Skocz do zawartości

    Zamknięty #26 Szybka Szóstka! - Sw33toLcIa


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 8
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Sw33toLcIa   Zapraszam do czytania!   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Wszyscy mają problem już przy pierwszy

    Noo, dobry wywiadzik

    Ideał, po prostu ideał xD

    1fC9Fqv.png

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Sw33toLcIa

     

    Zapraszam do czytania! :)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Wszyscy mają problem już przy pierwszym pytaniu. Na początek opowiedz Nam kilka słów o sobie. Kim jesteś i jakim jesteś człowiekiem?

     

    Pewnie jak już większość osób wie, nazywam się Ola, mam 24 lata i mieszkam w bardzo ładnym mieście jakim jest Rybnik. Na co dzień pracuje jako Doradca fachowy w sklepie Media Markt. Moja praca polega na handlu kontrolowanym :D Działa to na takiej zasadzie, że nawet jak klient jest zdecydowany na jakiś produkt, to nie wyjdzie z tym co on chce, tylko to co ja mu chce sprzedać. Oczywiście zdarzają się przypadki, gdzie nic się nie da zrobić. Jakim jestem człowiekiem? Ciężkie pytanie. W sumie zależy od okoliczności, bo tak jak już pisałam w pracy nie mam skrupułów, liczy się tylko moja korzyść.  W życiu prywatnym staram się być dobra i kochana. Myślę, że nie mam problemów z nawiązywaniem znajomości, dlatego ludzie twierdzą, że jestem towarzyska. Czasami zdarza się, że jestem po prostu wredna. Najpierw mówię, potem myślę, dlatego czasami palne coś głupiego :D 

     

     

    Żaden człowiek nie urodził się idealny. Każdy z Nas popełnia błędy, jedni wyciągają z Nich wnioski, inni nie. Jak to mówią, człowiek uczy się na błędach. Czy jest w życiu coś, co uważasz za błąd i potrafisz wyciągnąć z tego jakieś wnioski? 

     

    Ej, ale ja w sumie jestem idealna :D mimo iż popełniam bardzo dużo błędów. W sumie większość wynika tylko i wyłącznie z mojego niezdecydowania. Na pewno nie wyciągam z nich wniosków. Mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni. Chociaż znając życie tak nie będzie.

     

     

    W życiu każdego człowieka pojawia się coś takiego jak 'szansa'. Niektórzy potrafią z niej skorzystać, inni nie. Opowiedz Nam, czy była w Twoim życiu jakaś szansa, której nie wykorzystałeś/aś i dlaczego tak się stało? 

     

    Oj żeby to jedna :D Zresztą Ty wiesz :) Ciągle nie wykorzystuje "tej" szansy. Dzieje się tak właśnie z mojego niezdecydowania i braku podejmowania dorosłych decyzji.  Kiedyś na pewno ją wykorzystam i wiem, że zdarzy się to już niedługo :D

     

     

    Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata? 

     

    Kilka lat temu obiecałam Sobie, że na starość kupie malutki domek na wsi na Podkarpaciu. Kupie sobie krowę, kury. Takie typowe swojskie życie. Podkarpacie jest dla mnie takim miejscem, w którym mogę się wyciszyć. Tam czas przestaje lecieć. Budzisz się o 9, po 3 godzinach patrzysz na zegarek, a jest dopiero 10 :) Oczywiście fajnie by było mieć wtedy obok siebie mężczyznę swojego życia. Trzymaj kciuki żeby właśnie tak wyglądała moja starość :D

     

     

    Ciągle wspominam o tym, że każdy człowiek jest inny, na swój sposób wyjątkowy. Że, każdy ma inne przekonania, charakter oraz przyzwyczajenia. Dlatego odpowiedz mi - Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż reszta społeczeństwa?

     

    Jest chyba jedna taka rzecz. Ogólnie mam problem z jedzeniem rekami. Do pizzy, zapiekanki, burgera czy nawet kebaba muszę mieć nóż i widelec. O ile przy burgerze jest to nawet zrozumiałe, tak przy pizzy, zapiekance i kebabie ludzie się trochę dziwią. Z kebabem poradziłam sobie tak, że po prostu zawsze zamawiam w kubełku. Z pizza już nie jest tak łatwo. Ogólnie jak już jestem zmuszona to zjem rękami, ale jest to dla mnie duży ból :D 

     

     

    Jaki sens miałoby życie bez przyjaciół? Nie miałoby żadnego sensu. Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? Czy masz takiego przyjaciela?

     

    Życie bez przyjaciół było by straszne. Prawdziwy przyjaciel powinien być zawsze szczery, to chyba podstawa. Powinien umieć słuchać, doradzać i pomagać. Ogólnie otaczam się bardzo wieloma zajebistymi ludźmi. Mam przyjaciółkę, z która znamy się od przedszkola. Mimo iż pracujemy razem, to tematów do rozmów nigdy Nam nie brakuje. W sumie przyjacielem dla mnie jest tez @cajmert. Mogę na Niego liczyć zawsze. Nigdy mnie nie zawiódł. Doceniam to, że możemy rozmawiać o wszystkim, nie muszę mieć przed Nim tajemnic.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zmienił(a) tytuł na #26 Szybka Szóstka! - Sw33toLcIa
    • Dzaastine zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!