Skocz do zawartości

    Zamknięty Mocny full #1


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 9
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    * Nazwa wymyślona przez @relax     Witajcie kochani! Przedstawiam Wam pierwszą serię 'Mocnej Strefy'     Pierwszymi przepytanymi są: @ZuruBVB & @relax & @Ogen Dogen

    @Ogen Dogen niektore lubia miec wlosy miedzy zebami

    J4uByka.png

    * Nazwa wymyślona przez @relax:D

     

     

    Witajcie kochani! Przedstawiam Wam pierwszą serię 'Mocnej Strefy' :D 

     

    Pierwszymi przepytanymi są: @ZuruBVB & @relax & @Ogen Dogen

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    1. Łatwiej byłoby cały czas mieć rozmazany obraz przed oczami czy widzieć na czarno-biało?


    ZuruBVB - Czarno-biało, bo znam już kolory i mogę sobie wyobrazić kolory :D
    relax - A czy wyobrażasz sobie 

     

    ld9sfsV.jpg


    Ogen Dogen - Za łatwe. Już teraz jestem krótkowidzem i mam rozmazany obraz :D  Przez tyle lat już przywykłem i nauczyłem się z tym żyć.

     

    2. Gorzej jest uderzyć się w mały palec u nogi czy w łokieć? 


    Zuru BVB - Oczywiście, że w mały palec u nogi :/
    relax - Zdecydowanie łokieć.
    Ogen Dogen - W łokiec. W łokciu są nerwy i można dostać prądem 

     

    3. Co byś wolał? Nie korzystać z internetu przez rok, czy nie oglądać TV przez rok? 


    Zuru BVB - Nie oglądać TV przez rok, bo o wszystkim można dowiedzieć się z internetu.
    relax - TV i tak nie oglądam więc wiadomo :D
    Ogen Dogen - Znowu łatwo, w telewizji od dawna nie ma nic ciekawego. Może jakiś 1-2 programy.

     

    4. Masz okazję zarobić legalnie milion złotych w ciągu roku, lub nielegalnie 100 milionów w miesiąc (co wiąże się z dużym ryzykiem), którą opcję wybierasz?


    ZuruBVB - Legalnie milion złotych, mi na pieniądzach nie zależy, więc powoli mogę sobie zarabiać i się nie martwić niczym.
    relax - Bez ryzyka nie ma zabawy :D
    Ogen Dogen - Zależy jakim ryzykiem, ale z 100 milionami już bym dawno wyleciał na jakieś totalne odludzie i by mnie mogli pocałować w klamkę  Kto nie ryzykuje, ten nie je :D

     

    5. Wolałbyś zjeść kebaba z dżdżownicami czy kebaba ze ślimakami?


    ZuruBVB - Z dżdżownicami, ślimakami się brzydzę.
    relax - Raz się żyje.. kebsik ze ślimakiem xD
    Ogen Dogen - Ślimaki są jadalne, a dżdżownice nie słyszałem żeby gdzieś jedli. Oczywiście przygotowane odpowiednio :D

     

    6. Trudne pytanie... Nie golić się do końca życia vs nie obcinać paznokci do końca życia? 


    ZuruBVB - Nie takie trudne, nie golić się, w końcu może bym dłuższą brodę zapuścił XD
    relax 

     

    3d4.jpg


    Ogen Dogen - Raczej nie golić, ale jeśli nie mógłbym na całym ciele to z jednej strony miał bym modną ostatnio brodę a z drugiej strony nie każdy zarost mógłby się podobać dziewczynom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

     

    7. Wolisz ciągle kichać, czy mieć ciągle kaszel? 


    ZuruBVB - Kaszel, kichanie mnie denerwuje.
    relax - Kaszel.. wyobraź sobie, że całujesz się z kimś i nagle bierze Cię na kichanie.. i jeb z bani XD
    Ogen Dogen - Podobno kichanie to mały zawał, więc bym długo tak nie pociągnął :D oczywiście kaszel. 

     

    8. Wolałbyś zjeść zepsutego kurczaka czy znaleźć w jedzeniu robaki ? 


    ZuruBVB - Robaki, dodatkowa porcja białka XD
    relax -  I tak źle i tak nie dobrze... uj, bierem robaczki, dodatkowe białe :D
    Ogen Dogen - Zdecydowanie zepsute jedzienie, już kilka razy zdarzyło się takie jeść :x

     

    9. Być senatorem czy być posłem? 


    ZuruBVB - Senatorem.
    relax - senator. 
    Ogen Dogen - Nigdy nie pchałbym się do polityki, ale jeśli już bym musiał to senatorem. Dużo mniejsza odpowiedzialność, mniej brylowania w mediach, robią swoje po cichu a kasa podobna. Po za tym, kazdy potrafi wymienić jakiegoś posła, a kto potrafi wymienić przynajmniej jednego senatora ?  No właśnie.

     

    10. Wolisz spędzić noc z pająkami w pokoju czy zjeść szczura? 


    ZuruBVB - Noc z pająkami, pająki słodkie są :D
    relax - Jak dobrze opieczesz szczurka to myślę, że siadłby elegancko XD
    Ogen Dogen - Pająki da się oswoić i polubić, a w szczurze jest trucizna :D

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 8
    • Haha 5
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 6
    Ogen Dogen Ogen Dogen,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    cajmert cajmert,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!