Skocz do zawartości

    Zamknięty #58 Wywiad z PJC


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 10
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Wywiad z @PJC   Redaktor: Dzaastine   Zapraszam do czytania!   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Hej! Miło, że zgłosiłeś się do wywi

    Jaki świat jest mały  dobrze wiedzieć, że w mojej mieścinie są e-sportowe świry

    Wywiad z @PJC

     

    Redaktor: Dzaastine

     

    Zapraszam do czytania! :)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Hej! Miło, że zgłosiłeś się do wywiadu. Na sam początek opowiedz Nam coś o sobie. Jak masz na imię, ile lat, skąd jesteś i czym zajmujesz się na co dzień?

     

    Siemka wszystkim! Mam na imię Bartosz, ale wszyscy mówią do mnie Bartek :P Mam 17 lat, mieszkam dwadzieścia kilometrów od Wielunia. Na co dzień chodzę do technikum informatycznego oraz pomagam w stajni. 

     

    Fajne zajęcie, opowiesz Nam coś więcej na czym polega Twoja pomoc w stajni ? :)

     

    Różnie to bywa. Robię to co w danym momencie jest potrzebne. Przez to, że jestem leniem i nie mam kursów niestety nie mogę prowadzić tam jazd, ale za to bardzo chętnie oprowadzam dzieciaki. Aktualnie pracuję nad jakąś stroną internetową właśnie dla tej stajni.

     

    A planujesz zrobić taki kurs? :)

     

    Jak na razie nie, ponieważ mój leń oraz inne zainteresowania na to nie pozwalają :>

     

    To niezły leń z Ciebie :) Więc prócz informatyki i pomaganiem w stajni czym jeszcze się interesujesz?

     

    Poza tym interesuję się motoryzacją (głównie motocykle), piłką nożną, strażą pożarną oraz po części podróżowaniem.

     

    O i tu mnie bardzo zaciekawiłeś :D skąd wzięło się zainteresowanie do motocykli? Czy posiadasz jakiś?

     

    Motocykle są w mojej rodzinie od dawna, tak samo jak konie przy tym się wychowałem. Aktualnie sprzedałem oby dwa motocykle, aby na nowy sezon kupić coś mocniejszego :P W tym roku w posiadaniu miałem Yamahe DT 125 oraz MRF 140 RC.

     

    Masz już jakiś nowy upatrzony ? :)

     

    Myślę, że będzie to Husqvarna TE 250 lub KTM SX 250

     

    Jeśli chodzi o piłkę nożną, tylko oglądasz czy grasz też w jakiejś drużynie?

     

    Zazwyczaj ograniczam to do treningów/jakiegoś ciorania po boisku, ale czasem też coś pogram w B klasie :D

     

    Czy masz jakieś plany związane ze Strażą Pożarną?

     

    Tak. W jakimiś stopniu już jestem związany z nią, ponieważ jestem młodzikiem w OSP. Jedyną przeszkodą do mojego "rozwoju" jest mój wiek, ponieważ bez 18 nie mogę wyjeżdżać na akcje :P. Ale w każdych szkoleniach, zabezpieczeniach imprez biorę czynnie udział :D

     

    Masz rodzeństwo? :) 

     

    Tak, młodszego brata i młodszą siostrę.

     

    Jak wyglądają Twoje relacje z Nimi, chciałbyś Nam coś o nich powiedzieć? :D

     

    Ehh z bratam tak jak myślę, że wszędzie. W domu się nie lubimy ale jak coś mu grozi to zawsze staram się pomóc. Natomiast siostra jest niepełnosprawna i dzięki niej wiem do czego dążę ;)

     

    Kochający brat :) Życzę wytrwałości w dążeniu do celu! Jakie wartości w życiu są Twoim zdaniem najważniejsze?

     

    Dzięki. Myślę, że ta wytrwałość się przyda :D Według mnie najważniejsze wartości w życiu to: rodzina, przyjaciele i pomoc innym.

     

    To prawda, pomoc innym to bardzo ważna wartość w życiu. Co planujesz robić po szkole? Ogólnie jakie masz plany na przyszłość ?

     

    Po szkolę planuję zacząć i skończyć studia programistyczne w Wrocławiu ew. Dortmundzie. Następnie znaleźć w miarę okej pracę w Niemczech i tam się osiedlić na jakiś czas, aby siska miała jak najlepszą opiekę medyczną oraz rozwijać cały czas swoje zainteresowania. Plany są duże. Sam jestem ciekaw czy mi się uda :D 

     

    Jeśli zawzięcie będziesz dążył do swojego celu to na pewno się uda! Trzymamy kciuki :) To może przejdźmy do tematów związanych z CS'em. Jak zaczęła się Twoja przygoda z tą grą?

     

    Gdy miałem 8 lat tata pokazał mi jak obsługiwać komputer. Po roku odkryłem grę o nazwie Counter-Strike 1.6, za dobrze z tego co pamiętam to mi nie szło, dlatego większość czasu spędzałem na speedrunach i deathrunach. W CS:GO gram od premiery i tutaj mój poziom był zupełnie inny. Bardzo dużo trenowałem, aż wkońcu udało mi się dostać do już takiej półprofesjonalnej drużyny i zagrać kilka małych turniejów nawet udało się coś wygrywać. Jednak później zaczeliśmy się kłócić rozpadliśmy się. Dość duży wpływ na to miałem ja, ponieważ oprócz gry byłem współwłaścicielem cs-łomży kto zna ten wie :D Po rozpadzie teamu skupiłem się tylko i wyłącznie na sieci tam pojawiły się moje początki pisania/edytowania pluginów i już no takiej lepszej większej pracy :P Ogólnie rzecz biorąc dzięki CS'owi poznałem masę świetnych osób. Z niektórymi utrzymuję ciągły kontakt.

     

    Czyli pojęcie o tym wszystkim masz naprawdę spore :) Dobrze, że się ujawniasz, może kiedyś chłopacy będą potrzebowali Twojej pomocy :D Jak to się stało, że trafiłeś na CSK?

     

    Cóż grywałem tutaj na serwerach już od dłuższego czasu. Miałem tutaj przybyć wraz z swoją ekipą, ale jednak oni postanowili zostać na starej sieci do końca. Ja nie miałem już siły tam ładować swoich nerwów, gdy wyższa administacja miała wszystko głęboko w czterech literach. Oprócz właściciela, ale on miał zupełnie inną sytuację niż reszta. A więc wracając szukałem czegoś rozwiniętego gdzie będę mógł "odpocząć" i fajnie się pobawić oraz poznać nowe osoby :D

     

    I jak oceniasz atmosferę na naszej sieci ? :D

     

    Jak na razie wydaję mi się, że lepiej pod tym względem trafić nie mogłem :D

     

    To prawda, nie da się ukryć, lepszej atmosfery niż u Nas nie ma nigdzie! Jesteś adminem w CS:GO, powiedz Nam, jak współpracuje Ci się z resztą administracji ? Masz jakieś zastrzeżenia?

     

    Admina mam dopiero od miesiąca, szczerzę mówiąc to jeśli o cs:go chodzi to nie natknąłem się na żadnego innego admina :P Z tego co widzę to chłopaki opiekunowie angażują się w te serwery, ss'y/skargi i tematy związane z serwerami są bardzo szybko rozwiązywane/brane pod uwagę. Jedyne moje zastrzeżenie to brak mojego ukochanego moda jakim jest only awp <3 ;s

     

    A więc trzeba mieć nadzieję, że w końcu taki powstanie na naszej sieci, albo co lepsze może sam chciałbyś taki stworzyć na CSK?

     

    Stworzyć raczej nie, ponieważ nie mam stałego źródła zarobku, a koszt naprawdę dobrego serwera tego typu jest dość kosztowny, ale jeśli powstanie taki serwer a raczej będzie ożywiony to chętnie pomogę w jego rozwoju :P

     

    To bardzo dobra informacja :) Na sam koniec chciałbyś dodać coś od siebie? Pozdrowić kogoś?

     

    Mam nadzieję, że trochę czasu tutaj spędzę. Pozdrawiam całą administrację oraz wszystkich graczy CS-Katowice :)

     

    Dziękuję Ci bardzo za wywiad, miło było Cię poznać :)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 5
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!