Jump to content
Guest `HeLoN

Liga Europy 1/16 Finału - Pierwsze mecze.

18 posts in this topic

Recommended Posts

Guest `HeLoN

Mecze 1/16 finału Ligi Europy, kopiujemy poniższy wzór i na dole w postach wpisujemy swoje typy.

Przypominam, że dodanych postów nie wolno edytować. 

Typowanie zakończy się + / - 24 godziny przed rozpoczęciem spotkań. 

 

 

Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb 

Club Brugge - Red Bull Salzburg 

Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 

Slavia Praga - KRC Genk 

FK Krasnodar - Bayer Leverkusen 

FC Zurych - SSC Napoli 

Malmoe FF - Chelsea FC 

Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt 

Celtic Glasgow - Valencia CF 

Stade Rennais - Real Betis 

Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów 

Lazio Rzym - Sevilla FC 

Fenerbahce Stambuł - Zenit Sankt Petersburg 

Sporting Lizbona - Villarreal CF 

BATE Borysów - Arsenal FC 

Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb 1:2

Club Brugge - Red Bull Salzburg 1:1

Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 1:0

Slavia Praga - KRC Genk 0:1

FK Krasnodar - Bayer Leverkusen 1:1

FC Zurych - SSC Napoli 0:2

Malmoe FF - Chelsea FC 1:2

Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt 2:0

Celtic Glasgow - Valencia CF 2:1 

Stade Rennais - Real Betis 2:3

Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów 3:1

Lazio Rzym - Sevilla FC 1:1

Fenerbahce Stambuł - Zenit Sankt Petersburg 3:0

Sporting Lizbona - Villarreal CF 1:3

BATE Borysów - Arsenal FC 2:1

Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona 2:3

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb 1:1

Club Brugge - Red Bull Salzburg 2:1

Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 1:2

Slavia Praga - KRC Genk 0:1

FK Krasnodar - Bayer Leverkusen 1:2

FC Zurych - SSC Napoli 0:2

Malmoe FF - Chelsea FC 1:2

Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt 1:1

Celtic Glasgow - Valencia CF 1:2

Stade Rennais - Real Betis 0:0

Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów 2:1

Lazio Rzym - Sevilla FC 1:3

Fenerbahce Stambuł - Zenit Sankt Petersburg 0:1

Sporting Lizbona - Villarreal CF 1:0

BATE Borysów - Arsenal FC 1:2

Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona 1:1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb 0-1

Club Brugge - Red Bull Salzburg 1-0

Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 0-3

Slavia Praga - KRC Genk 

FK Krasnodar - Bayer Leverkusen 1-1

FC Zurich  - SSC Napoli 0:2

Malmoe FF - Chelsea FC 3:1

Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt 2:1

Celtic Glasgow - Valencia CF 1:2

Stade Rennais - Real Betis 1:2

Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów 1:2

Lazio Rzym - Sevilla FC 2:3

Fenerbahce Stambuł - Zenit Sankt Petersburg 0:1

Sporting Lizbona - Villarreal CF 1:2

BATE Borysów - Arsenal FC 1:2

Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona 2:3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viktoria Pilzno 0:2 Dinamo Zagrzeb 

Club Brugge 3:1 Red Bull Salzburg 

Rapid Wiedeń 0:3 Inter Mediolan 

Slavia Praga 1:1 KRC Genk 

FK Krasnodar 0:2 Bayer Leverkusen 

FC Zurych 0:3 SSC Napoli 

Malmoe FF 0:4 Chelsea FC 

Szachtar Donieck 2:1 Eintracht Frankfurt 

Celtic Glasgow 1:4 Valencia CF 

Stade Rennais 2:0 Real Betis 

Olympiakos Pireus 0:1 Dynamo Kijów 

Lazio Rzym 2:3 Sevilla FC 

Fenerbahce Stambuł 0:2 Zenit Sankt Petersburg 

Sporting Lizbona 2:4 Villarreal CF 

BATE Borysów 0:3 Arsenal FC 

Galatasaray Stambuł 1:3 Benfica Lizbona 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viktoria Pilzno 1:2 Dinamo Zagrzeb 

Club Brugge 1:0 Red Bull Salzburg 

Rapid Wiedeń 0:3 Inter Mediolan 

Slavia Praga 1:0 KRC Genk 

FK Krasnodar 0:2 Bayer Leverkusen 

FC Zurych 0:2 SSC Napoli 

Malmoe FF 1:3 Chelsea FC 

Szachtar Donieck 2:1 Eintracht Frankfurt 

Celtic Glasgow 0:2 Valencia CF 

Stade Rennais 3:1 Real Betis 

Olympiakos Pireus 0:0 Dynamo Kijów 

Lazio Rzym 2:2 Sevilla FC 

Fenerbahce Stambuł 0:2 Zenit Sankt Petersburg 

Sporting Lizbona 1:3 Villarreal CF 

BATE Borysów 0:4 Arsenal FC 

Galatasaray Stambuł 0:2 Benfica Lizbona 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viktoria Pilzno 0-1 Dinamo Zagrzeb 

Club Brugge 1-2 Red Bull Salzburg 

Rapid Wiedeń 0-4 Inter Mediolan 

Slavia Praga 0-0 KRC Genk 

FK Krasnodar 0-3 Bayer Leverkusen 

FC Zurych 0-3 SSC Napoli 

Malmoe FF 0-5 Chelsea FC 

Szachtar Donieck 1-3 Eintracht Frankfurt 

Celtic Glasgow 1-2 Valencia CF 

Stade Rennais 0-1 Real Betis 

Olympiakos Pireus 0-0 Dynamo Kijów 

Lazio Rzym 2-1 Sevilla FC 

Fenerbahce Stambuł 0-1 Zenit Sankt Petersburg 

Sporting Lizbona 1-1 Villarreal CF 

BATE Borysów 0-3 Arsenal FC 

Galatasaray Stambuł 1-1 Benfica Lizbona 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb 0:2

Club Brugge - Red Bull Salzburg 1:1

Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 0:2

Slavia Praga - KRC Genk 1:1

FK Krasnodar - Bayer Leverkusen 0:3

FC Zurych - SSC Napoli 0:2

Malmoe FF - Chelsea FC 0:2

Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt 1:0

Celtic Glasgow - Valencia CF 1:1

Stade Rennais - Real Betis 1:2

Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów 0:0

Lazio Rzym - Sevilla FC 0:2

Fenerbahce Stambuł - Zenit Sankt Petersburg 2:1

Sporting Lizbona - Villarreal CF 1:2

BATE Borysów - Arsenal FC 0:2

Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona 2:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viktoria Pilzno 1:2 Dinamo Zagrzeb 

Club Brugge 1:0 Red Bull Salzburg 

Rapid Wiedeń 0:3 Inter Mediolan 

Slavia Praga 1:0 KRC Genk 

FK Krasnodar 0:2 Bayer Leverkusen 

FC Zurych 0:2 SSC Napoli 

Malmoe FF 1:3 Chelsea FC 

Szachtar Donieck 2:1 Eintracht Frankfurt 

Celtic Glasgow 0:2 Valencia CF 

Stade Rennais 2:1 Real Betis 

Olympiakos Pireus 0:0 Dynamo Kijów 

Lazio Rzym 2:2 Sevilla FC 

Fenerbahce Stambuł 0:2 Zenit Sankt Petersburg 

Sporting Lizbona 1:3 Villarreal CF 

BATE Borysów 0:4 Arsenal FC 

Galatasaray Stambuł 0:2 Benfica Lizbona 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viktoria Pilzno 0-1 Dinamo Zagrzeb 

Club Brugge 2-2 Red Bull Salzburg 

Rapid Wiedeń 0-2 Inter Mediolan 

Slavia Praga 2-0 KRC Genk 

FK Krasnodar 1-3 Bayer Leverkusen 

FC Zurych 0-3 SSC Napoli 

Malmoe FF 0-5 Chelsea FC 

Szachtar Donieck 2-3 Eintracht Frankfurt 

Celtic Glasgow 1-2 Valencia CF 

Stade Rennais 0-2 Real Betis 

Olympiakos Pireus 1-0 Dynamo Kijów 

Lazio Rzym 2-1 Sevilla FC 

Fenerbahce Stambuł 0-1 Zenit Sankt Petersburg 

Sporting Lizbona 2-1 Villarreal CF 

BATE Borysów 0-3 Arsenal FC 

Galatasaray Stambuł 1-1 Benfica Lizbona 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viktoria Pilzno 1-1 Dinamo Zagrzeb 

Club Brugge 1-2 Red Bull Salzburg 

Rapid Wiedeń 0-2 Inter Mediolan 

Slavia Praga 1-0 KRC Genk 

FK Krasnodar 1-1 Bayer Leverkusen 

FC Zurych 0-3 SSC Napoli 

Malmoe FF 0-3 Chelsea FC 

Szachtar Donieck 1-1 Eintracht Frankfurt 

Celtic Glasgow 1-1 Valencia CF 

Stade Rennais 0-1 Real Betis 

Olympiakos Pireus 1-0 Dynamo Kijów 

Lazio Rzym 2-2 Sevilla FC 

Fenerbahce Stambuł 1-1 Zenit Sankt Petersburg 

Sporting Lizbona 2-1 Villarreal CF 

BATE Borysów 1-3 Arsenal FC 

Galatasaray Stambuł 1-2 Benfica Lizbona 

  •  
 
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb 1:0

Club Brugge - Red Bull Salzburg  2:1

Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 1:3

Slavia Praga - KRC Genk 2:0

FK Krasnodar - Bayer Leverkusen 0:1

FC Zurych - SSC Napoli 0:2

Malmoe FF - Chelsea FC 0:3

Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt 0:1

Celtic Glasgow - Valencia CF 1:1

Stade Rennais - Real Betis 2:2

Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów 0:0

Lazio Rzym - Sevilla FC 2:1

Fenerbahce Stambuł - Zenit Sankt Petersburg 0:2

Sporting Lizbona - Villarreal CF 2:1

BATE Borysów - Arsenal FC 0:3

Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona 1:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viktoria Pilzno 2 - 1 Dinamo Zagrzeb 

Club Brugge 1 - 3 Red Bull Salzburg 

Rapid Wiedeń 1 - 3 Inter Mediolan 

Slavia Praga 0 - 0 KRC Genk 

FK Krasnodar 0 - 2 Bayer Leverkusen 

FC Zurych 0 - 1 SSC Napoli 

Malmoe FF 1 - 2 Chelsea FC 

Szachtar Donieck 2 - 1 Eintracht Frankfurt 

Celtic Glasgow 1 -  3 Valencia CF 

Stade Rennais 0 - 2 Real Betis 

Olympiakos Pireus 1 - 0 Dynamo Kijów 

Lazio Rzym 2 - 3 Sevilla FC 

Fenerbahce Stambuł 1 - 1 Zenit Sankt Petersburg 

Sporting Lizbona 2 - 2 Villarreal CF 

BATE Borysów 0 - 3 Arsenal FC 

Galatasaray Stambuł 1 - 0 Benfica Lizbona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viktoria Pilzno 1 - 0 Dinamo Zagrzeb 

Club Brugge 1- 1 Red Bull Salzburg 

Rapid Wiedeń 0- 1 Inter Mediolan 

Slavia Praga 0-0 KRC Genk 

FK Krasnodar 0-2 Bayer Leverkusen 

FC Zurych 1- 2 SSC Napoli 

Malmoe FF 0-2 Chelsea FC 

Szachtar Donieck 2-1 Eintracht Frankfurt 

Celtic Glasgow 1-2 Valencia CF 

Stade Rennais 1- 1 Real Betis 

Olympiakos Pireus 1-0 Dynamo Kijów 

Lazio Rzym 1-1 Sevilla FC 

Fenerbahce Stambuł 2-1 Zenit Sankt Petersburg 

Sporting Lizbona 0-0 Villarreal CF 

BATE Borysów 0-3 Arsenal FC 

Galatasaray Stambuł 2-2 Benfica Lizbona 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viktoria Pilzno 2-2 Dinamo Zagrzeb 

Club Brugge 1-1 Red Bull Salzburg 

Rapid Wiedeń 0-2 Inter Mediolan 

Slavia Praga 0-1 KRC Genk 

FK Krasnodar 1-3 Bayer Leverkusen 

FC Zurych 0-3 SSC Napoli 

Malmoe FF 0-2 Chelsea FC 

Szachtar Donieck 1-1 Eintracht Frankfurt 

Celtic Glasgow 1-2 Valencia CF 

Stade Rennais 2-1 Real Betis 

Olympiakos Pireus 0-1 Dynamo Kijów 

Lazio Rzym 1-1 Sevilla FC 

Fenerbahce Stambuł 1-1 Zenit Sankt Petersburg 

Sporting Lizbona 2-2 Villarreal CF 

BATE Borysów 0-3 Arsenal FC 

Galatasaray Stambuł 0-2 Benfica Lizbona 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb  2:1

Club Brugge - Red Bull Salzburg  0:1

Rapid Wiedeń - Inter Mediolan  1:3

Slavia Praga - KRC Genk   3:0

FK Krasnodar - Bayer Leverkusen  1:4

FC Zurych - SSC Napoli   0:2

Malmoe FF - Chelsea FC   0:1

Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt   2:1

Celtic Glasgow - Valencia CF  1:1

Stade Rennais - Real Betis  2:2

Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów  1:1

Lazio Rzym - Sevilla FC  0:0

Fenerbahce Stambuł - Zenit Sankt Petersburg  2:0

Sporting Lizbona - Villarreal CF  1:0

BATE Borysów - Arsenal FC  1:3

Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona  2:3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viktoria Pilzno 2 - 2 Dinamo Zagrzeb 

Club Brugge 2 - 3 Red Bull Salzburg 

Rapid Wiedeń 1 - 3 Inter Mediolan 

Slavia Praga 2 - 0 KRC Genk 

FK Krasnodar 0 - 2 Bayer Leverkusen 

FC Zurych 1 - 1 SSC Napoli 

Malmoe FF 1 - 2 Chelsea FC 

Szachtar Donieck 2 - 2 Eintracht Frankfurt 

Celtic Glasgow 1 -  2 Valencia CF 

Stade Rennais 1 - 2 Real Betis 

Olympiakos Pireus 1 - 2 Dynamo Kijów 

Lazio Rzym 3 - 3 Sevilla FC 

Fenerbahce Stambuł 1 - 1 Zenit Sankt Petersburg 

Sporting Lizbona 2 - 2 Villarreal CF 

BATE Borysów 0 - 2 Arsenal FC 

Galatasaray Stambuł 1 - 1 Benfica Lizbona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb 2-0

Club Brugge - Red Bull Salzburg  2-1

Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 0-2

Slavia Praga - KRC Genk  2-1

FK Krasnodar - Bayer Leverkusen 0-2

FC Zurych - SSC Napoli 0-2

Malmoe FF - Chelsea FC 0-3

Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt 1-2

Celtic Glasgow - Valencia CF 2-0

Stade Rennais - Real Betis 1-2

Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów 0-2

Lazio Rzym - Sevilla FC 1-2

Fenerbahce Stambuł - Zenit Sankt Petersburg 2-0

Sporting Lizbona - Villarreal CF 0-2

BATE Borysów - Arsenal FC 0-3

Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona 1-2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×