Jump to content
Sign in to follow this  
fragil

chciałbym dołączyć do waszej sieci

5 posts in this topic

Recommended Posts

Witam mam propozycję współpracy obecnie pracuje nad odtworzeniem starego diablo moda bez żadnych kamieni diamentów czy innych wydziwów wiem że jest to ciężkie do zrealizowania ale małymi kroczkami pnę się na przód chcę założyć reklamy serwera na kilku stronach pokorju cssetti.pl  obecnie jestem na 40% myślę ukończonej pracy  wciąż większość przedemną ponieważ chcę to dopiąć naprawdę na ostatni guzik w ekipie mam technika serwera oraz opiekunkę jeśli chcecie zobaczyć stan serwera dodam iż wciąż jest w miarę surowy tu macie IP: 137.74.5.145:27015   mam nadzieję że uda nam się nawiązać współpracę :)

Właściciel

Jak cokolwiek skończysz to daj znać.

więc na ten moment podpiołem amxbans do 18 bedzie gametrucker i klasy beda grywalne a czykolwiek nie wiem czy nie zrobie innych premek bo chyba sa zdziebka te stare przesadzone a raczej zalezy mi na starym dobrym balansie  dzisiaj powgrywam skiny do nozy kazdej klasy technik ma zajac sie mapami oraz poprawić premki  :) 

Właściciel

Najpierw zapoznaj się z naszymi wymaganiami, bez tego nie mamy o czym dalej rozmawiać

więc no wszystkie wymagania jak najbardziej spełniam :)

lecz to  uzupełnię dopiero wieczorem bo wtedy podłączymy serwer dopiero pod GameTracker.com

Edit: jeśli kiedyś chciałbym odejść to serwer zabieram ze sobą ?

Nick:

Imię:

Twoje oczekiwania wobec nas:

Dalsze plany wobec serwera:

Czy spełniasz nasze wymagania ? (T/N):

Hosting serwera:

Rodzaj modyfikacji:

IP serwera:

Link do GameTracker.com:

Kontakt:
Pogrom,

Wymagania: - przekazanie serwera na własność sieci, serwer jest udostępniony opiekunom *

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...