Skocz do zawartości

    #23 Szybka Szóstka! - MyFrag


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @MyFrag   Zapraszam do czytania!    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Pierwsze i najważniejsze co pozwoli

    1fC9Fqv.png

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @MyFrag:D

     

    Zapraszam do czytania! 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś? 

     

    Jestem Paweł, lat 23. Na pierwszy rzut oka spokojny, niczym nie wyróżniający się facet z typowo męskimi zainteresowaniami: samochody, sport, kobiety, gaming. Student kierunku technicznego na finiszu swojej kariery studenckiej. Gdy ktoś mnie troszkę lepiej pozna, zauważy, że jestem upartym człowiekiem twardo stojących przy swoim zdaniu i broniących swoich poglądów, a z drugiej strony jestem cholernym leniem, który jednak mimo przeciwności losu potrafi dążyć do sobie wyznaczonych celów.

     

     

    W życiu każdego człowieka pojawia się coś takiego jak 'szansa'. Niektórzy potrafią z niej skorzystać, inni nie. Opowiedz Nam, czy była w Twoim życiu jakaś szansa, której nie wykorzystałeś/aś i dlaczego tak się stało? 

     

    Próbuję sięgać pamięcią wstecz, lecz ciężko jest mi przypomnieć sobie taki właśnie moment w życiu. Być może takie wydarzenia już miały miejsce, jednak nie myślę o nich w ramach takiej kategorii. Na razie jestem młodym człowiekiem i uważam, że prawdziwe szanse do wykorzystania są jeszcze przede mną.

     

     

    Jakie Twoim zdaniem są najważniejsze wartości w życiu? Dlaczego?

     

    Najważniejsza jest dla mnie rodzina, zarówno obecna, jak i przyszła, która być może kiedyś się pojawi. Kolejną ważną wartością, którą kieruję się w życiu jest patriotyzm. Uzasadnienie moich poglądów można przeczytać w wywiadzie, którego udzieliłem 2 miesiące temu, od tego czasu nic się nie zmieniło i się nie zmieni ;)

     

     

    Jak trafiłeś na sieć CSKatowice i jak rozpoczęła się Twoja przygoda z CS'em?

     

    Na Katowice trafiłem instalując wersję nonsteamową CSa 1.6 na laptopie będąc na praktykach, by zabić nudę. Przez wyszukiwarkę serwerów trafiłem najpierw na OnlyDD2, a chwilę potem na Zombie. Przygodę z CSem zacząłem jako mały gówniak mając może 10 lub 11 lat. Takie prawdziwe granie zaczęło się dopiero pod koniec gimnazjum, kiedy zakupiłem wersję steamową. Przygoda z 1.6 trwa do dziś z małą przerwą na epizod związany z Global Offensive.

     

     

    Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ? 

     

    Pierwszą rzeczą, jaką bym zrobił od razu, byłaby pomoc rodzicom w spłacie kredytu, który wzięli na budowę domu. Następnie wybudowałbym sobie dom na wsi lub w niedalekim sąsiedztwie miasta, by cieszyć się z ciszy i spokoju, ale również był w miarę blisko ośrodka zurbanizowanego. Na pewno pewną kwotę przekazałbym fundacji pomagającej żołnierzom, policjantom, strażakom i innym funkcjonariuszom jak i im rodzinom, którzy w ramach służby trwale stracili zdrowie lub życie. Część pieniędzy zostawiłbym na "czarną godzinę', na zabezpieczenie siebie i ewentualnie przyszłej rodziny przed losowymi zdarzeniami, a resztę zainwestowałbym w nieruchomości. Na chwilę obecną jest to chyba jedna z bezpieczniejszych opcji lokowania kapitału. No cóż, pomarzyć zawsze można :D 

     

     

    Bardzo dużo ludzi jest niezadowolonych z dotychczasowych osiągnięć. Za wszelką cenę chcą osiągnąć więcej. Nie zwracamy uwagi na to co mamy, tylko myślimy w jaki sposób zdobyć jeszcze więcej. Dlatego postanowiłam zadać Ci to pytanie: Czy jesteś z siebie dumny? Tak czy nie? Dlaczego? 

     

    Bardziej powiedziałbym, że jestem zadowolony ze swojego obecnego życia. Studiuję kierunek, po którym bez problemu znajdę pracę, mam rodzinę, która jest dla mnie oparciem, jestem zdrowy. Może to niewiele, ale jestem prostym człowiekiem i niewiele mi do szczęścia potrzeba. Cieszę się tym, co mam. Rozwijanie się i stawianie sobie kolejnych wymagań jest również pozytywną cechą, jednak gardzę ludźmi, którzy próbują to osiągnąć, łamiąc przy tym wszelkie zasady moralne.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 5
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zmienił(a) tytuł na #23 Szybka Szóstka! - MyFrag

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!