Skocz do zawartości

    Zamknięty #22 Szybka Szóstka! - (1)`SzYMI -.^


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osoba, która podjęła się 6 pytań jest @(1)`SzYMI -.^   Zapraszam do czytania!     ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`

    1fC9Fqv.png

     

     

    Kolejną osoba, która podjęła się 6 pytań jest @(1)`SzYMI -.^

     

    Zapraszam do czytania! :) 

     

    ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯

     

     

    Wszyscy mają problem już przy pierwszym pytaniu. Na początek opowiedz Nam kilka słów o sobie. Kim jesteś i jakim jesteś człowiekiem?

     

     

    No to rozdzielę pierwsze pytanie na dwa pytania. To jestem Szymon, w ostatnim miesiącu 2018 roku skończę kolejne 18 lat, czyli już 20. Mieszkam w Krakowie, jestem teraz w klasie maturalnej, mam nadzieję, że to będzie ostatni rok w szkole :D. Jakim jestem człowiekiem? Staram się być miłym człowiekiem, ale nie zawsze to wychodzi jak się ma temperament choleryka, za to jestem pomocnym człowiekiem, czasami aż za bardzo.

     

     

    Żaden człowiek nie urodził się idealny. Każdy z Nas popełnia błędy, jedni wyciągają z Nich wnioski, inni nie. Jak to mówią, człowiek uczy się na błędach. Czy jest w życiu coś, co uważasz za błąd i potrafisz wyciągnąć z tego jakieś wnioski? 

     

     

    No błędów było sporo w moim życiu, człowiek uczy się na błędach. Jednym z tych błędów jakie zrobiłem, było to, że zostawiłem was wszystkich na pół roku, lecz wyciągnąłem wnioski i wróciłem :D. Drugim błędem życiowym jest to, że wybrałem zły zawód na przyszłość, ale jest tego +, że przynajmniej 2 zawody będę miał na papierku.

     

     

    W życiu każdego człowieka pojawia się coś takiego jak 'szansa'. Niektórzy potrafią z niej skorzystać, inni nie. Opowiedz Nam, czy była w Twoim życiu jakaś szansa, której nie wykorzystałeś i dlaczego tak się stało? 

     

     

    No nie do końca. U pana komentatora Dariusza Szpakowskiego jest to okazja, a nie szansa :D. W moim życiu jedyną szansą była w telewizorze Szansa na Sukces emitowana na kanale TVP2. Jakbym dostał jakąś szansę, to raczej bym ją wykorzystał.

     

     

     Czy uprawiałeś jakiś sport w swoim życiu? Jaki jest Twój ulubiony sport i dlaczego akurat ten? 

     

     

     Uprawiałem i uprawiam sport. W podstawówce trenowałem karate przez 2 lata, ale średnio mi się podobało. W gimnazjum trenowałem piłkę nożną, ale w wyniku urazu, gdzie dosyć długo nie trenowałem odpuściłem sobie. Odkąd zacząłem chodzić do technikum zacząłem trenować w szkole siatkówkę, która podobała mi się tak samo jak piłka nożna, ręczna i oczywiście skoki narciarskie :D. Teraz gram w szkolnej reprezentacji i zastanawiam się, czy nie kontynuować gry w jakimś klubie, gdy ukończę szkołę. 

     

     

    W dzisiejszych czasach pieniądze są Nam potrzebne do wszystkiego. Powiedz Nam, jakie znaczenie mają dla Ciebie pieniądze w życiu? 

     

     

    Nieprawda. Do oddychania jest potrzebne zdrowie i organy, a nie pieniądze. Pieniądze są potrzebne do rozwoju, przeżycia i założenia rodziny :)

     

     

    Jaki sens miałoby życie bez przyjaciół? Nie miałoby żadnego sensu. Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? Czy masz takiego?

     

     

    Prawdziwy przyjaciel jest bezdyskusyjny. Jak powiem chodźmy na piwo, to nie będzie miał nic przeciwko, ani żadnych "ale" :D. Poza tym musi być pomocny, szczery, wesoły, z dużym poczuciem humoru jak i również z dużym dystansem.

     

     

    ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯

     

     

    • Lubię to! (+1) 5
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zmienił(a) tytuł na #22 Szybka Szóstka! - (1)`SzYMI -.^
    • Dzaastine zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!