 22 lata, 195 wzrostu, niebieskie oczy, kawaler do tego przystojny. Lubię motocykle, szybką jazdę, drifty samochodowe oraz standardowo grać w gry, a podczas relaksu słuchać muzyki, iż najlepiej mnie uspokaja, generalnie jestem miłośnikiem muzyki i nie przeżyłbym dnia bez niej. Jestem nerwowy, samotnikiem, asertywny i czasami uległy, zamknięty w sobie. Narkotyki? Oczywiście nie ćpam, nie palę, a i alkohol piję tylko okazjonalnie, a od kilku miesięcy nie palę tytoniu. ;) 

     

    Hmmm.. Nasza przyszłość była planowana już od bobasa. Jednak bardzo duża część naszych planów oraz marzeń nie wypaliła z różnorodnych przyczyn. Dlatego chciałabym abyś spojrzał kilkanaście lat wstecz, a po chwili na swoje dotychczasowe życie. Żyjesz tak jak sobie to wymarzyłaś?

     

    Nie ukrywam, żyje mi się dobrze, ale nie jest to co sobie wymarzyłem iż ludzie, plany i marzenia stale się zmieniają, tak samo jak świat. Stale pojawiają się nowe plany i wyzwania, które staram się pokonywać i iść w stronę obranego przeze mnie celu, w stronę realizacji swoich marzeń. W życiu nie ukrywam złamałem się kilka, kilkanaście razy, lecz to nie złamało mnie do tego stopnia żebym przestał dalej iść.

     

    To, jak się zachowujemy, co robimy, w jaki sposób zostaliśmy wychowani – mówi o tym, co jest dla Nas ważne i cenne. Dlatego postanowiłam zadać Ci pytanie - Jakie są najważniejsze wartości w Twoim życiu?

     

    Kolejna to szczerość i zaufanie, są bardzo istotne w związkach między obojgiem ludzi. Nie będę się rozpisywać po prostu pozostałe wymienię: wolność, prawda, bezpieczeństwo, niezależność, ryzyko, przygody, wyzwania, wdzięczność, rozwój osobisty, piękno, miłość.

     

    Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata?

     

    Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, że tak powiem bardzo trudne pytanie, bo emerytur nie będzie. Przechodząc do meritum, będę podróżował po świecie. Poświęcał swój czas będę nie tylko rodzinie, najbliższym, bo także swoim zainteresowaniom i realizował swoje dalsze marzenia, będę podróżował po świecie. Stu procentowo będę mieszkał w Polsce. Generalnie czas pokaże jak to wszystko będzie, a będzie przeepicko!

     

    Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż reszta społeczeństwa?

     

    Hmm, każdy z Nas jest różny i wykonuje wiele czynności inaczej niż reszta. Na pewno, to słabo gram w gry i te planszowe, karciane jak i komputerowe; słabo gotuję wedle mojej oceny, to takie 5/10, ponieważ jem i o dziwo ciągle żyje; Nie akceptuję, wręcz nienawidzę przemocy, staram się być czasami dowcipny i jakoś nie wychodzi, kocham świat jest przepiękny jest tyle przewspaniałych miejsc, jest też dzieło człowieka muzyka ❤️ oraz są takie rzeczy, które staram się w nim zrealizować.

     

    Czy jesteś osobą, którą  chciałbyś mieć za przyjaciela? Za co ceniłbyś siebie jako przyjaciele? Co by Ciebie w Tobie denerwowało?

     

    Tak. Za wspólne zainteresowania, przygody, za punktualność iż szanuję czas swój jak i innych, jestem dobrym słuchaczem..

    Mnie we mnie denerwowałoby pewnie, to co innych, czyli że mało mówię. Mam swoje wady i zalety, którymi nie mam zamiaru się zbytnio chwalić, a kłótnie są tutaj i będą i po takim jednym incydencie pewnie przyjaźń, by dobiegła końca. Oczywiście umiem wybaczyć, tylko nie zawsze umiem przeprosić.

     

    ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯

    • Lubię to! (+1) 6
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zmienił(a) tytuł na #28 Szybka szóstka! - DEKSIU
    • Dzaastine zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!