Jump to content
Sign in to follow this  
111

huzz osu

8 posts in this topic

Recommended Posts

Twoj nick: 111
Nick podejrzanego:     Huzz. ^Osu
IP/Steam ID podejrzanego: 0:0:35772249
Serwer: dd2 
Mapa: dd2
Data i godzina: 
Link do demka: http://hltv-dl.zabijaka.pl/pobierz/27846/hltv-1543253040-1543254509-de_dust2.dem.zip 

Prosilbym o sprawdzenie dema kogos innego niz myfrag, rowniez pod katem autobh

@Grzeeesieeekkk ツ @domdum  @Vegazik @6ixu. @DEKSIU 

+ demko z dzisiaj 

http://hltv-dl.zabijaka.pl/pobierz/27846/hltv-1543330620-1543332086-de_dust2.dem.zip   

Z góry dziekuje.

@111 mogłeś chociaż rozpisać demko, w tym dziale możesz to robić, więc nie rozumiem Twojego skrępowania ;) Z przyjemnością obaliłbym każdą ewentualną rozpisaną czasówkę.

• Lubie to 1
  • + rep 1
By  111 ,

Nie rozumiem sensu tego postu? Po prostu poprosilem o ponowne sprawdzenie dema.

8:23 - mam wrażenie jakby za szybko wystrzelił, ale klatka po klatce nie wygląda to tak źle

9:50 - wychylał wcelowany w model, poprawił na szpare i czekał, zobaczył go przez smoka + szybka reakcja

19:20 - ja ich wciąż nie widzę przez tego smoka ;)

23:10 - smieszny granat xD

Ogólnie to próbowałem się doszukać czegoś, skoro tu coś niby jest. Są dziwne akcje, ale wszystkie do wytłumaczenia, gra dziwnie, ale dobrze. Cieżko wypisać akcje, w których miał prawo wiedzieć, gdzie są przeciwnicy.
Jedyne do czego bym się mógł doczepić, to że każde BH było idealne, czy to tyłem czy bokiem, czy z twarzą w ziemie. Nie wytraca w ogóle prędkości.

• Dzięki 1

@111 co do Twojego notatki: po prostu nie rozumiem dlaczego na wstępie wykluczasz mnie ze sprawdzenia demka. Wracając do tematu, do pierwszego demka nie mam nic do dodania.

Sprawdziłem drugie demko na szybkości, obecnie nie mam więcej czasu by się w nie bardziej wgłębiać. Zwróciłem uwagę na:

8:14 - nigdy do głowy mi by nie przyszło, by sprawdzać tamtą miejscówkę od razu, bez zawahania.

14:55 - reakcja na model, zauważa tt za bramą zeskakującego z gali na mida, celownik leci idealnie za modelem. Myślałem, że dostał info, gdyż ct bliżej bramy mógł go słyszeć, lecz on również był zaskoczony i zareagował dopiero po zabiciu tt.

16:47 - leci do dolnego trupa i w ostatniej chwili rezygnuje, bo widzi model

20:27 - flusha? równie dobrze mogła to być reakcja na lecący granat

21:18 - kontroluje model, wygląda na to, jakby myślał, że widzi go normalnie i potem ucieka celownikiem na pochylnię, równie dobrze mógł go słyszeć jak biegnie w kierunku rampy i dlatego potem skierował celownik na rampę

Ogólnie mówiąc, na drugim demku więcej się dzieje, gra dziwnie, wychyla na pewniaka na przeciwników, często udaje mu się model złapać. Na razie na dogłębniejszą analizę nie mam czasu, może chłopakom uda się coś więcej złapać lub oczyścić w/w czasy.

By  domdum ,

ja już w 1 demku widziałem, że wychyla na pewniaka - albo idealnie w przeciwnika, albo gdy nikogo nie ma

By  111 ,

skad przypuszczenie ze Cie wykluczam?

@111

8:23 - nic

9:45 - reakcja na model, wyczekanie, kill

11:14 - ten skan nie wiem po co, nie wiem czy na model, bo nie widac TT, ale przeciez kazdy wie, ze tam skan nie przechodzi

12:18 -  1/4 chciał wychylić na model, idealnie wcelowany, ale został zblokowany przez teammate'a

12:54 - nic

13:16 - 1/4 za wcześnie ten strzał

13:33 - 1/4 reakcja na model na gali, nie słyszał, że tam wszedł

13:38 - wcelowany w zielone, jesli bylo info to clear

13:51 - znowu reakcja na model, nie wiedzial o nim i centralnie wyciaga flesza

14:19 - w tym szumie nie jestem w stanie stwierdzic, czy slyszal kroki, czy nie, mogl je slyszec, wiec frag normalny

15:55  - przecież sam siebie oślepiłeś tym fleszem, a i tak wychodzisz na pewniaka

17:27 -  WIESZ, ŻE WYCHYLA ZE SCHODÓW, WIĘC SIĘ COFASZ, BO WIESZ, ZE GDY WYCHYLISZ, TO JESTES LATWYM FRAGIEM  

18:47 - znowu reakcja na model

19:07 - ładne pestki ;]

19:23 - aż tak dobrze ich widziałeś, że takie pestki strzelasz?

19:46 - słyszałeś kroki - wiem, ale mógł być wszedzie

jak dla mnie demo na bana, ale nie do mnie decyzja nalezy, mozecie sobie sprawdzic czasowki i porownac, prosze bardzo

• + rep 1

https://www48.zippyshare.com/v/hgGBpYrL/file.html

13.51 Cała runda

-pestki w głowę tego przed trupem

-po 2 killu od razu celownik modelowo na tego za skrzynką

-ta sama runda na środku dostaje flesza a gra dalej normalnie

15.59

Nie widział go, mimo to reakcja na model  i skan w głowe

19.23

Wbija górny, patrzy respa nic nie widzi, tt zeskakuje z respa i od razu celownik na przeciwnika mimo tego ze sprawdzal przed chwila

----------------------

http://hltv-dl.zabijaka.pl/pobierz/27846/hltv-1543249980-1543251457-de_dust2.dem.zip

2.43 - tyle fleszy a biegnie normalnie

3.34 - fragi ze środka

3.54 - ta sama runda idzie od respa i jakby nie wiedział którego strzelać, tego z bsa nie widział

7.20 - podchodzi, nagle się zatrzymuje i od razu wychyla na przeciwnika

7.30 - dziwna akcja

13.44 - niby wiedział, że są na gali jednak pewnie wychyla się w smoka, po tych 2 fragach z gali patrzy się w ziemie jakby kogoś na respie szukał

Edited by rip
  • Lubie to 1
  • + rep 1
By  P@tRyK ,

Używaj opcji EDYTUJ!!

Demko od @rip

http://hltv-dl.zabijaka.pl/pobierz/27846/hltv-1543248360-1543249900-de_dust2.dem.zip

14:12 - kto tak sprawdza skrzynki? nie mógł o nim wiedzieć, gdzie dokładnie się znajduje +

16:00 - pojawia się model, reakcja, strzał, idealny headshot przez skrzynkę +

19:31 - niby go widzi i się z nim strzela, ale jak znika z pola widzenia, to idealnie mierzy go celownikiem przez ścianę? :O skąd wie, że przebiegł na drugą stronę? +

23:50 - kontroluje wybiegającego tt na midzie długo przed tym, jak go słyszy, potem ładnie modelowo wychyla, pestka z deagla idealnie w głowę +

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Zgłoszenie zostało przyjęte.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice