Jump to content

7 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: hate
Nick admina/gracza: -
Steam_id admina/gracza: -
Serwer: MULTIARENA 1VS1
Mapa: -
Data i godzina: -
Opisz sytuację/zdarzenie: Chciałabym serdecznie pozdrowić ludzi, którzy są odpowiedzialni za serwer MultiArena 1vs1. Nie chodzi mi tutaj o opiekunów, bo rozmawiałam z Patrykiem jakiś czas temu i sam uznał że już się poddaje, bo nikt nie interesuje się tym serwerem oprócz nas, a sami tak na prawdę gówno możemy. Kiedyś serwer tętnił życiem, a teraz jest po prostu dno. Nie chce się wywyższać ani nikogo oceniać, ale po co wam taki serwer, skoro każdy ma na niego wyje#$ne? Gdy jest ośmioro graczy na serwerze, już zaczyna lagować. Rozumiem że mam 60 fps, ale tylko na tym serwerze tak mam. Gram na innych, gdzie jest ok. 20 osób i nie mam lagów. Adminów jest w tym momencie 0. Jest mapa am_nuke to wywala serwer. Tak jest od dłuższego czasu i nadal nikt nic z tym nie zrobił. Polecam zastanowić się nad sensem istnienia i opłacania tego serwera, bo skoro tak to ma dalej wyglądać to po prostu szkoda pieniędzy. Dziękuję za uwagę.

Ja siedzę kiedy mogę, mam dużo nauki ale staram się być jak najczęściej, z tymi lagami to prawda, na każdym serwerze są lagi, jak np. gram na retake i jest pełen serwer to zaczynają się lagi i ludzie wychodzą, a arenie to powoduje że gracze wychodzą, jak na jednej mapie np. jest połowa serwera to gdy zaczynają być lagi to na następnej mapie jest tylko 1-3 graczy albo wcale, a o te lagi było pisane już dawno temu 

edit: @madjui grałem dziś na am_nuke kilka razy i nie wywaliło ani razu 

Edited by Gotti
By  PJC ,

Na pistolach nie ma lagów :)

No ostatnio ogołnie w cs są lagi. Zagrasz sobie turniejówke i tnie co chwile. 

Ale co do serwa coś w tym jest. Nie chce nikogo gównem obrzucać ale administracja ma wyjebane na ten serwer (nie tyczy sie to wszystkich) @Ogen Dogen wie o co mi chodzi 

Na retake wszyscy narzekają na spadki fps 😜 Wątpię, że można coś z tym zrobić. Zmiana hostingu raczej nie wchodzi w grę.

Edited by mattylele
By  zaksiu ,

chodzi mi o arene, a nie retake.

Zacznijcie zgłaszać bo w ogóle ze mną prawie nie rozmawiacie, co do lagów to po proszę hosting o przeniesienie oraz wyeliminuje error logi.

By  mattylele ,

Ile razy poruszałem sprawę fpsów? Sporo ludzi się skarżyło :P

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice