Skocz do zawartości

    Zamknięty #59 Wywiad z BLANTY KRECE


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Wywiad z @BLANTY KRECE     Redaktor: Dzaastine   Zapraszam do czytania!     ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Cześć! Miło, że chcesz dać Nam si

    Widać, że w Krakowie nie byłeś . Co do wywiadu jest on fajny, przyjemny  

    Wywiad z @BLANTY KRECE

     

     

    Redaktor: Dzaastine

     

    Zapraszam do czytania! :) 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Cześć! Miło, że chcesz dać Nam się poznać :) Na początek powiedz coś o sobie. Jak masz na imię, ile lat, skąd jesteś?


    Cześć! Mam na imię Mateusz, mam 19 lat. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie.


    Powiedz Nam coś więcej o sobie. Czym na co dzień się zajmujesz?


    Na co dzień uczę się w liceum o profilu dziennikarsko-prawnym, jestem w klasie maturalnej. Wybrałem ten profil, ponieważ wiążę swoją przyszłość z prawem. Oprócz przygotowań do matury, to chodzę na siłownie i trenuje tajski boks od wielu lat. Jest to moja pasja praktycznie od małego.


    Bardzo ciekawe zainteresowania :) Czy Twoja pasja jest również związana z Twoją przyszłością? Planujesz osiągnąć coś więcej w tym sporcie?


    Dzięki! Gdy zaczynałem moim marzeniem było dostanie się na mistrzostwa polski. Po około 3 latach treningów, opanowania wszelakich technik pojechałem na nie i udało mi się uzyskać 3 miejsce. Od tamtego czasu nie mam żadnych planów, osiągnąłem to co chciałem i trenuje dla siebie oraz dla własnego zdrowia.


    A zdradzisz Nam swoje teraźniejsze marzenia? :)


    Nie jest to żadna tajemnica. Myślę, że chyba każdy ma podobne marzenia. Dobrze zdana matura, studia, praca, rodzinka i swój własny kąt.


    To fakt, prawie każdy :D Wrócę do tematu prawa. Z czym dokładniej wiążesz swoją przyszłość?


    Na początku uznałem, że wystarczy, abym został adwokatem. Po jakimś czasie moje ambicje wzrosły i będę próbował zdawać na prokuraturę, a później, gdy wszystko się dobrze potoczy podziałam, aby zostać sędzią. Aczkolwiek jak wiadomo, jest to bardzo ciężkie. Egzaminy to kosmos, ale zawsze warto dążyć do swoich celów.


    Dokładnie! Ważne aby obrać sobie konkretny cel i do niego dążyć :) Super postawa! Na ogół jaką jesteś osobą? Czy potrafisz siebie opisać? 


    Dobre pytanie. Zawsze miałem z tym problem, aby określić sam siebie, ale spróbujmy. Z początku podchodzę do wszystkiego z dystansem, aby to się zmieniło muszę się "zaklimatyzować". W realnym życiu jestem troszkę aspołeczny, nie za bardzo lubię przebywać z ludźmi, ale to nie znaczy, że nie mam w okół siebie nikogo. Mam swoją ekipę, dziewczynę i wszystko dobrze się układa. Oprócz tego staram się być człowiekiem pełnym humoru, energii, ale to nie zawsze wychodzi. No i może dodam, że czasem bardzo szybko się denerwuje, jak coś mi nie wychodzi. Ale z drugiej strony można nazwać to zaletą, ponieważ dzięki temu można "cisnąć" samego siebie, aby się udało.


    O! Bardzo ciekawa osobowość i podejście :) Jakie według Ciebie są najważniejsze wartości w życiu ?


    Według mnie najważniejsze wartości w życiu to: miłość, rodzina, szacunek, zaufanie oraz pomoc drugiemu człowiekowi. Znalazłoby się więcej, ale myślę, że takimi wartościami powinna kierować się każda osoba.


    Widzisz... Dla nas to oczywiste, że takie wartości w życiu powinny być priorytetowe. Niestety niektórzy tego nie rozumieją. Jaki jest Twój ulubiony gatunek muzyczny? Podaj Nam jakiś utwór, który najbardziej wpadł Ci ostatnio w ucho :D


    Niestety tak jest, ale cóż poradzić. Jeśli ktoś nie chcę się zmienić i sam nie wykaże chęci, to nic z tego. Od zawsze i raczej wątpię, że to się zmieni słucham rapu. Polskiego już mniej, bardziej ameryczka. Chociaż zdarzy mi się słuchać również innej muzyki, jeżeli jest spoko i wpada w ucho. Jak na razie na moim pierwszym miejscu jest cała płyta Szpaka "ATYPOWY". Moim ulubionym utworem jest:

     


    Już trochę o Tobie wiemy, a więc czas przejść do pytań związanych z tym co Nas wszystkich tu sprowadza :) Jak zaczęła się Twoja przygoda z CS'em?


    Z tego co pamiętam, to kolega, jak do mnie przyszedł pokazał mi CS'A i jakoś to poszło dalej. Pamiętam, jak poprosiłem mamę o pieniądze, abym mógł pójść sobie do sklepu i kupić 1.6 w pudełku. Piękne czasy, a później wszystko samo się potoczyło. :D


    A jak trafiłeś do Nas na CSK? :D


    Szczerze, to szukałem jakiegoś serwerka do pogrania ze znajomymi i trafiło na CSKATOWICE. Było to dosyć dawno, bo jakoś w 2015/2016 roku.


    Od niedawna pełnisz rolę Admina DD2. Powiedz Nam, co skłoniło Cię do tego aby złożyć podanie? :)


    Odkąd zacząłem przesiadywać na serwerze prawie codziennie, to zauważyłem, że atmosfera jest przyjemna i po prostu można spędzic fajnie czas z takimi osobami na serwerze. Uznałem, że pomogę w jakiś sposób i złoże podanie. Udało się i myślę, że nikt nie ma co do mojego adminowania zastrzeżeń.


    Jedno z Twoich podań na Blacklisted zostało odrzucone. Czy w przyszłości planujesz spróbować jeszcze raz? :)


    Po tym co ostatnio się zadziało na sieci głównie z mojego powodu doszło do mnie, że decyzja z podaniem była zbyt pochopna. Kilka dni przed podaniem pewna osoba z administracjami napisała mi, abym się wstrzymał. Niestety, ale jestem "w gorącej wodzie kąpany" i widać tego efekty. Pewnie, że spróbuję, ale to za jakiś czas. Tym razem będę cierpliwy.


    I takie podejście się ceni. Człowiek umie przyznać się do błędu i wyciągnąć z niego wnioski. Jak ogólnie oceniasz atmosferę na sieci? Zżyłeś się już z jakimiś osobami ?


    Jeszcze za bardzo wszystkich nie poznałem. Co do zżycia, to raczej tylko z serwera z moim najlepszym internetowym przyjacielem również adminem "shot" xD


    Pozdrawiamy shota :D Czy na koniec wywiadu chciałbyś dodać coś od siebie? Pozdrowić kogoś?


    Chętnie. Pozdrawiam całą społeczność Cskatowice! :)


    Dziękuję Ci bardzo za udzielenie mi wywiadu! Życzę Ci aby wszystkie Twoje plany i marzenia się spełniły, a Ty nadal dąż do swojego celu :)


    Dziękuję za świetny wywiad!
     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 4
    • Haha 1
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Gość Gość,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!