Jump to content
GTxxx

Skróty klawiszowe

6 posts in this topic

Recommended Posts

SIemka, od paru miesięcy borykam się z uciążliwym problemem. Mianowice pod nieprzypsanymi klawiszami na klawiaturze np. "8" Gdy nie jestem w sklepie i go nacisne, gra przenosi mnie na jakiś inny serwer. Dzieje się to także pod innymi nieprzypisanymi klawiszami m.in f12 choćby. Ktoś jakies pomysły? Jak to naprawić czy coś?

Jeżeli chodzi o Cs'ka jest on kupiony 100% legit na steamie. Liczę na pomoc i z góry dziękuje wszystkim, którzy będą starać się pomóc!

Edited by SΞQAI

sprawdzałeś czy nie masz czegoś pobindowanego? Bo na cfg z neta z jakiś ruskich for, ew. z YT z podpisem "Pro elo elo cfg 2k18" są najwieksze cyrki poszperaj w cfg 

Nie wgrywałem configów z neta, ani nic nie grzebałem w plikach gry. Prosto po pobraniu ze steama na społeczniakach jak pisałem wyżej klikne jakiś odbindowany klawisz i mnie wyrzuca :/ Jeszcze spróbuje zrobić jakąś spójność plików gry czy coś. Potem sprawdze na 100% czy czasem jakiś config z wiruska się nie pobrał or something.

Usuń config.cfg i autoexec.cfg z folderu cstrike. Później wpisz w konsolę unbindall i przywróć domyślne ustawienia.

• Dzięki 1

Grzebiąc w configu faktycznie znalazłem jakieś śmieszne bindy na connecty. Usunąłem je, ale magicznym cudem wracały nadal XD. Potem usunąłem każdy folder cfg i autoexec. Wróciłem te ustawienia domyślne+ unbindall i zadziałało. Dzięki za pomoc, temat do zamknięcia

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice