Jump to content

13 posts in this topic

Recommended Posts

Wstęp

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: tak

Czy rozumiesz jego prawa; zakazy; nakazy?: tak

Czy akceptujesz zawarte w nim przepisy?: tak

Rozpoznanie:

Na jakim serwerze chcesz Admina?: DD2

Doświadczenie: gram w cs ok 2 lat oraz byłam tutaj adminką przez dłuższy okres :D

Dlaczego Ty?: myślę że przyda się taka osoba jak ja, gracze mnie rozpoznają i raczej nie mam problemów z poznawaniem nowych osób, bardzo dużo spędzam czas na serwerze i może jest już sporo adminów ale większość z nich rzadko przesiadują a niektórzy to w ogóle, często wieczorami jestem i najczęściej w nocy wchodzą cziterzy więc pomogę administracji takie osoby banować :) 

Co chciałbyś wprowadzić?: szczerze? jestem na tej sieci już naprawdę długo i nie jedna osoba słyszała o mojej osobie jedna z dobrej strony drudzy ze złej , ale czas mija i człowiek się zmienia, chciałabym wprowadzić kulturę, ponieważ niektóre osoby nie mają za grosz..., chcę aby każdy mógł na siebie liczyć i się dobrze dogadywał, nie które sytuacje wymagają bana, a nie które po prostu zrozumienia z dwóch stron i rozwiązania problemu bez zbędnych konsekwencji :)

Byłeś kiedyś banowany? (link do AMXBans): nie 

Dane Podstawowe

Imię: Oliwia

Dane Techniczne

Nick na serwerze: S M E R F E T K A ( gram też na różnych nickach )

Ilość przegranych godzin (link do GT): https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.115:27015/top_players/?query=S+M+E+R+F+E+T+K+A

Mikrofon: tak

Składka (11,07 zł SMS / 7,00 zł PRZELEW - miesiąc):tak

Twoje SteamID: STEAM_0:1:439890513

Kontakt: steam, fb, forum

proszę o danie mi szansy by udowodnić że to co się stało jakiś czas temu nie powtórzy się i można na nowo mi zaufać :)

Edited by hans
  • Lubie to 1

Jestem na TAK 

Admin był na serwerze 

Aktywna 

Zgłasza na u@ 

Składka 

GT 

Steam 

Brak jakichkolwiek banow 

Myślę że można dać jej szansę zawsze to jakaś pomoc dla nas wszystkich to będzie 

Jak to mówią każdemu należy się druga szansa. :) Zgłaszasz dużo na u@, wprowadzasz miłą i sympatyczną atmosferę na serwerze, 75% graczy z pewnością Cię kojarzy, więc na spokojnie.

GL

• Dzięki 1

Jestem na nie, bo miałaś grać w kulki i wolę muminki...

A tak serio serio to co wpadam czasami polamić na tym dede_dwa to często Cie widuję. Jesteś przyjemną, wesołą, miłą, uśmiechniętą dziewczyną, która  wpadła w moje jastrzębie oko. Z u@ to nie wiem, bo admina nie mam, ale na PB mi szeptałaś do ucha kto łamie  regulamin więc wierzę panom wyżej :D

3x TAK

• Haha 1
  • Speszony 1
By  domdum ,

olała nasze kulki :(

Ja jestem na nie,nie spełniasz wszystkich wymagań,myślisz że przyda się taka osoba jak ty? No tego też nie jestem pewny ;)

• Lubie to 1

Ja również jestem na nie, nie sądzę, byś dojrzała do piastowania tej funkcji.

• Lubie to 1

Tez na nie.Wiekowo nie spełniasz wszystkich wymagań.Nie jestem tez pewien czy sobie poradzisz.

• Lubie to 1

Również jestem na nie . Dziewczyna jest nieprzyjazna i bardzo często zburza ludzi . Kiedyś za czasów jej adminowania był problem z innymi dziewczynami m. in. majkel coś w tym temacie słyszał.

Do tego "bajeruje" co niektóre osoby by to nie pisali jaka smerfetka jest fajna i w ogóle a dla mnie ta osoba jest fałszywa i nie do końca szczera . Do tego gra i wiem ,że adminowała na innych sieciach na których regularnie uczestniczy w życiu forum . Nie wiem czy to ma jakiś wpływ na to czy nie no ale tu macie chociażby jeden dowód na to 

Kto jest bardziej ogarnięty poszuka sobie więcej ;)

Ps. No i na serwerze ktoś pisał ,że smerfetka płacze i mówi ,że jak nie dostanie admina to odchodzi a to już chyba malutki szantaż

Tyle ode mnie , dziękuje

@relax Przepraszam za linka no ale sam wiesz , chciałem coś tym linkiem pokazać więc uważam ,że akurat w tym temacie ten link krzywdy nie robi a troche pomoże rozjaśnić sprawę

• + rep 2
By  relax ,

Nie wrzucamy linków do innych sieci

By  P@tRyK ,

Ciesz się,że bana nie wyrwales,na forum i serwerach jest kategoryczny zakaz reklamy czy też publikowania czegokolwiek zwiazanego z konkurencyjnymi sieciami...

Czasami przesiaduję na dd2 i często ją widuję. Co do zachowania większych zastrzeżeń nie mam. Jednakże, wymagania są jakie są, a Ty nie spełniasz podstawowego kryterium wiekowego.

Na nie.

Ja zadnych zastrzezen nie mam, wczesniej rowniez nie mialem.

Wymagania spelnia, oprócz jednego.

Jestem na tak.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice