Jump to content
Sign in to follow this  
xDusiek

#27 Szybka Szóstka! - EVERYTHING SUCKS

5 posts in this topic

Recommended Posts

1fC9Fqv.png

Następna osobą, która podjęła się wyzwania jest @EVERYTHING SUCKS

Zapraszam do czytania! :) 

Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś?

Nazywam się Mateusz (to już pewnie większość wie :D) mam 18 lat i chodzę do liceum :)

Hmmm.. Nasza przyszłość była planowana już od  bobasa. Jednak bardzo duża część naszych planów oraz marzeń nie wypaliła z różnorodnych przyczyn. Dlatego chciałabym abyś spojrzał kilkanaście lat wstecz, a po chwili na swoje dotychczasowe życie. Żyjesz tak jak sobie to wymarzyłaś?

W pewnej części tak, aczkolwiek jeśli mógłbym to bardzo wiele bym zmienił w przeszłości. Niestety nie mamy już na to wpływu.

To, jak s zachowujemy, co robimy, w jaki sposób zostaliśmy wychowani – mówi o tym, co jest dla Nas ważne i cenne. Dlatego postanowiłam zadać Ci pytanie - Jakie są najważniejsze wartości w Twoim życiu?

Zaufanie, szacunek, miłość, wiara w siebie, marzenia

Jakie jest twoje największe marzenie? Czy robisz wszystko, aby je spełniać? Jeśli nie, to co Cię zatrzymuje?

Dostać się na dobre studia prawnicze :D kiedyś myślałem o UJ, ale to chyba za dużo, jak dla mnie. Tak, robię. Chociażby przez to, że od 3 lat w liceum uczę się wszystkiego od podstaw na ten temat, a czasami w domu sam staram się inne rzeczy poza materiałem ogarniać.

Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż reszta społeczeństwa?

Na ten moment wydaje mi się, że nie, musiałbym się trochę zastanowić.

Czy jesteś osobą, którą chciałbyś mieć za przyjaciela? Za co ceniłbyś siebie jako przyjaciele? Co by Ciebie w Tobie denerwowało?

Tak, zdecydowanie. Potrafię porozmawiać o wszystkim z każdą osobą, wesprzeć jeśli jest taka potrzeba i pomóc. Uważam, że spełniam wszystkie wymagania. :v

*******************************************************************************************************

• Lubie to 5

Mogłeś się bardziej rozpisać, Pani Redaktor się starała, a Ty tak skromnie :D

2 godziny temu, ♥♥X3OO♥♥ napisał:

Dostać się na dobre studia prawnicze :D kiedyś myślałem o UJ, ale to chyba za dużo, jak dla mnie.

Aż takiej tam lipy nie ma :D, 2 kumpli studiuje prawo na UJ, jak oni dają radę, to Ty też dasz  :D.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...