Skocz do zawartości

    Zamknięty #7 Na Celowniku ---> 111


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 8
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    ♥ NA CELOWNIKU ♥ Witajcie! Oto kolejna seria 'Na celowniku' Więcej informacji znajdziecie tutaj -> KLIK   Następną osobą, która znalazła się na moim celowniku jest @111  

    No chyba jedno z ciekawszych na celowniku dotychczas dla mnie  Dziekuje bardzo za opinie

    No to pocisneliscie chłopakowi,chyba trochę przesadzone te opinie,nie neguje tego,ponieważ są to szczere zdania anonimowych osób,każdy ma prawo się wypowiedziec obiektywnie...

    ♥ NA CELOWNIKU ♥

    Witajcie! Oto kolejna seria 'Na celowniku'

    Więcej informacji znajdziecie tutaj -> KLIK

     

    Następną osobą, która znalazła się na moim celowniku jest @111

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Służy pomocą, jeden z najlepszych moderatorów, pracowity, miły, dociekliwy, komunikatywny :)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Dawid.. Wiele osób mówi, że wywyższa się i robi z siebie nie wiadomo kogo. Moim zdaniem, bardzo dobrze wykonuje swoje obowiązki jako "zielony" na forum ;) Jest bardzo pomocny, miły, bardzo fajnie się z nim rozmawia mimo, że miałam różne opinie o Nim, a on o mnie. Polecam tego zieloniaka!  :D

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Hmm.. to co ja mogę o Dawidku stwierdzić, że na pewno jest spoko graczem. Mógłby się częściej odzywać na tym mikro, a nie taki cichociemny, skryty w sobie, a na pewno wyzywa nas po za mikrofonem hahaha 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

     

    Nie miałam okazji poznać go bardziej, ale to co mogę powiedzieć to to, że można zawsze liczyć na jego pomoc. Nie ma problemu z wejściem na serwer, gdy pojawi się problem. Sympatyczny facet z zasadami. Co tu dużo mówić takich ludzi na naszej wspaniałej sieci się ceni!

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     


    111 hmmm... człowiek, który myśli, że jest kimś w internecie, bo ma range moderator. Strasznie się wywyższa i wpierdala w każdy niedotyczący jego  temat.. bardzo irytujący osobnik.. Uważam, że jego poprzedni nick "jebanczek" zdecydowanie bardziej mu pasował.  Chociaż 1 też nie jest najgorsza, bo blisko 0 :D
    "jebaczek"

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Zadufany w sobie, nie potrafi przyznać się do błędu

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Nie znam, aż tak dobrze Dawida, ale wiem, że jest dobrą osobą, można z nim normalnie pogadać, lami w cs'a niesamowicie. Jest dobrym moderatorem, tylko czasami przesadza ze swoim zachowaniem, jeśli się czegoś uczepi to nie odpuszcza i czasami trzeba go upominać żeby się ogarnął, ale nie jest taki najgorszy jak niektórzy myślą ^^

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Dawidek Jedyneczka? hm.. całkiem spoko moderator, admin jak i BL, ale jeśli chodzi o jego osobę samą w sobie to pozytywna mordka :D 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Wydaje się człowiekiem, który jak postawi sobie jakiś cel to dąży do spełnienia go, pomocny, ogarnięty

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Hmm co mogę o nim powiedzieć..?
    Dobry moderator, bardzo pomocny i wyrozumiały :) Można zawsze na niego liczyć

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    111 znam go mało, ale dla mnie jest bardzo w porządku człowiek. Miły, kulturalny, człowiek, który rozumie wszystko i wszystkich.  Ma swoje zdanie i potrafi je wyrazić swoimi słowami.
    Jest moderatorem z tego co wiem  i bardzo dużo ma do roboty

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Dla mnie to kontrowersyjna osoba.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Nie przepadam za jego osobą, jest nie miły, działa pod wpływem innych. Banuje tylko tych co nie lubi, nie powinien mieć żadnego admina i opiekuna...

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Nie będę go obrażał publicznie 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Dawid... Specyficzny chłopak, lubi dużo mieszać i wpraszać się tam, gdzie nie trzeba. Na początku wydawał się być spoko, może nadal tak jest, ja już tak nie uważam. Jako moderator trochę mało robi.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Taki cicho ciemny wsm 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

     Z tego co widzę, to lubi się mieszać w sprawy, które go nie dotyczą, chce postawić na swoim, mało udziela się jako moderator..

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Poprzednie 'Na celowniku' -> pogяσм
     

     

     

    • Lubię to! (+1) 9
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Ogen Dogen Ogen Dogen,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    P@tRyK P@tRyK,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    111 111,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!