Skocz do zawartości

    Zamknięty #27 Szybka Szóstka! - EVERYTHING SUCKS


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Następna osobą, która podjęła się wyzwania jest @EVERYTHING SUCKS   Zapraszam do czytania!     ****************************************************************************  

    1fC9Fqv.png

     

    Następna osobą, która podjęła się wyzwania jest @EVERYTHING SUCKS

     

    Zapraszam do czytania! :) 

     

    ****************************************************************************

     

    Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś?

     

    Nazywam się Mateusz (to już pewnie większość wie :D) mam 18 lat i chodzę do liceum :)

     

    Hmmm.. Nasza przyszłość była planowana już od  bobasa. Jednak bardzo duża część naszych planów oraz marzeń nie wypaliła z różnorodnych przyczyn. Dlatego chciałabym abyś spojrzał kilkanaście lat wstecz, a po chwili na swoje dotychczasowe życie. Żyjesz tak jak sobie to wymarzyłaś?

     

    W pewnej części tak, aczkolwiek jeśli mógłbym to bardzo wiele bym zmienił w przeszłości. Niestety nie mamy już na to wpływu.

     

    To, jak s zachowujemy, co robimy, w jaki sposób zostaliśmy wychowani – mówi o tym, co jest dla Nas ważne i cenne. Dlatego postanowiłam zadać Ci pytanie - Jakie są najważniejsze wartości w Twoim życiu?

     

    Zaufanie, szacunek, miłość, wiara w siebie, marzenia

     

    Jakie jest twoje największe marzenie? Czy robisz wszystko, aby je spełniać? Jeśli nie, to co Cię zatrzymuje?

     

    Dostać się na dobre studia prawnicze :D kiedyś myślałem o UJ, ale to chyba za dużo, jak dla mnie. Tak, robię. Chociażby przez to, że od 3 lat w liceum uczę się wszystkiego od podstaw na ten temat, a czasami w domu sam staram się inne rzeczy poza materiałem ogarniać.

     

    Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż reszta społeczeństwa?

     

    Na ten moment wydaje mi się, że nie, musiałbym się trochę zastanowić.

     

    Czy jesteś osobą, którą chciałbyś mieć za przyjaciela? Za co ceniłbyś siebie jako przyjaciele? Co by Ciebie w Tobie denerwowało?

     

    Tak, zdecydowanie. Potrafię porozmawiać o wszystkim z każdą osobą, wesprzeć jeśli jest taka potrzeba i pomóc. Uważam, że spełniam wszystkie wymagania. :v

     

    *******************************************************************************************************

     

    • Lubię to! (+1) 5
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zmienił(a) tytuł na #27 Szybka Szóstka! - EVERYTHING SUCKS
    • Dzaastine zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!