Skocz do zawartości

    Zamknięty #24 Szybka Szóstka! - Pozytywna.


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która odpowiedziała na 6 pytań jest@Pozytywna   Zapraszam do czytania!     ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`

    Spokojnie spokojnie to jeszcze 3 lata czekania na tą wymarzoną, obfitą 18 Ale na złotej liście chce widzieć moje nazwisko kochana ? (nie takiej obsikanej  )   A co do wywiadu to pobieg

    Oj młoda, młoda xD czekam na zaproszenie  

    1fC9Fqv.png

     

     

    Kolejną osobą, która odpowiedziała na 6 pytań jest@Pozytywna

     

    Zapraszam do czytania! :) 

     

    ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯

     

    Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś?

     

    Jestem Oliwia, mam X lat i zamieszkuje terytoria Lubelskie. Jaka jestem? Jestem dziewczyną skromną, piękną i utalentowana :D Mam dobre serduszko i zawsze służę pomocą. Osoby, które już jakiś okres mnie znają to wiedzą, więc jakby ktoś chciałby zaczerpnąć jakiejś porady to tell me! :D

     

    Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

     

    Ja się urodziłam w całości, ale chyba chodzi o związek :D Mój przyszły wybranek przede wszystkim powinien być kochany i szczery. Inteligencją też może nie grzeszyć, abym nie świeciła oczami. Nie zapominajmy o odpowiedzialności i poczuciu humoru, a wygląd jest na ostatnim miejscu :D

     

    Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście?

     

    Każdy szczęście opisałby inaczej. Ja nie umiem tego jakoś profesjonalnie opisać. Zdaje mi się, że "szczęście" jest to taki stan, w którym dzieje się coś dobrego. Szczęście to nie tylko rzeczy materialne moim zdaniem :)

     

     Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata?

     

    Na pewno z osobą, którą kocham oraz z dziećmi, jeśli je będę w ogóle miała. Jako osoba starsza nie wyobrażam sobie życia z kotem lub dzierganiu sweterków dla niego. :D Chciałabym wykorzystać to aktywnie.

     

    Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ?

     

    Pieniążki mówicie :D z tego co pamiętam to mówiłam, że zaproszę całe CSKatowice na moją 18-nastkę. Każdemu zasponsoruję 0.7, jakieś miejsce do wytrzeźwienia i bilet do domu :D Na pewno część pieniążków przeznaczałabym na budowę mojego domu, na który plan mam od dawna. Część pieniążków poszłaby się przysłowiowo "walić". Reszta mamony, bo oczywiście troszkę, by zostało przeznaczyłabym na jakiś cel charytatywny, bo jak wiecie warto pomagać :)

     

    Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka :)

     

    Na chwilę obecna nie mam żadnej takiej piosenki. Jeśli miałaby być to ta jedyna, musiałabym bardzo długo pomyśleć i poszperać po internecie :Love:

     

    ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯

     

    • Lubię to! (+1) 4
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zmienił(a) tytuł na #24 Szybka Szóstka! - Pozytywna.
    • Dzaastine zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!