Skocz do zawartości

    Zamknięty #21 Szybka Szóstka! - 6ixu.


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która wzięła udział jest @6ixu.   Zapraszam do czytania!   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś

    1fC9Fqv.png

     

    Kolejną osobą, która wzięła udział jest @6ixu.

     

    Zapraszam do czytania! :)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś?

    No więc mam na imię Mateusz i na początku sierpnia skończyłem 19 lat. Aktualnie mieszkam w Zabrzu, czyli mieście położonym jakieś 20 kilometrów od Katowic. W tym roku rozpocząłem mój ostatni rok szkolny w technikum na kierunku grafika komputerowego i aktualnie uczę się do ostatnich egzaminów zawodowych oraz matury. Bardzo mocno interesuję się muzyką. Najczęściej słucham gatunków takich jak metalcore, pop-punk, czy emo-trap, ale jestem otwarty na dosłownie wszystko, co tylko wpada w ucho. Ponadto od prawie 5 lat uczę się gry na perkusji i od 2 lat na dwóch instrumentach strunowych. Jak również widać po mojej bibliotece na Steamie jestem zapalonym graczem. Uwielbiam wszelkiego rodzaju gry FPS, RPG i nie pogardzę też dobrą ścigałką. :D Od jakiegoś czasu zacząłem interesować się tatuażami i myślę nad tym, czy nie zacząć wiązać z tym swojej przyszłości.

    Mówią, że człowiek uczy się przez całe życie. Od urodzenia, aż do śmierci. Odpowiedz Nam : Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłaś do tej pory?

    Zawsze od małego byłem uczony tego, żeby szanować pieniądze. Po tym, jak jakiś czas temu poszedłem do pracy, w której musiałem przez bite kilka godzin dziennie dźwigać bardzo ciężkie rzeczy, zrozumiałem w końcu jak bardzo trzeba się narobić, żeby coś zarobić. Od tamtego momentu staram się odkładać trochę pieniędzy na przyszłość i nie przewalać ich na głupoty.

    Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście?

    Bez dwóch zdań każda z wymienionych wyżej rzeczy w mniejszym czy większym stopniu sprawia, że jesteśmy szczęśliwi. Ja szczęściem mogę nazwać czas, który spędzam razem z najbliższymi mi osobami.

    Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z Counter-Strike?

    Szczerze mówiąc to sam nie wiem skąd dowiedziałem się o CSie. Pamiętam jedynie, że pierwszy raz pobrałem go na swój komputer w okolicach roku 2008. Na samym początku mojej przygody z tą grą bardzo dużo czasu spędzałem na serwerach takich jak JailBreak czy DeathRun, jednak po jakimś czasie zacząłem zauważać, że aim'owo byłem o wiele gorszy od innych graczy, więc zacząłem też grać trochę na DeathMatchach i Only DD2. Finalnie wylądowałem na naszym cudownym 4 Mapsie. :D

    Jaki sens miałoby życie bez przyjaciół? Nie miałoby żadnego sensu. Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? Czy masz takiego przyjaciela?

    Jako że bardzo cenię sobie szczerość to jestem również tego zdania, że prawdziwy przyjaciel powinien być z nami szczery niezależnie od sytuacji. Powinien nas wspierać, poświęcać dla nas czas i nigdy nie mówić o nas złych rzeczy za naszymi plecami.
    Czy mam takiego przyjaciela? Owszem, jest jedna osoba której zawsze mogę zaufać i nie było jeszcze nigdy dnia, w którym mogłaby mnie zawieść, a znamy się już naprawdę bardzo długo.

    XXI w? Bardzo dużo ludzi boi się krytyki innych. Boimy się co o Nas powiedzą, w jaki sposób Nas ocenią. Dlatego na koniec mam do Ciebie takie pytanie: Czy potrafisz wskazać 3 sytuacje, kiedy nie zrobiłaś czegoś, bo obawiałeś się opinii otoczenia

    Muszę przyznać, że jestem tym typem osoby, która zazwyczaj ma gdzieś krytykę innych. Wszystko, co robię powinno przede wszystkim podobać się mi. Niejednokrotnie spotkałem się z krytyką w momencie, gdy zrobiłem sobie np. kolczyk w uchu, czy nosie, ale nigdy nie zwracałem na to szczególnej uwagi, bo wywodzę się z takiej subkultury i w moim środowisku jest to kompletnie normalne. Jednak jeśli miałbym już wskazać jakąś sytuację, w której nie zrobiłem czegoś, bo obawiałem się opinii innych, to przypominam sobie tylko jedną taką — mianowicie zawsze po mojej głowie chodził pomysł zrobienia od podstaw własnego utworu zaczynając od nagrania partii gitary, basu, perkusji i kończąc na wokalu. Zawsze bałem się tego, jak ludzie zareagowaliby na mój śpiew, więc postanowiłem tego po prostu nie robić. :D

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    • Lubię to! (+1) 7
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zmienił(a) tytuł na #21 Szybka Szóstka! - 6ixu.
    • Dzaastine zamknął(ęła) ten temat
    • P@tRyK otworzył(a) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!