Skocz do zawartości

    Zamknięty #20 Szybka Szóstka! - Czekoladka.


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Czekoladka.   Zapraszam do czytania!   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Bardzo trudna jest umiejętności opi

    Twoje błędy to takie ze upijasz się do zgonu a potem turlasz sie po podłodze z koleżanka i nagrywasz głupie piosenki na karaoke xD

    1fC9Fqv.png

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Czekoladka.

     

    Zapraszam do czytania! :)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś? 

     

    Jestem młodą, miłą i chyba sympatyczną dziewczyną w wieku 24 lat :P Pozytywnie nastawioną do świata i ludzi (nawet tych dziwnych). Uwielbiam zwierzęta, w szczególności koty.


    Nasza przyszłość była planowana już od  bobasa. Jednak bardzo duża część naszych planów oraz marzeń nie wypaliła z różnorodnych przyczyn. Dlatego chciałabym abyś spojrzała kilkanaście lat wstecz, a po chwili na swoje dotychczasowe życie. Żyjesz tak jak sobie to wymarzyłaś?

     

    Kiedyś chciałam być antropologiem bądź weterynarzem, a pracuję w handlu, więc nie bardzo. Jedyna rzeczą którą sobie kiedyś zaplanowałam, to wyprowadzić się od rodziców i w końcu usamodzielnić. Powiedzmy, że to wyszło mi prawie w 100%. 


    Jakie są według Ciebie najważniejsze wartości w życiu? Opisz je nam. 

     

    To chyba najcięższe pytanie. Większość osób pisze, że rodzina, miłość i zdrowie. Ja jestem osobą, która raczej myśli tylko o sobie, więc postawiłabym na dobrze płatną pracę, która pozwoli na stabilne życie, bez wyrzeczeń oraz brak problemów. 


    Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ? 

     

    Ostatnio koleżanka w pracy zapytała mnie czy byłabym w stanie w jeden dzień rozwalić 50 tys zł, odpowiedziałam, że tak. Ogólnie kwota, która bym wtedy wygrała byłaby dużo większa i większość przeznaczyłabym na spełnienie marzeń, coś bym odłożyła, chociaż i tak myślę, że nie poleżałaby długo na koncie ^^ 


    W dzisiejszych czasach pieniądze są Nam potrzebne do wszystkiego. Powiedz Nam, jakie znaczenie mają dla Ciebie pieniądze w życiu?

     

    Hmm... bez pieniędzy nie byłabym w stanie się utrzymać, wykarmić mojego kota, opłacić rachunków, więc są dosyć istotne w moim życiu.

     
    Żaden człowiek nie urodził się idealny. Każdy z Nas popełnia błędy, jedni wyciągają z Nich wnioski, inni nie. Jak to mówią, człowiek uczy się na błędach. Czy jest w życiu coś, co uważasz za błąd i potrafisz wyciągnąć z tego jakieś wnioski? 

     

    Oj moje prawie całe życie to jeden wielki błąd xD Jestem osobą, która w kółko popełnia jedne i te same błędy, ale nie wyciągam z nich żadnych wniosków. Jak teraz o tym myślę, to jest to straszne. Chyba czas w końcu to zmienić :)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    • Lubię to! (+1) 6
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Czekoladka. Czekoladka.,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zmienił(a) tytuł na #20 Szybka Szóstka! - Czekoladka.
    • Dzaastine zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!