Jump to content
Sign in to follow this  
Dzaastine

#20 Szybka Szóstka! - Czekoladka.

5 posts in this topic

Recommended Posts

1fC9Fqv.png

Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Czekoladka.

Zapraszam do czytania! :)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś? 

Jestem młodą, miłą i chyba sympatyczną dziewczyną w wieku 24 lat :P Pozytywnie nastawioną do świata i ludzi (nawet tych dziwnych). Uwielbiam zwierzęta, w szczególności koty.

Nasza przyszłość była planowana już od  bobasa. Jednak bardzo duża część naszych planów oraz marzeń nie wypaliła z różnorodnych przyczyn. Dlatego chciałabym abyś spojrzała kilkanaście lat wstecz, a po chwili na swoje dotychczasowe życie. Żyjesz tak jak sobie to wymarzyłaś?

Kiedyś chciałam być antropologiem bądź weterynarzem, a pracuję w handlu, więc nie bardzo. Jedyna rzeczą którą sobie kiedyś zaplanowałam, to wyprowadzić się od rodziców i w końcu usamodzielnić. Powiedzmy, że to wyszło mi prawie w 100%. 

Jakie są według Ciebie najważniejsze wartości w życiu? Opisz je nam. 

To chyba najcięższe pytanie. Większość osób pisze, że rodzina, miłość i zdrowie. Ja jestem osobą, która raczej myśli tylko o sobie, więc postawiłabym na dobrze płatną pracę, która pozwoli na stabilne życie, bez wyrzeczeń oraz brak problemów. 

Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ? 

Ostatnio koleżanka w pracy zapytała mnie czy byłabym w stanie w jeden dzień rozwalić 50 tys zł, odpowiedziałam, że tak. Ogólnie kwota, która bym wtedy wygrała byłaby dużo większa i większość przeznaczyłabym na spełnienie marzeń, coś bym odłożyła, chociaż i tak myślę, że nie poleżałaby długo na koncie ^^ 

W dzisiejszych czasach pieniądze są Nam potrzebne do wszystkiego. Powiedz Nam, jakie znaczenie mają dla Ciebie pieniądze w życiu?

Hmm... bez pieniędzy nie byłabym w stanie się utrzymać, wykarmić mojego kota, opłacić rachunków, więc są dosyć istotne w moim życiu.

Żaden człowiek nie urodził się idealny. Każdy z Nas popełnia błędy, jedni wyciągają z Nich wnioski, inni nie. Jak to mówią, człowiek uczy się na błędach. Czy jest w życiu coś, co uważasz za błąd i potrafisz wyciągnąć z tego jakieś wnioski? 

Oj moje prawie całe życie to jeden wielki błąd xD Jestem osobą, która w kółko popełnia jedne i te same błędy, ale nie wyciągam z nich żadnych wniosków. Jak teraz o tym myślę, to jest to straszne. Chyba czas w końcu to zmienić :)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

• Lubię to! 6

2 minuty temu, Dzaastine napisał:

Oj moje prawie całe życie to jeden wielki błąd xD

@Czekoladka. czyli życie @Sw33toLcIa to też błąd ? :D

Czekoladka.,

Największy ^^

Sw33toLcIa,

serio?

Twoje błędy to takie ze upijasz się do zgonu a potem turlasz sie po podłodze z koleżanka i nagrywasz głupie piosenki na karaoke xD

• Haha 1
Czekoladka.,

Już prawie o tym zapomniałam :P

Krótko.. :( 

Dzaastine,

Też nad tym ubolewam :( Kasia leń...

Brawo :-)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...