Skocz do zawartości

    Zamknięty #19 Szybka Szóstka! - Agatka.


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Agatka.   Zapraszam do czytania!     ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Sposób w jaki siebie

    No no no ,mnie się tam podobało

    Dużo fajnej treści +1

    1fC9Fqv.png

     

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Agatka.

     

    Zapraszam do czytania! :) 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Sposób w jaki siebie opiszemy, może bardzo dużo o Nas powiedzieć. Dlatego zacznijmy od pytania: Kim jesteś?

     

    Kim jestem? Hm.. na pewno można powiedzieć że bywam specyficzna. Jestem bardzo upartą babą, zawsze stawiam na swoim nawet gdy nie mam racji xd staram się być zawsze szczera. Na csk ludzie postrzegają mnie raczej jako osobę dziwną oraz upierdliwą, która panoszy się po forum, a tak naprawdę na co dzień jestem bardzo towarzyska, miła, troskliwa, bywam bardzooo leniwa, mam duży dystans do tego co ludzie piszą w Internecie, dlatego lubię czasami pożartować/pośmiać się, podroczyć z niektórymi. Nie jestem jakimś ideałem człowieka, bo każdy ma jakieś wady, nawet takie których nie widać ^^ Po prostu staram się być sobą i nie udawać kogoś kim nie jestem.

     

    Człowiek uczy się przez całe życie. Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej nauczyłaś się do tej pory?

     

    Do tej pory nauczyłam się bardzo wielu rzeczy, np. jak nie popełniać tych samych błędów, nie każdemu można zaufać w 100% bo nie wszyscy na to zasługują. Ale jedną z najważniejszych rzeczy jest to aby spędzać jak najwięcej czasu z najbliższymi, naprawdę. Może się to wydawać głupie, ale sama przeżyłam koszmar..  Nigdy nie wiadomo co może się stać w przeciągu dni/miesięcy/lat, czy może kogoś zabraknąć z dnia na dzień. Powinniśmy cieszyć się z tego że mamy przy sobie kogoś bliskiego, nawet gdy ten ktoś Cię wkurza albo irytuje. Po prostu spędzajcie ze sobą jak najwięcej czasu i twórzcie jak najlepsze wspomnienia, bo gdy kogoś zabraknie możecie później żałować że nie zdążyliście czegoś powiedzieć/zrobić razem.

     

    Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście? 

     

    Moim zdaniem szczęście to chyba jedna z najważniejszych wartości w życiu. Dla każdego człowieka znaczy coś innego, dla mnie jest to po prostu poczucie spełnienia. Aby być szczęśliwym nie potrzeba nie wiadomo czego, dla mnie wystarczy abym spełniła swoje marzenia, posiadanie bliskiej osoby(„drugiej połówki”) która zawsze mnie wesprze ,wsparcie rodziny i przyjaciół, założenie własnej rodziny, a nawet głupie zdanie matury/egzaminów. Szczęście czasami jest tylko chwilowe, ale może także trwać dłuższą chwilę a wtedy nawet najcięższe problemy potrafią stać się lżejsze i łatwiej jest nam stawić im czoła ^^

     

    Czy uprawiałaś jakiś sport w swoim życiu? Jaki jest Twój ulubiony sport i dlaczego akurat ten? 

     

    Od dziecka lubiłam kopać i rzucać piłką, więc rodzice wiedzieli co ze mną zrobić. Od podstawówki uczyłam się grać/trenowałam koszykówkę, siatkówkę i piłkę ręczną, niestety przez pechowe 3 wypadki musiałam skończyć przygodę ze sportem w tamtym roku. Ulubionym sportem oczywiście jest siatkówka, zarazili mnie nią moi rodzice poprzez oglądanie meczy i kibicowanie Polakom od bodajże 2006 roku. Nie wiem do końca czemu akurat siatkówka, może głównym powodem mogą być rodzinne wspomnienia z nią związane, a może dlatego że moim „crushem”  był siatkarz Mariusz Wlazły :D

     

    Jakie jest twoje największe marzenie? Czy robisz wszystko, aby je spełniać? Jeśli nie, to co Cię zatrzymuje?

     

    Moim największym marzeniem jest chyba posiadanie zdrowej i licznej rodziny. Oczywiście są w tym też skumulowane małe marzenia takie jak znaleźć tego „jedynego”, idealną prace, mieć własny dom i kupić owczarka niemieckiego którego chce od dziecka. Jak na razie żadne z nich się nie spełniło, więc trzeba czekać. Jedyne co mnie zatrzymuje od spełnienia tego jest mój wiek, bo nie chce aż tak młodo zakładać rodziny, no i oczywiście nikt mnie nie chce.. Eh. 

    (wariatka XD)

     

    Wyobraź sobie, że masz już ok. 80 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, życie sielanka. Opisz Nam, jak chciałabyś spędzić swoje życie na stare lata? 

     

    Na pewno chciałabym do końca życia być w gronie rodziny, mieć dzieci z wnukami i prawnukami wokół siebie, oglądać jak żyją i się rozwijają. Może jakieś podróże na stare lata jeśli zdrowie pozwoli, spotkania z przyjaciółkami  przy herbatce, siedzenie i oglądanie z mężem reklam z MANGO. Jednego jestem pewna, dopóki zdrowie pozwoli będę korzystała z życia nawet jako staruszka o lasce.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

     

    • Lubię to! (+1) 9
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zmienił(a) tytuł na #19 Szybka Szóstka! - Agatka.
    • Dzaastine zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!